'Rolnik szuka żony'. Uczestnicy nowej edycji pokazali domy. Internauci ironizują: Cudowni i piękni lansujący swoje apartamenty

W niedzielę widzowie TVP1 mogli poznać nowych uczestników najnowszej edycji programu 'Rolnik szuka żony'. Oprócz wyjawienia jacy są, czym się interesują i jakiej partnerki szukają, pokazali także swoje domy. Niektórzy mieszkają w prawdziwych luksusach, a internauci piszą o nich: cudowni i piękni lansujący swoje apartamenty. Niejedna posiadłość wywołała skrajne emocje.
Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

"Wszystko ok, ale ta mama..."

Pierwszym uczestnikiem 5. edycji programu był Grzegorz. 30-latek mieszka w miejscowości w woj. podlaskim. Widzowie dopatrzyli się, że pochodzi z okolic Augustowa. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, kukurydzę i trawy. 

Tu jest spokojniej niż w mieście. Cisza, widoki. Mamy jeziora, piękne rzeki. I zwierzęta - zachwalała miejscowość siostra Grzegorza.

Mężczyzna mieszka z mamą, która jest dla niego ideałem. W programie zaznaczył, że nigdy jej nie opuścił. Ten układ nie spodobał się internautom.

Wszystko ok, ale ta mama...
Mamusia gratis - piszą na oficjalnym profilu programu na Facebooku.


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

Luksusy

Największe luksusy w tej edycji zaprezentował 62-letni Paweł. Rolnik z Mazowsza nie ukrywa, że dobrze mu się powodzi, gdyż prowadzi dobrze prosperującą hurtownię z nawozami.

W kuchni ja czuję się najlepiej - wyznał.
Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

Sauna

Na piętrze w łazience znajduje się sauna i wanna z jacuzzi.

Masz saunę w domu? - zapytała Marta Manowska.
Tak, mam saunę w domu. Wannę, jacuzzi. I korzystam z tych rzeczy - odpowiedział rolnik.

Internauci na oficjalnym profilu programu na Facebooku nie ukrywają, że pokazując "salony" może liczyć na wiele listów. Ale ich zdaniem najczęściej będą pisać kobiety, które połakomią się jedynie na jego dom.

Pokazał swoje "salony", żeby dużo kobiet do niego pisało - czytamy.


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

Samotność

Nieźle powodzi się także jedynej kobiecie, która zgłosiła się do programu. 35-letnia Justyna w piętrowym domu mieszka z dwiema córkami. Szuka mężczyzny, który się do niej wprowadzi i razem stworzą szczęśliwą rodzinę.


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

250 metrów

46-letni Marek z woj. zachodniopomorskiego zdobył sympatię widzów. Urzekł ich skromnością i nie ukrywają, że życzą mu, żeby w programie znalazł miłość. Rolnik prowadzi gospodarstwo. Hoduje bydło, uprawia zboża oraz ziemniaki.

Dom jest duży, dużo jest miejsca do zapełnienia - stwierdziła Manowska.
Z pewnością. 250 metrów - zdradził Marek.


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

Marzenie o pełnym domu

Marek nie ukrywa, że lubi dzieci i chciałby, żeby pojawiły się w jego domu. Co więcej, od kobiety nie oczekuje, żeby pracowała z nim na roli!

Najważniejsze, żeby o dom zadbała - powiedział.


Screen z TVP


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

"Jak u Marka z 3. edycji"

Najwięcej kontrowersji wśród internautów wzbudził jednak dom Andrzeja, 38-letniego górala. Na podwórku znajdowało się wiele niepotrzebnych rzeczy i śmieci. Także Marta Manowska była w lekkim szoku.

Powiem ci, że dobrze, że śnieg spadł, to tak trochę to poprzykrywało - powiedziała ze szczerością. - Co to jest? - zapytała.
Stara buda - odpowiedział Andrzej.


Screen z TVP

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Screen z TVP

"Silnik z lodówki"

Po kolei wyliczał, co znajduje się na podwórku: silnik z lodówki, samochód. Internauci nie ukrywają, że jego gospodarstwo kojarzy im się z tym, co zaprezentował Marek w 3. edycji.

Czy tylko mi przypomina podwórko Marka? - piszą.


Screen z TVP

Co o tym myślicie? Macie swoich faworytów?

Więcej o:
Komentarze (47)
"Rolnik szuka żony". Uczestnicy nowej edycji pokazali domy. Internauci ironizują: Cudowni i piękni lansujący swoje apartamenty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lucek10

  Oceniono 61 razy 53

  Niektórych to zdrowo pogięło! Facet mieszka na wsi z mamą i to ich dziwi. To niby ma sobie mieszkanie na wsi wynająć albo matkę z domu wyrzucić?

 • anitani

  Oceniono 69 razy 43

  Może wreszcie ktoś się opamięta i zlikwiduje ten KRUS. Jak ja bym płacił 1zł na zus też miałbym w domu lale w dzakuzi i nie tylko. Ograbiaja zwykłych Polaków którzy ciułają na ich podatki i ubezpieczenie zdrowotne.

 • bacowa

  Oceniono 47 razy 25

  Przed wejściem do UE polscy rolnicy mieszkali w chatach krytych strzechą, orali konikiem albo Ursusem C-330 z demobilu z PGR

  teraz za dotacje okazałe domy, ciągniki Lamborghini z klimą DVD i innymi wodotryskami

  jak Kaczyński zrobi Polxit pójdziecie z torbami

 • dziurowice

  Oceniono 20 razy 14

  Wesele w kieleckiem;
  600 gości, 2 orkiestry, najtańsze auto 100 tys zł.
  W rozmowach dominuja narzekania na ciężkie czasy, bluzgi na miasto i konieczność płacenia 70 zł/miesiąc KRUS.

 • Monika Stopyra

  Oceniono 18 razy 10

  Żenujące są te komentarze, w których głównym nurtem przewodnim jest zazdrość, że mało KRUS, luksusu itp. O przepraszam są jeszcze tacy, co się przyczepiają, że wyposażenie z Castotoramy, że niby nie ma czego zazdrościć a jednak nadal zazdroszczą. Trudno, żeby rolnicy nadal mieszkali w datach krytych strzechą, a zamiast zazdrościć stańcie się rolnikami. Co to nie dla was, bo za ciężka i niepewna praca, bo nie po to się uciekało do miasta.Przestańcie wreszcie narzekać i zazdrościć innym tego co mają, krytykując ich. Zacznijcie żyć i cieszyć się swoim życiem, jak wam nie odpowiada zmieńcie je na takie, które będzie wam odpowiadało.☺

 • ganro

  Oceniono 21 razy 9

  Miastowi inteligenci lećcie już na wieś to sobie poleżycie, samo wam będzie rosło i sobie wybudujecie luksusowe domy, kupicie super samochody za pieniądze z UE i tego co zaoszczędzicie na KRUS, ha ha ha.

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 22 razy 8

  Panowie rolnicy płacą grosze za KRUS to mogą sobie pozwolić, nie tak jak miastowe co te ZUSy, PITy i inne takie...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 10 razy 6

  "I sr... chodziłeś za chałupę"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX