Marcin Miller z Boys zarabia nie tylko na muzyce. Został też projektantem ubrań! Sam w nich pozuje - ceny kuszą

Gwiazdy mają smykałkę do interesów. Coraz częściej otwierają swoje restauracje, hotele, projektują ubrania czy sprzedają żywność. Od znanych osób możecie także kupić... sztuczną szczękę. To nie żart, to nowy biznes Popka.
Marcin Miller w teledysku ''Jesteś szalona'' | Marcin Miller w teledysku ''Jesteś szalona'' | Fot. Boys | YouTube | Printscreen

Marcin Miller

Marcin Miller z zespołu Boys postanowił poszukać też innego źródła zarobków niż koncerty i sprzedaż płyt. Wokalista popularnego zespołu disco-polo postanowił podbić świat mody i sam zaczął projektować ubrania. Nie dość, że je projektuje, to jeszcze w nich pozuje. Razem ze swoim wspólnikiem Konradem Dobrzyńskim jest ambasadorem marki odzieżowej Miller Tulipan & Matteo Milano. Za te szare spodnie wystarczy zapłacić 109 złotych:

Popek Popek Instagram.com/popek_oficjalnie/

Popek

Ten biznes Popka może być dla wielu zaskoczeniem. Okazuje się, że zajmuje się nie tylko muzyką i walkami MMA. Popek handluje... sztucznymi szczękami! Gumowe nakładki z nadrukiem złotych zębów można kupić za 69 złotych za sztukę.

SZCZĘKA POPEK MONSTER
screen/Allegro/szczekicom

Są jacyś zainteresowani?

Magda Gessler Magda Gessler Instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler

Wiadomo nie od dziś, że Magda Gessler ma nosa do interesów i czego się nie dotknie, zamienia w złoto. Prowadząca 'Kuchenne rewolucje' pochwaliła się na Facebooku swoim nowym biznesem. Najsłynniejsza polska restauratorka została producentką przetworów, głównie soków i dżemów, które właśnie trafiły na rynek. Marka nosi nazwę Salon Smaków Magdy Gessler. Wszystko byłoby okej, gdyby nie wysoka cena.

Za słoiczek konfitur o pojemności 200 ml zapłacimy ok. 15 złotych, a za butelkę syropu (waga 315 gramów) aż 25 złotych. Do tego chrzan i keczup w słoikach za ok. 8-9 złotych.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Również Anna Lewandowska stara się maksymalnie wykorzystać swoje 5 minut sławy, rozwijając własny biznes. Trenerka wciąż rozszerza swoją markę 'by Ann'. Teraz w jej ofercie znalazł się 'metabolizm w kapsułkach', za który trzeba sporo zapłacić. Za jedno opakowanie tabletek (30 sztuk) trzeba zapłacić 120 złotych. Żeby osiągnąć lepsze efekty, zaleca się zakup 2 opakowań - na dzień i na noc. Wtedy już musimy zapłacić 240 złotych.

UWAGA!!!???????? Mam dla Was KOLEJNĄ NIESPODZIANKĘ!!! Aaaaaaaaa znacie mnie nie od dziś - jak już coś robię to na 100 % !!!! Chcecie pozbyć się SZYBCIEJ zbędnych kilogramów... W ZDROWY i NATURALNY SPOSÓB? Mam dla Was wyjątkowy suplement, jakiego jeszcze nie było! METABOLIZM - Wspomagajcie swoją przemianę materii w dzień i w nocy. Tworzą go dwie kapsułki o odrębnym działaniu i składzie (skład przeczytaj na stronie www.foodsbyann.com), które się uzupełniają, aby skutecznie skrócić drogę do osiągnięcia idealnej sylwetki. Zdrowo i naturalnie ????Spróbujcie! http://foodsbyann.com/product-pol-239-METABOLIZM.html #hpba @foods_by_ann #newproducts #healthyplanbyann #annalewandowska ATTENTION !!! ???????? Do you want to get rid of unnecessary kilograms fast?.. IN A HEALTHY AND NATURAL WAY? I have a special supplement for you! METABOLISM - Support your metabolism during the day and night. It consists of two pills with a separate action and composition, which complement each other to effectively shorten the path to achieve a perfect figure. Healthy and natural ????Try it!

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Kwi 12, 2018 o 11:53 PDT

Zofia Ślotała Zofia Ślotała Instagram.com/miss_zi/

Zofia Ślotała

Zofia Ślotała realizuje swoje marzenie o byciu projektantką - tworzy kolekcje ubranek dziecięcych, które reklamuje na swoim Instagramie z pomocą własnych dzieci. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie córki w prześlicznej różowej sukience. Przy okazji w komentarzach odsyłała oczywiście fanki do swojego sklepu. Jakież jednak było ich zdziwienie, gdy wchodziły na stronę internetową i widziały cenę ubranka... 399 zł.

Sukienka Petite Maison
materiały promocyjne

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Instagram.com/majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz, która wcześniej spełniania się jako aktorka, postanowiła założyć własny biznes. W listopadzie 2015 roku otworzyła swoją kwiaciarnię o nazwie Flower Store. Można w niej znaleźć kwiaty (zarówno żywe, jak i sztuczne) w przepięknych pudełkach. Maja Bohosiewicz pomysł zaczerpnęła z Rosji. Niestety, nie każdego na nie stać. Ceny bowiem zaczynają się od 100 zł za małe pudełka.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i jej kolejny drogi biznes

Po raz kolejny Anna Lewandowska może się wpisać na listę gwiazd, na produkty których nie stać przeciętnego Kowalskiego. Trenerka prowadzi swoją markę jedzeniową, Foods by Ann. Możemy kupić zdrowe batoniki, koktajle, musli, a nawet 'chipsy'.

Zdrowe chipsy z naturalnych składników wzbogacone dodatkami o wyjątkowych walorach smakowych. Dzięki innowacyjnej metodzie suszenia w niskiej temperaturze udało się zachować maksymalnie wysoką wartość odżywczą oraz uniknąć zastosowania tłuszczu - czytamy na stronie foodsbyann.com.

Cena jednej paczuszki (bo 18 gramów ciężko nazwać 'paczką') to 4,29 zł! Można szybko obliczyć, że kilogram ziemniaków u Lewandowskiej to 238 zł.

Ziemniak by Ann
Screen z foodsbyann.com

Ale to nie jedyny 'kwiatek' w ofercie Lewandowskiej. Znajdziemy tu też 65 g musli za 5,49 zł, którego głównym składnikiem są płatki owsiane. Te same, które kupimy w każdym sklepie za około 3-4 zł - i to za pół kilograma, a nie jedną porcję.

Woda kokosowa w proszku od Lewandowskiej
Screen z foodsbyann.com

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba

Healthy Center by Ann

No cóż, po raz kolejny Anna Lewandowska. Jednym z jej nowszych drogich biznesów jest, otwarte na początku marca w Warszawie, Healthy Center by Ann. O misji tego centrum możemy przeczytać na stronie trenerki.

Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie.

Najciekawszy jednak jest cennik. Za pierwszy trening personalny trzeba zapłacić aż 300 zł! Kolejne to koszt 'jedynych' 250 zł, co nadal jest kosmiczną ceną, biorąc pod uwagę, że treningi personalne w Warszawie kosztują średnio 150 zł. A przecież nie są to ćwiczenia z samą Lewandowską, tylko z jednym z zatrudnionych przez nią specjalistów.

Z kolei pakiet 10 zajęć jogi kosztuje aż 1800 zł. 180 zł za godzinny trening wydaje się kwotą z kosmosu. Tym bardziej że w popularnych szkołach w centrum stolicy tyle zapłacimy za miesięczny karnet z nieograniczoną liczbą wejść.

Cena pakietu jogi u Lewandowskiej vs w pracowni jogi w centrum Warszawy
Screeny z healthycenterbyann.com i yogamudra.pl

Nie najtańsze są też sesje z psychodietetykiem (150 zł wydaje się nie najgorszą ceną, ale później doczytaliśmy, że to koszt zaledwie 30-minutowego spotkania) czy tzw. treningi mentalne. Czym są?

Trening mentalny stanowi nieodłączny element w drodze do osiągania celu, bo to na podstawie swoich myśli kreujesz własną rzeczywistość. Pomożemy Ci uwierzyć we własne możliwości - czytamy na stronie.

Koszt to 250 zł za jeden trening. To dwukrotnie więcej niż sesja u psychoterapeuty, który ma lepsze wykształcenie w tym kierunku niż jakikolwiek pracownik centrum Lewandowskiej (na stronie nie ma żadnego psychologa czy terapeuty).

Więcej o:
Komentarze (30)
Marcin Miller zarabia nie tylko na muzyce. Został projektantem ubrań!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • red_fang

    Oceniono 4 razy 4

    Popek nie zarabia na muzyce ani na MMA. Zarabia na byciu celebrytą i bożyszczem gimbusów. Żeby zarabiać na muzyce, trzeba grać muzykę, żeby zarabiać na MMA trzeba coś wygrywać.

  • lukamipisze

    Oceniono 4 razy 4

    Jeśli tylko znajdą się jelenie, aby to kupować to tylko się cieszyć.

  • Gość: Elooo26

    Oceniono 4 razy 2

    Ktoś kto kupi to od tych kobiet jest przyglupawym snobem albo idiotą jest tyle schronisk w Polsce ze zwierzętami które potrzebują pomocy a te kretynki przepłacaja u jakiejś Lewandowskiej albo Gessler

  • Gość: Obserwator

    Oceniono 1 raz 1

    Żądza pieniądza przeraża!

  • marold77

    Oceniono 3 razy 1

    To moze jakies degustacje, gdzie kazdy bedzie mogl wyrazic jakie to obrzydliwe i smierdzi a wogole to brud i syf ?

  • Gość: gosc

    0

    facelie sprzedam

  • Gość: Zorientowana

    0

    Jak zwykle, jest Lewandowska, jest nieporozumienie. Tak sie składa, ze jestem na diecie bezglutenowej i wiem co nieco o cenach takich produktow. Zwykłe płatki owsiane zawieraja gluten i faktycznie kosztują parę złotych. Natomiast płatki owsiane bezglutenowe nie są do kupienia w zwykłych marketach i kosztują juz więcej, bo jakieś 18-20 zł. A wiadomo, że Lewandowska gluteu unika, więc na pewno używa tych droższych, pewnie jeszcze bio.

  • Gość: glon

    0

    a gdzie jest ta biznesmenka od kremu od SRAKI - ta co ja kiedys na EURO wypatrzyli na trybunie. dalej reklamuje ow srodek, dorobila sie milionow ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX