Marcin Tyszka ma rozmach! Mieszka w luksusowym apartamencie z własnym ogródkiem na dachu i barem

Marcin Tyszka mieszka na warszawskim Żoliborzu w bajkowym apartamencie. Nic dziwnego, że jeden z najbardziej znanych polskich fotografów tak chętnie chwali się swoim mieszkaniem. To małe dzieło sztuki, w dodatku pełne pięknych roślin! Marcin Tyszka zaprezentował ostatnio na Instagramie swój nowy ogródek, który znajduje się na dachu jego mieszkania, na 8. piętrze.
Mieszkanie Marcina Tyszki Mieszkanie Marcina Tyszki Instagram/tyszka_marcin

Piękny ogródek

Marcin Tyszka pokazał na Instagramie swój piękny ogródek, o który sam dba. Jest nietypowy, ponieważ znajduje się na dachu jego mieszkania, czyli na 8. piętrze na warszawskim Żoliborzu. Fotograf hoduje w nim egzotyczne rośliny.

Uwielbiam tak stać i olewać cały świat z góry, tzn. podlewać. Najlepszy sposób na wyciszenie i nowe pomysły w głowie, a przy tym ile radości, gdy nagle coś zakwita - napisał na Instagramie Marcin Tyszka.

Mieszkanie Marcina Tyszki Mieszkanie Marcina Tyszki Instagram/tyszka_marcin

Marcin Tyszka i jego warszawskie mieszkanie

Marcin Tyszka chętnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując na Instagramie, jak wygląda jego mieszkanie. I nie dziwimy się! Te wnętrza są jak z luksusowego katalogu! W piętrowym apartamencie fotografa królują głównie pastelowe i cukierkowe kolory.

Mieszkanie Marcina Tyszki Mieszkanie Marcina Tyszki Instagram/tyszka_marcin

Piękne meble

Na tle zielonych ścian ustawione są różowe meble: fotele, ogromna kanapa z poduszkami, wysokie barowe stołki, biały stół. Meble sprowadzane są z różnych zakątków świata i pochodzą z lat 50.

Mieszkanie Marcina Tyszki Mieszkanie Marcina Tyszki Instagram/tyszka_marcin

Wielbiciel kwiatów

Fotograf wypełnił wnętrze kwiatami, lustrami oraz wybrał sporo dodatków w kolorze złota. Ciekawym elementem w domu jest wolno stojący barek. Mieszkanie jest bardzo dopieszczone, a szczegóły dokładnie przemyślane.

Mieszkanie Marcina Tyszki
Instagram/tyszka_marcin

Mieszkanie Marcina Tyszki w niczym nie przypomina mieszkań innych znanych osób. Słynny fotograf nie lubi minimalizmu, uwielbia za to kolory, nieszablonowe zestawienia i rozmach. '2 lata wymyślania, projektowania... Chciałem, by bez względu na pogodę za oknem w środku było zawsze lato' - napisał na Instagramie, gdzie pochwalił się świeżo urządzonym wnętrzem. Mieszkanie Marcina Tyszki w niczym nie przypomina mieszkań innych znanych osób. Słynny fotograf nie lubi minimalizmu, uwielbia za to kolory, nieszablonowe zestawienia i rozmach. '2 lata wymyślania, projektowania... Chciałem, by bez względu na pogodę za oknem w środku było zawsze lato' - napisał na Instagramie, gdzie pochwalił się świeżo urządzonym wnętrzem. Screen z Instagram.com/Marcin Tyszka

Jest kolorowo i niestandardowo

Mieszkanie Marcina Tyszki w niczym nie przypomina mieszkań innych znanych osób. Słynny fotograf nie lubi minimalizmu, uwielbia za to kolory, nieszablonowe zestawienia i rozmach.

2 lata wymyślania, projektowania... Chciałem, by bez względu na pogodę za oknem w środku było zawsze lato - napisał na Instagramie jakiś czas temu, kiedy pierwszy raz pochwalił się świeżo urządzonym wnętrzem.

Bar zamiast stołu. 'Bardzo miło się tu pije nawet poranną kawę' - napisał na Instagramie. Bar zamiast stołu. 'Bardzo miło się tu pije nawet poranną kawę' - napisał na Instagramie. Screen z Instagram.com/Marcin Tyszka

Własny bar w mieszkaniu

Bar zamiast stołu. Fotograf nie ukrywa, że chce, aby ta przestrzeń była nie tylko jego domem ale też miejscem spotkań i imprez. Do tak pięknego otoczenia na pewno nie będzie musiał długo zachęcać.

Bardzo miło się tu pije nawet poranną kawę - napisał na Instagramie dumny Marcin Tyszka.

Bar przydaje się podczas licznych imprez, w których organizowaniu lubuje się fotograf. 'Mieszkanko przeżyło już parę fajnych imprez i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie, taki mały prywatny Tysioclub' - pochwalił się na Instagramie. Bar przydaje się podczas licznych imprez, w których organizowaniu lubuje się fotograf. 'Mieszkanko przeżyło już parę fajnych imprez i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie, taki mały prywatny Tysioclub' - pochwalił się na Instagramie. Screen z Instagram.com/Marcin Tyszka

Idealne miejsce do imprez

Bar przydaje się podczas licznych imprez, w których organizowaniu lubuje się fotograf. Mieszkanko przeżyło już parę fajnych imprez i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie, taki mały prywatny Tysioclub - pochwalił się na Instagramie.

Słońca w mieszkaniu Tyszki nigdy nie brakuje. 'Muszę przyznać, że świetnie się czuję w nowym domku, na zewnątrz szaro, a u mnie piękna wiosna'. Słońca w mieszkaniu Tyszki nigdy nie brakuje. 'Muszę przyznać, że świetnie się czuję w nowym domku, na zewnątrz szaro, a u mnie piękna wiosna'. Screen z Instagram.com/Marcin Tyszka

Mieszkanie pełne słońca

Słońca w mieszkaniu Tyszki nigdy nie brakuje.

Muszę przyznać, że świetnie się czuję w nowym domku, na zewnątrz szaro, a u mnie piękna wiosna - twierdzi Marcina Tyszka.

A tak wygląda pokój gościnny. 'Oryginalna kanapa z lat 70., rozkłada się, choć jest dość niewygodna... tak więc nie proponuję zostawania u mnie na noc' - żartuje. A tak wygląda pokój gościnny. 'Oryginalna kanapa z lat 70., rozkłada się, choć jest dość niewygodna... tak więc nie proponuję zostawania u mnie na noc' - żartuje. Screen z Instagram.com/Marcin Tyszka

Piękny pokój gościnny

A tak wygląda pokój gościnny.

Oryginalna kanapa z lat 70., rozkłada się, choć jest dość niewygodna... tak więc nie proponuję zostawania u mnie na noc - żartuje fotograf.

Jak widać, Marcin Tyszka jest ogromnym miłośnikiem kwiatów. Ma o nich imponującą wiedzę. Zarówno to mieszkanie, jak i następne, jest całkowicie podporządkowane roślinom. Jak widać, Marcin Tyszka jest ogromnym miłośnikiem kwiatów. Ma o nich imponującą wiedzę. Zarówno to mieszkanie, jak i następne, jest całkowicie podporządkowane roślinom. "Wiadomo, że każde z moich mieszkań jest przede wszystkim dla kwiatów, a to nowe to już jest wielka oaza albo ogród botaniczny. Jak na razie nie ma jeszcze podłóg, łazienek, prąd nie podłączony, ale kwiaty już są". Screen z Instagram.com/tyszka_marcin/

Kwiaty, wszędzie kwiaty!

Jak Wam się podoba takie kolorowe i pełne kwiatów mieszkanie Marcina Tyszki?

Więcej o:
Komentarze (30)
Marcin Tyszka mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Piękne, luksusowe wnętrza, kwiaty i własny ogródek na dachu
Zaloguj się
 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 30 razy 14

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje,ale w tym mieszkaniu jest mydło i powidło można dostać oczopląsu ,a bar zbędny bo można się upić nadmiarem kolorów.

 • Gość: ghb

  Oceniono 17 razy 13

  ładny kociokwik :)

 • Gość: ala

  Oceniono 17 razy 9

  Luksusowe terarium, karaluchy też by pasowały.

 • Gość: hallo

  Oceniono 15 razy 9

  Super ma swój styl A nie jak inni wszystkie mieszkania celebrytów są prawie identyczne tabliczki z napise na ścianie itp
  Sweet Home ..:*( ??

 • Gość: Rd

  Oceniono 19 razy 7

  Wcale mi się nie podoba.
  Haos i bałagan.

 • Gość: zez

  Oceniono 11 razy 5

  Wśród nadmiaru liści, jeno wciągnąć liścia...

 • Gość: Dina

  Oceniono 11 razy 5

  like like... lubie pomieszczenia z fantazja i poczuciem humoru

 • szabepio

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystko fajnie tyle ze.... to blok! Panie Marcinie. Czy nie przeszkadzają Panu inni mieszkańcy podczas olewania świata. Musi Pan zachowywac chociazby ciszę nocną a o innych sprawach juz nie wspomnę. Obawiam sie ze sąsiedzi mieszkający pod Panem to przeżywają istne piekło jak robi Pan te liczne imprezy.

 • zalep

  Oceniono 5 razy 3

  Hurtownia roślin doniczkowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX