Magdalena Lamparska pokazała partnera. To ceniony podróżnik i dziennikarz. Raczej stroni od show-biznesu, a szkoda! Jest bardzo przystojny

Jest sporo gwiazd, które nie lubią publicznie poruszać swoich prywatnych spraw. Czasem jednak robią wyjątek i w wywiadach uchylą rąbka tajemnicy. Wtedy też możemy dowiedzieć się nieco o ich związkach. Niekiedy też uda się zobaczyć zakochane pary podczas oficjalnych wyjść. Kim są partnerzy znanych gwiazd i celebrytek?
1 Magdalena Lamparska i Bartosz Osumek Magdalena Lamparska i Bartosz Osumek Screen / Instagram / Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska w październiku zeszłego roku została mamą. Ojcem małego Tymoteusza jest Bartek Osumek.

Jego główną pasją są podróże, natomiast drugą dziennikarstwo. Osumek znany jest przede przede wszystkim jako konferansjer imprez plenerowych. Kilka lat temu mogliśmy go zobaczyć także w prognozach pogody. 

Jest podróżnikiem. Staramy się łączyć nasze światy. Po pracy na planie serialu, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie, myślałam o tym, by zakopać się w łóżku. Tymczasem mój chłopak zorganizował wyprawę w góry. Pobudka 7 rano - i na sam szczyt. Myślałam, że nie dam rady, ale weszliśmy prawie na Zawrat. Ale paradoksalnie odpoczęłam bardziej, niż gdybym została w domu. To ważne, by w związku dzielić swoje pasje - mówiła Lamparka o partnerze w wywiadzie dla 'Gali'.

Aktorka rzadko pokazuje ich wspólne zdjęcia, jednak ostatnio zrobiła wyjątek.

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

Co ciekawe, to Lamparska poderwała Osumka.

Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, ale to ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. (...) To jednak my, kobiety, chcemy być zdobywane. Jesteśmy księżniczkami, które czekają na swojego Greya. W moim wypadku jest trochę inaczej. Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona. Dlatego musiałam trochę pomóc w tej sytuacji i pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną. Choć wydaje mi się, że jestem raczej wymagającą partnerką - mówiła dalej w tym samym wywiadzie aktorka.

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

Bartek Osumek
Screen z Instagram.com/bartekosumek/

2 Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska EastNews

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska jakiś czas temu na premierę spektaklu 'Trema' zabrała ze sobą męża, Wojciecha Domańskiego. Rzadko możemy zobaczyć ich razem. Jeśli już nadarzy się taka okazja, to tylko na dużych wyjściach, a nie na wspólnych fotkach na Instagramie.

Katarzyna Zielińska
EastNews

Zielińska i Domański wzięli ślub w sierpniu 2013 roku. Domański to człowiek spoza świata show-biznesu. Raczej nie jest zainteresowany szukaniem popularności, dlatego też niewiele o nim wiadomo.

Wojciech Domański jest siostrzeńcem znanego w regionie przedsiębiorcy i byłego posła PSL, Stanisława Pasonia. Być może to pod jego wpływem także zapragnął zająć się finansami i biznesem - napisał o nim 'Dobry Tygodnik Sądecki'.

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Kapif

Para zna się od dziecka. Choć znali się od zawsze z początku żadne z nich nie przypuszczało, że któregoś dnia wezmą ślub.

3 Joanna Kulig Joanna Kulig EastNews

Joanna Kulig

Swego czasu, a dokładniej w lipcu tego roku, również Joanna Kulig zabrała ze sobą męża na wielkie wyjście. Towarzyszył jej na Gali Zakończenia festiwalu filmowego Transatlantyk. Aktorka miała wtedy okazję zaśpiewać dla publiczności i odebrała też nagrodę dla najlepszej aktorki Transatlantyk Golden Ark for Best Actress.

Wszystkiemu przyglądał się jej mąż, Maciej Bochniak. Partner aktorki jest reżyserem filmowym i scenarzystą. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Współtworzył film fabularny 'Pokój', jest autorem pełnometrażowego filmu dokumentalnego 'Miliard szczęśliwych ludzi' oraz pełnometrażowego filmu fabularnego 'Disco polo'. Ale to nie wszystko.

Bochniak tworzy także reklamy telewizyjne, teledyski, czy fabularne scenariusze krótko i pełnometrażowe. Należy też do Gildii Reżyserów Polskich.

Joanna Kulig, Maciej Bochniak
EastNews/Andrzej Zbraniecki

Joanna Kulig, Maciej Bochniak
KAPIF

4 Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik Instagram.com/ tatianaokupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik w 2013 roku wyszła za mąż za Michała Micielskiego, z którym ma dwoje dzieci: 2-letnią Matyldę i kilkumiesięcznego Tymona. Piosenkarka rzadko pokazuje zdjęcia z mężem, jednak kiedy wspólnie wybrali się na koncert Beyonce zrobiła wyjątek.

Tatiana Okupnik, michał Mieciński, beyonce w polsce
Instagram.com/ tatianaokupnik

Niestety, ze względu na znaczną różnicę wzrostu, nie widać twarzy Micielskiego. Dzielą ich aż 42 centymetry.

Tatiana Okupnik, michał Mieciński, beyonce w polsce
Instagram.com/ tatianaokupnik

Okupnik i Micielski niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym, a o ich związku wiadomo niewiele. Małżonkowie poznali się na jednej z imprez charytatywnych, organizowanych przez Marcina Gortata, z którym się przyjaźnią. Koszykarz podkreśla, że jest ojcem chrzestnym ich związku. Micielski jest 6 lat młodszy od Okupnik. Piosenkarka mówiła kiedyś, że nie będzie udzielała wywiadów z mężem ani robiła zdjęć, które trafią do prasy.

5 Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w kwietniu potwierdziła informację o tym, że kilka miesięcy wcześniej wzięła ślub ze swoim partnerem i ojcem kilkumiesięcznej Wandy. 

Z mężem spotkali się w pracy, a dokładne podczas kręcenia jednego z jej programów. Od razu złapali nić porozumienia. Okazało się, że wiele ich łączy np. miłość do komiksów i seriali. Szelągowska nie ukrywa także tego, że udało im się stworzyć partnerski związek, w którym dzielą się obowiązkami. Jej ukochany, Michał jest góralem i pochodzi z Zakopanego.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! - stwierdziła.

Dorota Szelągowska
Instagram/dotindotin

Oni bardzo do siebie pasują, bo zajmują się domem po połowie. Jej mąż wstaje w nocy do ich córeczki Wandy, pomaga remontować przytulny dom na Warmii, gdzie mają aż trzy koty i psa. Interesują ich te same rzeczy, lubią wieczorem grać w planszówki, rzutki albo czytać komiksy - zdradziła ich znajoma.

Myślicie, że kiedyś Szelągowska opowie o nim coś więcej? A może chociaż pokaże ich wspólne zdjęcie?

6 Małgorzata Socha Małgorzata Socha Instagram.com/ malgosia_socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest niezwykle dyskretna i na ogół nie opowiada o życiu prywatnym. Są jednak chwile, kiedy można zrobić wyjątek. Tak też było, kiedy pochwaliła się, że jej mąż wziął udział w maratonie. 

Aktorka wspólnym zdjęciem z mężem pochwaliła się w listopadzie ubiegłego roku. Jej mężczyzna, biznesmen Krzysztof Wiśniewski, wziął udział w nowojorskim maratonie TCS New York City Marathon, a Socha wytrwale go dopingowała.

Małgorzata Socha z mężem
Screen z Instagram.com/Małgorzata Socha

Kiedy się poznali, ona miała 16 lat, on 19 i był ratownikiem. Potem skończył Politechnikę, zajął się biznesem. Przez kilkanaście lat byli nierozłączni, ślub wzięli w 2008 roku w jednym z kościołów niedaleko Warszawy. Mają dwie córki: Zosię i Basię, a niebawem ich rodzina znów się powiększy. Aktorka w marcu ogłosiła, że spodziewają się trzeciego dziecka.

7 Dorota Wellman i Krzysztof Wellman Dorota Wellman i Krzysztof Wellman kapif

Dorota Welleman

Dorota Wellman swojego męża, Krzysztofa, poznała na planie filmu. Dorota, wtedy jeszcze Owczuk, była asystentką na planie filmu Andrzeja Domagalika, a Krzysztof - fotografem. To był koniec lat 80., a dziennikarka miała wtedy 27 lat, a on 30 lat. Wellman był wtedy w trakcie rozwodu. 

Mogłoby się wydawać, że nie był to dobry moment na tworzenie nowych więzi. Nic bardziej mylnego. O serce fotografa walczyła też wtedy jeszcze jedna kobieta. Jednak nie umiała dotrzymać kroku (dosłownie!) dziennikarce. Krzysztof zabrał obie w góry, a ta druga założyła szpilki.

Wykończyły ją buty. W połowie drogi odpadła, a ja zostałam - mówiła Dorota Wellman.

Dorota Wellman, Krzysztof Wellman
FORUM

Jak wspomina pierwsze spotkanie ze swoim ukochanym?

Przypominał mi żołnierza izraelskiego. Ubrany był na zielono, miał duży semicki nos i burzę ciemnych włosów. Był też duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, a zwłaszcza kobiety. Tym, które mu się podobały, kupował czekolady. Tak zaczynał polowanie. Ja załapałam się na peweksowską z orzechami - wspominała w rozmowie z portalem Kobieta.interia.pl.
8 Agata Kulesza Agata Kulesza KAPIF.pl

Agata Kulesza

Poznali się w 1996 roku, ale ślub wzięli dopiero po 10 latach. Agata Kulesza nie chce jednak tłumaczyć, dlaczego wraz z Marcinem Figurskim, operatorem filmowym, tak długo z tym zwlekali.

Nie chcę publicznie nazywać tego, co nami kierowało. Po prostu tak chcieliśmy. Było bardzo fajnie. Chcę być z tym człowiekiem, który mnie kocha i którego ja kocham. Jestem z Marcinem, bo chcę z nim być, a nie dlatego, że jestem na przykład uzależniona od toksycznej miłości albo materialnie. Marcin imponuje mi wiedzą, jest bardzo fajnym gościem. To jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam. Jesteśmy ze sobą, dlatego że chcemy, a nie że musimy. Zgodnie wychowujemy Mariankę, jesteśmy naprawdę dobrym małżeństwem - mówiła.

Marcin Figurski i Agata Kulesza
Kapif

Para unika show-biznesu. Kulesza przyznaje, że na ściance pozuje wyłącznie 'służbowo', przy okazji promocji filmów ze swoim udziałem. Bardzo ważna jest dla niej rodzina.

Marcin Figurski jest żeglarzem, wolny czas woli niekiedy spędzić na łódce, niż z żoną, ale taki układ im pasuje.

W czasie wakacji Marcin przyjeżdża do leśniczówki i trochę się tam nudzi. Ja leżę pod drzewem i czytam książki. Posiedzi kilka dni, a potem jedzie na swoją łódkę. Nikt nie ma do nikogo pretensji - dodała.
9 Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy

Magdalena Mielcarz

Mężem Magdaleny Mielcarz jest Adrian Ashkenazy, biznesmen i prawnik, absolwent Harvardu. Poznali się w Nowym Jorku w restauracji Bliss, a ślub wzięli w 2007 roku. Para doczekała się dwóch córek.

Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy
Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy

Adrian Ashkenazy, Magdalena MIelcarz
kapif

10 Daria Widawska, Michał Jarosiński Daria Widawska, Michał Jarosiński Kapif

Daria Widawska

Mężem Darii Widawskiej jest operator Michał Jarosiński. Są małżeństwem od 2007 roku, jednak poznali się znacznie wcześniej, bo na planie 'Tygrysów Europy' z 1999 roku. Jarosiński zazwyczaj unika kontaktu z mediami. W wywiadzie dla miesięcznika 'Sens' Widawska tak o nim mówiła:

Wybrałam człowieka, który jest interesujący zarówno w kapciach i piżamie, jak i w najlepszym garniturze. My cały czas mamy ochotę ze sobą przebywać i o wszystkim rozmawiać, tęsknimy za sobą, gdy jedno wyjedzie - powiedziała.

Widawska i Jarosiński doczekali się dwóch synów.

Daria Widawska i jej mąż, Michał Jarosiński
Kapif

Daria Widawska, mąż, Michał Jarosiński
WBF

Daria Widawska, mąż, Michał Jarosiński
WBF

Daria Widawska, Michał Jarosiński
Kapif

11 Kamilla Baar-Kochańska Kamilla Baar-Kochańska WBF

Kamilla Baar

Kamilla Baar związana jest z Piotrem Kochańskim. To warszawski adwokat z firmy Kochański Zięba Rapala i partnerzy. Z jego strony internetowej dowiadujemy się, że specjalizuje się w ochronie własności intelektualnej i przemysłowej.

Kamilla Baar, Piotr Kochański
Kapif

Piotr Kochański i Kamila Baar
WBF

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność. A napięcia, konflikty warto rozwiązywać w łóżku - mówiła Baar w jednym z wywiadów.

Piotr Kochański i Kamila Baar
Kapif

Komentarze (3)
Magdalena Lamparska pokazała partnera. To Bartłomiej Osumek, ceniony podróżnik i dziennikarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  faktycznie przystojny partner pani Magdaleny ona tez bardzo fajna babeczka i tak trzymac...

 • Gość: bebe

  Oceniono 1 raz 1

  Lamparzka ma pieknego faceta. Fajnie, bardzo ja lubie.

 • Gość: mops

  Oceniono 3 razy 1

  Hehehe oj redaktorzyny... Rodzina Sochy już się powiększyła. Tak to jest jak się wrzuca odgrzewane kotlety i nikt tego nie sprawdza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX