Książę Harry to dziś przykładny mąż, a niegdyś skandalista. Nagie imprezy to niejedyne jego grzechy

Książę Harry jest dziś szanowanym członkiem rodziny królewskiej i przykładnym mężem. Nie zawsze jednak był tak idealny. Zanim zaczął spotykać się z Meghan Markle, był czarną owcą w rodzinie i prowadził hulaszczy tryb życia. Pałac niejednokrotnie musiał przepraszać za zachowanie najmłodszego syna księcia Walii Karola i Diany Spencer.
Książę Harry nago Książę Harry nago TMZ.com / Splash News / TMZ.com / Splash News/EAST NEWS

Skandal w Las Vegas

Jednym z największych skandali księcia Harry'ego były jego nagie zdjęcia, które ukazały się w prasie, po tym, jak Harry bawił się w Las Vegas.

Książę rzekomo imprezował w hotelowym barze, gdzie spotkał grupkę atrakcyjnych dziewczyn, które następnie zaprosił do pokoju dla VIP-ów. Tam zabawa zaczęła się rozkręcać! Towarzystwo rozegrało 'turniej' w rozbieranego bilarda. Wnuczek królowej najwyraźniej przegrał i musiał zrzucić z siebie całą odzież.

Książę skompromitował nie tyko rodzinę królewską, ale również brytyjską armię, w której służy. Generał David Richards zadecydował, że nieznośny książę za nadszarpnięcie dobrego imienia armii został formalnie upomniany przez dowódcę swojej jednostki.

Oprócz tego musiał zapłacić połowę swojego miesięcznego żołdu czyli około 1450 funtów. Pieniądze zostały przekazane na cele charytatywne. Lepsze to niż przymusowe zrzeczenie się tytułu, które mu groziło, a o czym pisały zagraniczne media. 

Książę Harry Książę Harry The Sun

Książę o przygodzie w Las Vegas

Niedługo po incydencie, jaki miał miejsce w sierpniu 2012 roku, książę zabrał głos i powiedział, co myśli o skandalu w Las Vegas. 

To był prawdopodobnie klasyczny przykład na to, że czasami zachowuję się za bardzo jak żołnierz, a za mało jak książę. Zawiodłem siebie, zawiodłem swoją rodzinę i innych ludzi. Ale koniec końców, to była prywatna sytuacja i powinna być pewien zakres prywatności, którego mogę oczekiwać. Myślę, że sposób, w jaki zostałem potraktowany przez media, jest nie do zaakceptowania - wyznał w wywiadzie dla BBC.
Książę Harry Książę Harry GABRIEL BOUYS/East News

Książę Harry ze swastyką na ramieniu

W 2015 roku książę Harry pojawił się na okładkach brytyjskiego tabloidu 'The Sun' w stroju ze swastyką na ramieniu. Książę dumnie prezentował nazistowski znak. 

Harry długo musiał tłumaczyć się ze swojego haniebnego zachowania. W jednym z wywiadów przeprosił za nie.

Bardzo mi przykro, jeśli wywołałem u kogoś jakąkolwiek zniewagę lub zakłopotanie, to był kiepski wybór kostiumów i przepraszam.
Książę Harry Książę Harry Fot. AP

Książę Harry ojcem?

Najpierw nagie zdjęcia księcia Harry'ego, a potem podejrzenia, że młody następca tronu zostanie ojcem. 

Impreza w Las Vegas, która przyniosła księciu Harry'emu złą sławę, była o wiele ostrzejsza niż by się wydawało. Książę spędził tę noc z jedną z kobiet i - jak ta wówczas twierdziła - nie zabezpieczyli się przed ewentualną ciążą.

W pałacu wybuchła panika.

Najgorsze jest to, że on sam nie pamięta dokładnie, co się wtedy wydarzyło. Zaczyna się robić nerwowo - twierdził informator magazynu Star.

Na szczęścia dla rodzinny królewskiej, Harry nie został wówczas tatą. 

książę Harry książę Harry Fot. TOBY MELVILLE AP

Książę Harry rasistą

Książę Harry swojego czasu słynął ze swojego niewyparzonego języka i rasistowskich wypowiedzi. Brytyjczycy z pewnością pamiętaj, jak młodszy syn Diany 'skomplementował' komika Stephena Amosa:

Wcale nie gadasz jak czarny koleś - powiedział po występie młody książę.

Zupełnie oszołomiony Amos nic odpowiedział. Nie dziwimy się, trudno znaleźć słowa, by coś takiego skomentować.

Książę Harry. Książę Harry. Screen z thesun.co.uk

Książę stracił równowagę

Książę kilkukrotnie został przyłapany przez paparazzi na imprezach, na których zdecydowanie przesadził z alkoholem. 

Harry szalał m.in. na imprezie w chorwackiej dyskotece, gdzie doskonale się bawił, aż.. stracił grunt pod nogami. Wyraźnie był pod wpływem alkoholu, tańczył na krawędzi basenu i w końcu do niego wpadł. Na szczęście nic mu się nie stało. 

I choć całe zajście miało miejsce 7 lat temu, to wideo, które przedstawia to wydarzenie, nadal krąży w sieci. 

Książę Harry, książę George. Książę Harry, książę George. AP

Głośne imprezy

Książę Harry słynął ze swojego zamiłowania do dużych imprez, na których pojawiało się sporo alkoholu. Jedną z głośniejszych była ta, kiedy Harry świętował narodziny swojego pierwszego bratanka. 

Gdy oficjalnie poinformowano świat, że księżna Kate urodziła, książę Harry wraz z przyjaciółmi (w tym prezenterką TV Natalie Pinkham) był wówczas w pubie The Brown Cow w Fulham (zachodni Londyn), napisał Dailymail.co.uk.

Słyszeliśmy, że coś się dzieje, a byliśmy się w odległości kilku ulic od pubu - powiedział portalowi mieszkaniec dzielnicy. - Wszyscy byli bardzo podekscytowani. Wyraźnie można było usłyszeć, około 20.30, jak książę Harry wznosi potrójny toast.
Pijany książę Harry Pijany książę Harry East News

Pijany książę w świetle fleszy

Imprezowy tryb życia Harry'ego dawał się we znaki pałacowi, który raz po raz publikował sprostowania i tłumaczył zachowanie młodego następcy tronu.

W końcu miarka się jednak przebrała i Harry został wysłany na odwyk do ośrodka  Featherstone Lodge Rehabilitation Centre w Peckham. Zagraniczne media donosiły, że leczył się tam nie tylko z nadużywania alkoholu, ale również problemu z narkotykami. 

Książe Harry i Chealsy całują się Książe Harry i Chealsy całują się Książe Harry i Chealsy

Książę kobieciarz

Książę Harry był i jest niezwykle przystojny. Pewny siebie rudzielec od zawsze otaczał się wianuszkiem kobiet. 

W 2009 głośno było o tym, że Harry miał wziąć ślub z Cressidą Bonas. 

Harry nie przestaje mówić o małżeństwie i dzieciach, a Cressida oswoiła się z tą perspektywą. Ślub najprawdopodobniej odbędzie się w przyszłym roku - donosił wówczas informator Telegraph.co.uk.

Harry spotykał się również z  Chelsy Davy, o ktorej równiez mówiono, że jest potencjalną kandydatką na księżną. Ich związek był niezwykle burzliwy - rozstawali się i schodzili kilkukrotnie od 2004 do 2011 roku. 

Innymi partnerkami księcia, o których rozprawiały zagraniczne media, były: aktorka Jenna Coleman, modelka Florence Brudenell-Bruce, a także grecka księżniczka Maria Olympia. Podejrzewano go również o romans z piosenkarką Natalie Imbruglią oraz aktorką Emmą Watson

AG

Więcej o:
Komentarze (2)
Książę Harry - niegdyś skandalista, a dziś przykładny mąż. Wnuczek królowej lubił łamać etykietę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    Oceniono 19 razy 17

    A to dobrze ,że się chłopak wybawił . Chociaż będzie miał co wspominać na stare lata .A nie całe życie jak sztywny pal .Nic nie robić ,bo to nie jego wina , że się w takiej rodzinie urodził. Przeszedł swoje jako dziecko i nikt nie wie co czuł jako samotne dziecko .A Anglicy to się lubią bawić. Do Polski jak przyjeżdża młodzież angielska,to pokazuje co potrafi.A mówią ,że to Polacy piją ?

  • Gość: A.

    Oceniono 10 razy 8

    No i super. Ja z sentymentem wspominam teraz moje młodzieńcze „wyczyny” i czasami żałuję, że nie było ich więcej, bo w sumie byłam chyba za spokojna osoba...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX