Pamiętacie przystojnego Marka z 'Brzyduli'? Filip Bobek ma już 37 lat i im starszy, tym jest bardziej HOT

Filip Bobek największą popularność zdobył dzięki roli Marka Dobrzańskiego w hitowym serialu 'Brzydula'. Aktor obecnie ma 37 lat. Jak teraz wygląda? W jego przypadku powiedzenie, że im starszy tym lepszy, zdecydowanie pasuje :)
Filip Bobek Filip Bobek Instagram/filip_bobek

Początki kariery

Filip Bobek największy rozgłos zdobył, grając jednego z głównych bohaterów w popularnym serialu "Brzydula". Produkcja emitowana była w latach 2008-2009. Tysiące Polaków zasiadało codziennie przed telewizorami, żeby śledzić losy przystojnego Marka Dobrzańskiego i tytułowej "Brzyduli". W 2010 roku Filip Bobek został wyróżniony statuetką Telekamery w kategorii najlepszy aktor.

Filip Bobek Filip Bobek Instagram/filip_bobek

Pozostałe role serialowe

Filip Bobek ma na swoim koncie również inne role serialowe, m. in. w: "Prosto w serce", "Singielka", "Hotel 52" oraz "Przyjaciółki". Jednak to właśnie z postacią Marka Dobrzańskiego kojarzony jest najbardziej.

Filip Bobek Filip Bobek Instagram/filip_bobek

Filip Bobek obecnie

Aktor obecnie ma 37 lat. Na jego najnowszych zdjęciach widać, że regularnie trenuje, ponieważ nabrał masy mięśniowej. Spójrzcie tylko na jego klatę ;) Filipa Bobka obecnie możemy podziwiać przede wszystkim na deskach teatralnych.

Filip Bobek to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor serialu Filip Bobek to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor serialu "Singielka" słynie też z nietuzinkowego stylu i zawsze świetnie wygląda. Nic więc dziwnego, że również swoje warszawskie mieszkanie aktor urządził w wyjątkowo stylowy sposób. Dzięki zdjęciom, jakie Bobek publikuje na Instagramie, możemy na chwilę zajrzeć do jego wnętrza. Mieszkanie i jego przystojny gospodarz robią wrażenie, ale nasze serce i tak skradł... rudy kot Filipa Bobka, Rocco! Instagram.com/Filip_Bobek

Niech żyje Instagram

Aktor regularnie publikuje na Instagramie swoje prywatne zdjęcia. Dzięki temu możemy choć trochę podejrzeć, jak żyje i co robi zawodowo. A na nudę zdecydowanie nie może narzekać!

Przestrzeń w korytarzu Filip Bobek wykorzystał na modne, Przestrzeń w korytarzu Filip Bobek wykorzystał na modne, "zatopione" w ścianie białe szafy, w których zmieszczą się wszystkie jego stylowe ubrania. Na przeciwko szaf zawisło lustro, rozświetlające wnętrze i... idealne do robienia sobie selfie! Instagram.com/Filip_Bobek

Związki

Filip Bobek zaliczany jest do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Z tego względu nieustannie pytany jest o związki. Jego nazwisko łączono już z wieloma kobietami, jednakże aktor konsekwentnie chroni tę sferę swojego życia prywatnego i nie komentuje plotek.

W salonie stanęła duża, wygodna kanapa w szarym kolorze. Jak widać, ona też jest świetnym miejsce do robienia sobie zdjęć. W salonie stanęła duża, wygodna kanapa w szarym kolorze. Jak widać, ona też jest świetnym miejsce do robienia sobie zdjęć. Instagram.com/Filip_Bobek

Filip Bobek i jego kot

Z jego Instagrama możemy wywnioskować, że aktor mieszka ze słodkim, rudym kotem. Filip Bobek bowiem dość często publikuje zdjęcia zwierzaka. Nie dziwimy się ;)

Podoba się Wam sposób, w jaki Filip Bobek urządził swoje mieszkanie? Podoba się Wam sposób, w jaki Filip Bobek urządził swoje mieszkanie? Instagram.com/Filip_Bobek

Filip Bobek kiedyś vs. obecnie

A Wam w którym wydaniu aktor podoba się bardziej? W tym dawnym za czasów roli w "Brzyduli", czy w obecnym?

Więcej o:
Komentarze (23)
Pamiętacie przystojnego Marka Dobrzańskiego z "Brzyduli"? Filip Bobek ma 37 lat i im jest starszy, tym lepszy
Zaloguj się
 • Gość: gościnnie

  Oceniono 41 razy 37

  Facet, który pstryka sobie zdjęcia w lustrze...? No, chyba nie koniecznie! Narcyzem trąci!

 • Gość: Nie dla nas

  Oceniono 32 razy 28

  nie miał chyba nigdy dziewczyny :):)
  Pozuje raczej nie dla Pań :)

 • Gość: Ews

  Oceniono 23 razy 23

  Ach te niewidzialne narzeczone

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 21

  Takie sam "narzeczone" jak u Wojewódzkiego czy Kammela....?

 • kadykianus

  Oceniono 23 razy 21

  Filip nie ugania się za kobietami ;)

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 15 razy 15

  W "Brzyduli" był naturalny i Julia Kamińska była prawdziwa. Minęły lata i trochę się posypało, niestety.

 • Gość: zez

  Oceniono 15 razy 15

  Można się sobie podobać, ale po co się z tym obnosić?

 • Gość: Marcel

  Oceniono 15 razy 11

  Fajnie zagrał z "Brzuduli" i za to go cenię. Jednak facet który robi sobie fotki wszędzie gdzie się da i wrzuca je do neta kojarzy mi się albo z głupiutką 13-latką, albo z ... narcyzem zakochanym w sobie. W każdym bądź razie na pewno nie z normalny,m dorosłym i trzeźwo myślącym facetem. Panie Filipie nie ma Pan 13 lat i proszę przemyśleć swoje dość infantylne zachowanie.

 • kanonia1939

  Oceniono 6 razy 6

  Ale po co temu panu dziewczyna? Niech każdy będzie szczęśliwy tak jak chce - o ile nie krzywdzi współżyjących

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX