Stifler pokazał obciachowy tatuaż. 'Tyle miejsca stracić na takie coś?'. Jednak przebiła go Marta Linkiewicz

Stifler zdecydował się na kolejny tatuaż. Na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym możemy, że tym razem wybrał kiczowaty rysunek z Johnny'm Bravo. Marta Linkiewicz za to ma na nodze wulgarny napis. Zobaczcie najbardziej obciachowe tatuaże celebrytów i gwiazd.
1 Stifler Stifler Instagram.com/ stifler16cm

Stifler

Stifler z "Warsaw Shore" jest wielkim fanem tatuaży. Na swoim ciele ma już m.in. logo MTV i psa Shermana na głowie, którego przygarnął ze schroniska. Teraz do jego kolekcji dołączył Johnny Bravo - jego idol.

#johnnybravo #idol - napisał pod spodem.

Tatuaż wygląda dość tandetnie, na co zwrócili uwagę także internauci.

Tyle miejsca stracić na takie coś? Dziecinada - czytamy. 

2 Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz Screen z Instagram.com/ linkimaster

Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz na nodze ma napis 'Towar z ch*ja mocno buja', co jest nawiązaniem do jej przygody z raperami - z czego zresztą zasłynęła. Pod pośladkami ma za to wytatuowane 'Pato Influencer'. Oba wyglądają jakby powstały w najtańszym salonie bądź zostały zrobione na imprezie przez przypadkową osobę. Ale najważniejsze, że podobają się Marcie.

marta linkiewicz, tatuaż
Sreen z Instagram.com/ linkimaster

3 Jak zmienił się tatuaż Radosława Majdana Jak zmienił się tatuaż Radosława Majdana WBF

Radosław Majdan

Radosław Majdan i jego tatuaż to już prawdziwa legenda. Jego druga żona, Doda, uśmiechała się do nas z jego lewego ramienia. Po ich rozstaniu została jednak zamalowana, a jej miejsce zajął Indianin.

4 Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko VIPHOTO/EAST NEWS

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko ma na ramieniu oryginalny tatuaż - Charliego Chaplina. W ten sposób chciał oddać mu hołd. Później myślał także o drugim rysunku.

Nie mam pomysłu. Przed laty myślałem o Woodym Allenie, ale zawirowania w jego życiu prywatnym nieco ostudziły moje zapały. Chociaż bardzo go lubię i znowu robi dobre filmy - zdradził kiedyś w rozmowie z 'Tele Tygodniem'.

5 Antonio Banderas i Melanie Griffith Antonio Banderas i Melanie Griffith Frank Arcuri/AiA/EAST NEWS

Melanie Griffith

Melanie Griffith przez lata wygrywała w rankingu na najgłupszy tatuaż wśród sławnych ludzi. Swoją miłość do męża (już byłego) wyraziła poprzez rysunek na ramieniu - imię ukochanego w sercu. Kiedy jednak rozstała się z Antonio Banderasem, rozpoczęła proces usuwania go. W międzyczasie jej przyjacielem stał się mocno kryjący fluid.

6 Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska ma na swoim ciele kilka tatuaży, jednak najbardziej kiczowata z nich jest niebieska jaskółka na plecach. Jak sama przyznała, robienie kolejnych zakończyło się wraz z jej rozwojem duchowym.

Na plecach mam jaskółkę, która jest poszukiwaniem wolności. Motylek na brzuchu symbolizuje moją przemianę z zagubionej dziewczynki w świadomą siebie kobietę. Na ręku mam ptaka w klatce, do której drzwi są otwarte - dla mnie to znak, że jestem wolna, chociaż wiem, że tak naprawdę nigdy do końca wolna nie będę - żyjąc wśród pewnych systemów muszę - na tyle, na ile jestem w stanie - się do nich dostosować. Natomiast na mojej nodze widnieje niezapominajka - mój pierwszy tatuaż, który oznacza zamknięcie pewnego etapu w moim życiu- mówiła w rozmowie z PAP Life.

Ilona Felicjańska, tatuaże
fot.Jankowski/REPORTER/EAST NEWS7 Scarlett Johansson Scarlett Johansson EAST NEWS

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson na prawym przedramieniu ma zachodzące słońce. Zapewnia, że za każdym razem, kiedy spogląda na to dzieło, to od razu staje się szczęśliwsza. Dla nas jest jednak tandetny i zbyt kolorowy. Nie dziwimy się, że twórcy filmów proszą ją o to, żeby go ukryła...

8 Agnieszka Maciąg Agnieszka Maciąg mkudelski/ EAST NEWS

Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg zamiast płatka śniegu ma na ręce ulaną gwiazdkę. Miała pecha i trafiła do kiepskiego tatuażysty, który oszpecił jej rękę czarnym keksem.

9 Christina Ricci Christina Ricci iPhoto/face to face/EAST NEWS

Christina Ricci

Christina Ricci ma na swojej łopatce coś, co chyba miało być lwem. Przynajmniej tak wyglądają kreski, które mogłyby być dziełem dziecka. To aż przykre, że osoby, które zarabiają miliony za jedną rolę, żałują na dobrego tatuażystę.

Christina Ricci
iPhoto/face to face/ EAST NEWS

Komentarze (12)
Stifler ma na plecach tatuaż z Johnny'm Bravo, a Marta Linkiewicz dosadny napis. Najbardziej obciachowe tatuaże gwiazd
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy 22

  Jaką to trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby wytatuować sobie logo MTV.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 5

  A ja sobie wytatuowałem napis "Tatuaże są dla poy.ebów", żeby o tym nie zapomnieć...

 • Gość: koko

  Oceniono 1 raz 1

  a co kogo obchodzi co tos ma wydziarane??redakcja tego portalu pewnie tez ma pare "perelek" ktorymi mogłaby zawojowac ow ranking

 • yegua-ha

  Oceniono 17 razy -1

  Jeszcze nie widziałam tatuażu, który by zdobil, a nie szpecil. Tatuaże w ogóle nie są ozdobą. Służą do znakowania bydła przez właściciela, w razie zguby. Prostytutki znakuja ich alfonsi, można też grawerowac sobie na tyłku coś, z czym chcialoby się utożsamiać, ale się do tego nie dojrzalo. Łatwiej chwalić się imieniem ukochanego na ciele, niż gospodarstwo kochać. Łatwiej też tatuowac symboliczne ptaszki, motylki itp niż faktycznie odciąć się od złej przeszłości.

 • shtalman

  Oceniono 27 razy -1

  Tylko wyjątkowi kretyni robią sobie tatuaże i jeszcze są z tego dumni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX