Kinga z 'Pierwszej miłości' zmieniła się odkąd ją poznaliśmy. Przeszła imponującą metamorfozę. Schudła aż 10 kg!

Aleksandra Zienkiewicz znana jest głównie dzięki roli Kingi w serialu 'Pierwsza Miłość'. Odkąd ją tam poznaliśmy przeszła nie lada metamorfozę! Aktorka zrzuciła aż 10 kilogramów!
Jak udało jej się schudnąć 10 kilogramów? To przede wszystkim zasługa regularnych ćwiczeń i zdrowej diety. Jak udało jej się schudnąć 10 kilogramów? To przede wszystkim zasługa regularnych ćwiczeń i zdrowej diety. Kapif.pl

Metamorfoza Aleksandry Zienkiewicz

Spektakularną metamorfozę Aleksandry Zienkiewicz mogliśmy zobaczyć już w ubiegłym roku, kiedy pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu. Doskonale wiedziała, jak wyeksponować nowa sylwetkę. W czerwonym garniturze i krótkim topie zaprezentowała się rewelacyjnie! Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2017 i 2009 roku.

Zienkiewicz ma też na swoim koncie udział w charytatywnym biegu dla Maćka na dystansie 10 kilometrów oraz Runmageddonie, czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2011 roku. Zienkiewicz ma też na swoim koncie udział w charytatywnym biegu dla Maćka na dystansie 10 kilometrów oraz Runmageddonie, czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2011 roku. Kapif.pl

Zrzuciła 10 kilogramów

Wraz ze zmianą sylwetki, zmieniła się też twarz Zienkiewicz. Automatycznie stała się smuklejsza. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2011 roku.

Zmienił się też styl aktorki. Kiedyś Zienkiewicz ubierała się tak, jakby chciała ukryć swoje kształty. Teraz wręcz przeciwnie. Wybiera bardzo kobiece fasony. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2010 roku. Zmienił się też styl aktorki. Kiedyś Zienkiewicz ubierała się tak, jakby chciała ukryć swoje kształty. Teraz wręcz przeciwnie. Wybiera bardzo kobiece fasony. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2010 roku. Kapif.pl

Zmiana stylu

Odkąd Zienkiewicz schudła, zmieniła też swój styl ubierania. Kiedyś ubierała się tak, jakby chciała ukryć swoje kształty. Teraz wręcz przeciwnie. Coraz częściej można ją zobaczyć w seksownych i kobiecych strojach. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2016 i 2010 roku.

Aleksandra Zienkiewicz Aleksandra Zienkiewicz Instagram.com/ Aleksandra Zienkiewicz/ Screen

Treningi się opłaciły

Jak aktorce udało się wypracować nową sylwetkę? Wszystko za sprawą ćwiczeń. Zienkiewicz zdecydowała się nawet na udział w Runmageddonie, czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami. Jesteśmy pełni podziwu!

Aleksandra Zienkiewicz
Instagram.com/ Aleksandra Zienkiewicz/ Screen

Zienkiewicz jest fanką wszelkich sportów outdoorowych, czyli takich, które można trenować na świeżym powietrzu. Jak widać, wysiłek się opłacił. Aktorka wygląda teraz rewelacyjnie.
Na zdjęciu: Ola Zienkiewicz w 2017 i 2009 roku. Zienkiewicz jest fanką wszelkich sportów outdoorowych, czyli takich, które można trenować na świeżym powietrzu. Jak widać, wysiłek się opłacił. Aktorka wygląda teraz rewelacyjnie. Na zdjęciu: Ola Zienkiewicz w 2017 i 2009 roku. Kapif.pl

Diety nie są dla niej

Aktorka mówiła, że wypróbowała mnóstwo diet, jednak żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W końcu przestała odmawiać sobie ulubionych dań, a zaczęła jeszcze więcej ćwiczyć. Jak widać, wysiłek się opłacił. Na zdjęciu: Aleksandra Zienkiewicz w 2017 i 2009 roku.

Aleksandra Zienkiewicz Aleksandra Zienkiewicz Instagram/ola_zienkiewicz.official

Fanka sportów outdoorowych

Zienkiewicz jest fanką wszelkich sportów outdoorowych, czyli takich, które można trenować na świeżym powietrzu. Bierze tez udział w różnych biegach charytatywnych. Jak też informuje na swoim Instagramie, została trenerem personalnym i pomaga innym w utrzymaniu formy. 

Aleksandra Zienkiewicz
Instagram/ola_zienkiewicz.official

Aleksandra Zienkiewicz
Instagram/ola_zienkiewicz.official

Aleksandra Zienkiewicz
Instagram/ola_zienkiewicz.official

Więcej o:
Komentarze (6)
Aleksandra Zienkiewicz z "Pierwszej miłości" schudła 10 kilo! Co za metamorfoza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: doth

  Oceniono 2 razy 2

  Widuję tą Panią czasami. Nie jestem żadną fanką, mieszkamy w tym samy rejonie miasta i powiem, że wygląda jeszcze lepiej na żywo. Bardzo dziewczęco i świeżo.

 • Gość: Washington_Post

  Oceniono 7 razy -1

  Zjadłem dziś nowiczok

 • Gość: Guttfried_Schwantzstein

  Oceniono 2 razy -2

  Jaaa, fantastische..!

 • Gość: realista

  Oceniono 7 razy -3

  spoko
  za paret la wszystko wroci do normy*
  *norma-stan i waga sprzed diety

 • Gość: Zosma

  Oceniono 4 razy -4

  Anorektyczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX