Agnieszka Krukówna zachwycała kiedyś naturalnością. Później zniknęła z ekranów, by teraz wrócić w wielkim stylu. Wygląda świetnie

Agnieszka Krukówna kiedyś zachwycała widzów swoją naturalną urodą. Była też jedną z najlepszych polskich aktorek, której talent był bardzo ceniony. Niestety, później dopadły ją osobiste demony, które złamały jej karierę. Teraz wróciła na scenę. Jak wygląda? Bardzo się zmieniła?
7Premiera spektaklu Mj pierwszy raz' w Teatrze Polonia 7Premiera spektaklu Mj pierwszy raz' w Teatrze Polonia Agnieszka Sniezko / Agnieszka Sniezko/East News

Agnieszka Krukówna

Agnieszka Krukówna pojawiła się na premierze spektaklu "Mój pierwszy raz" w reżyserii Krystyny Jandy, gdzie gra główną rolę. Aktorki poznały się w latach 90. w Teatrze Powszechnym. Szybko złapały świetny kontakt. Jednak ta przyjaźń przeszła ciężką próbę.

Agnieszka Krukówna
KAPIF.pl

Agnieszka Krukówna na premierze spektaklu 'Mój pierwszy raz' w Teatrze Polonia Agnieszka Krukówna na premierze spektaklu 'Mój pierwszy raz' w Teatrze Polonia EAST NEWS

Agnieszka Krukówna i Krystyna Janda

Ich relacje popsuły się w 2007 roku, kiedy aktorka wycofała się ze sztuki, wystawianej w "Teatrze Polonia" (należącym do Jandy) na dwa dni przed premierą.

Ona jest krucha. Doszła do wniosku, że to ponad jej siły. Miała do tego prawo! - mówiła wtedy Janda.

Co więcej, nie poinformowała o tym osobiście przyjaciółki, a ta dowiedziała się od osób trzecich. Zastąpiła ją wtedy córka Krystyny Jandy, Maria Seweryn.

Artur Barciś, Agnieszka Krukówna
EAST NEWS

Agnieszka Krukówna Agnieszka Krukówna KAPIF.pl

Agnieszka Krukówna - problemy

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Krukówna borykała się z problemami osobistymi. Sięgnęła wtedy po używki. Była uzależniona od narkotyków, do czego sama się przyznała w jednym z wywiadów. Później jednak żałowała, że aż tyle zdradziła dziennikarce:

Popełniłam straszny błąd, odpowiadając szczerze na pytania dziennikarki. A teraz ciągnie się to za mną. Mając tego rodzaju problem, należy zwierzyć się z niego tylko bliskiej osobie - wyznała.
Agnieszka Krukówna Agnieszka Krukówna KAPIF.pl

Agnieszka Krukówna - nieudana miłość

Agnieszka Krukówna załamała się, gdy rozpadł się jej związek z operatorem filmowym Marianem Prokopem. Po czterech latach bycia razem i podczas przygotowań do ślubu...

Nie potrafiłam cieszyć się tym, że jestem młodą kobietą, niezależną finansowo. Życie straciło dla mnie urok. Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki - wyznała aktorka.

Poszła na detoks, poddała się terapii. Walczyła z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Cierpiała także na depresję. Powrót do rzeczywistości zajął jej 3 lata.

Agnieszka Krukówna w 2013 roku Agnieszka Krukówna w 2013 roku KAPIF.pl

Agnieszka Krukówna - nowa miłość

Wtedy też znalazła nową miłość. W 2003 roku wyszła za mąż za optyka, Radosława Fleischera. Nie znali się długo. Po ślubie okazało się, że mężczyzna nie wytrzymuje tempa życia aktorki, jej humorów. Wyprowadził się, gdy ona była w teatrze. Mówiła wtedy, że nie dał jej szansy na zrealizowanie swojej wizji małżeństwa. Jednak próbowała szukać pozytywnych stron tej sytuacji i uznała, że w sumie dobrze się stało, że tak szybko odkrył, że się pomylili.

Agnieszka Krukówna na planie 'Listy Schindlera' Agnieszka Krukówna na planie 'Listy Schindlera' Mat. prasowe

Agnieszka Krukówna - kariera

Agnieszka Krukówna dziś ma 47 lat. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w wieku 12 lat w filmie "Panny", w którym zagrała rolę Iwonki. Wielką popularność w latach 80-tych przyniosła jej tytułowa rola w serialu "Janka". Mówiono o niej wtedy, że jest złotym dzieckiem polskiego filmu. Podczas studiów zagrała w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga, "Damie kameliowej" Jerzego Antczaka i "Kolejności uczuć" Radosława Piwowarskiego.

Agnieszka Krukówna podczas rozdania nagród Złote Kaczki Agnieszka Krukówna podczas rozdania nagród Złote Kaczki KAPIF.pl

Krukówna - kariera aktorska

Po ukończeniu w 1995 studiów pracowała w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Szybko stała się cenioną aktorką, obsypaną nagrodami. Za role w dramacie "Farba" Michała Rosy oraz w komedii "Fuks" Macieja Dutkiewicza otrzymała Orła i Złotą Kaczkę.

Premiera spektaklu 'Mój pierwszy raz' w Teatrze Polonia Premiera spektaklu 'Mój pierwszy raz' w Teatrze Polonia EAST NEWS

Agnieszka Krukówna - z dala od fleszy

Nie ukrywała, że presja i sława ją przytłoczyły. Gdy walczyła z problemami z dala od fleszy i ścianek, podobno w ogóle za nimi nie tęskniła. Teraz jednak zdecydowała się wrócić na scenę. I to w wielkim stylu.

Więcej o:
Komentarze (49)
Agnieszka Krukówna zachwycała kiedyś naturalnością. Jak teraz wygląda?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lara

  Oceniono 55 razy 53

  Trzymam kciuki. Nie każdy ma skórę słonia. Oby się jej udało.

 • Gość: wspaniałyaktor

  Oceniono 45 razy 43

  Wspaniała aktorka.

 • elasp

  Oceniono 43 razy 41

  Świetna aktorka, bardzo dobra już jako aktorka dziecięca. Życzę powodzenia, tak w życiu, jak filmie i teatrze.

 • Gość: ZZ

  Oceniono 34 razy 32

  Niezwykła. Wielka szkoda, że nie gra.

 • Gość: kasia

  Oceniono 30 razy 24

  Wygląda świetnie. Niestety bywają tacy nadwrażliwcy i ich życie nie oszczędza. Najlepsza w tej sztuce.

 • Mario Nowa

  Oceniono 20 razy 20

  Kazdy popelnia bledy i wpada w g. Jak sie podniesie, to czesto dziekuje lidziom wokol, ktorzy kochaja dana osobe. Gratulacje Dla kazdej takiej osoby oraz p. Agnieszki. To nie powod do wstydu. Lots of love.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX