Meghan Markle to mistrzyni kamuflażu? Tak przez ostatnie tygodnie ukrywała ciążowy brzuch

To już oficjalne! Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. W poniedziałek Pałac Kensington oficjalnie potwierdził tę informację. Jednak ciążę księżnej już od kilku tygodni zdradzał jej coraz luźniejszy strój. W pierwszych miesiącach małżeństwa Meghan Markle wybierała stroje dobrze przylegające do ciała. W ostatnich tygodniach wybierała ubrania, które maskowały brzuch. Zobaczcie jej triki!
Meghan Markle i książę Harry w Sydney Meghan Markle i książę Harry w Sydney AP / AP

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Na kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem Pałacu Kensington, że Meghan Markle jest w ciąży, przyszli rodzice wylądowali w Sydney, gdzie rozpoczęli swoją 16-dniową podróż po Australii. To, co zwróciło uwagę wszystkich zgromadzonych to fakt, że po wyjściu z samolotu księżna zasłaniała okolice brzucha wielkimi segregatorami.

Pytanie, po co w takim momencie księżnej potrzebne były tak wielkie teki? Po to, by zakryć ciążowe krągłości.

Meghan Markle i książę Harry na ślubie księżniczki Eugenii Meghan Markle i książę Harry na ślubie księżniczki Eugenii Gareth Fuller / AP

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Natomiast na ślubie księżniczki Eugenii księżna założyła zakrywała się obszernym płaczem. Dodatkowo starała się trzymać torebkę w okolicach brzucha. Sprytne?

Meghan Markle w ciąży Meghan Markle w ciąży SplashNews.com / EastNews

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Nic się nie ukryło! Te zdjęcia księżnej Meghan obiegły chyba wszystkie plotkarskie portale. Skórzana, obcisła spódnica podkreśliła tylko jej krągłości.

Meghan Markle na charytatywnym meczu Meghan Markle na charytatywnym meczu REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Jednym ze sposobów Meghan na kamuflaż brzucha są falbany. Jednak efekt był odwrotny do zamierzonego. Ta stylizacja tylko podsyciła wówczas plotki o jej ciąży.

Meghan Markle Meghan Markle EastNews

Meghan Markle zakrywająca ciążowe kształty

Tu podobnie. Wszyscy jednak mieli zagwozdkę. Czy to ciąża czy może efekt żabotu w okolicach talii?

Więcej o:
Komentarze (19)
Meghan Markle to mistrzyni kamuflażu? Tak przez ostatnie tygodnie ukrywała ciążowy brzuch
Zaloguj się
 • Gość: Paula

  Oceniono 41 razy 39

  Czy Wy jesteście nienormalni ?? Mistrzyni kamuflażu 😂😂 przecież ona jest dopiero w 2 lub 3 miesiącu ciąży , nie musiała nic ukrywać bo nie było nic po niej widać. Co za bzdury wypisujecie .

 • Gość: Zuza

  Oceniono 26 razy 24

  Ale bzdety, o ciąży dowiadujemy się w 4-6 tydzień, zaczyna być widać w około 15 tygodniu, ona nie miała co ukrywać jełopy 😂😁

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Chyba kogoś pogięło z tym maskowaniem. Ma rodzić na wiosnę, czyli jest gdzieś w 3-4 miesiącu - jakie wy tu chcecie krągłości? Ew.brzuch nie większy niż po sporym posiłku :) tym bardziej, że część zdjęć jest sprzed paru tygodni.

 • Gość: mor

  Oceniono 4 razy 4

  'dziennikarze' plotka to mistrzowie kamuflażu - kamuflują BARDZO NIESKUTECZNIE swój brak wykształcenia :// może naczelny dał się nabrać, ale my, czytelnicy nie dajemy się zwieść !!! co do kamuflażu księżnej - odsyłam do wypowiedzi Pauli czy Zuzy !!!

 • Gość: M

  Oceniono 6 razy 2

  Hahaha co za idiotka pisał ten "artykuł" 😂 co miała ukrywać? Ciążę widać po 15 tyg A czasem jeszcze później. Ja byłam w 7 miesiącu na wakacjach i gdybym nie powiedziała że jestem w ciąży nikt by się nie domyślil. Pewnie dlatego że nie nosilam rozmiaru 36 tylko 40 Ale u mnie widać było ostanie 2 miesiące.

 • Gość: kobieta

  Oceniono 2 razy 2

  I co to za sensacja...a czemu Megan nie miałaby być w ciąży...nie macie o czym plotkować?
  zajmijcie sie lepiej jak wychowywać dzieci wdobie smartfonow komputerow a braku checi do nauki to będzie wychowawcze

 • Gość: Katarzyna

  0

  Ona i tak jest transgender kobietą a ciąża to sztuczny brzuch. Przecież Harry miał 10 trans narzeczonych przed Megha.. niemożliwe żeby zmienił zainteresowznia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Jest perfidną wyrafinowaną kobieta .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX