Występował z Edytą Górniak w gorącym klipie, a później... ją pozwał. Tak gwiazdy kłócą się o pieniądze

Byli partnerzy i byli współpracownicy, niezależnie co ich łączyło, po rozstaniu walczyli albo wciąż walczą ze sobą o pieniądze. Przed Wami polskie gwiazdy, które publicznie kłócą się o pokaźne kwoty.
Edyta Górniak, Błażej Szychowski Edyta Górniak, Błażej Szychowski Kapif

Edyta Górniak vs. Błażej Szychowski

Błażej Szychowski, znany bardziej jako były chłopak Dody, wystąpił z Edytą Górniak w jej bardzo gorącym teledysku, gdzie nie szczędzili sobie czułości. A w 2013 roku ją... pozwał. Powód? Artystka odmówiła mu zapłacenia za choreografię, którą ten ułożył na jej koncert dla 'Radia Zet' w 2011 roku. Tancerz sprawę wygrał, ale piosenkarka aż kila lat migała się od wykonania wyroku.

Edyta Górniak, Błażej Szychowski, konflikty gwiazd
youtube.com

W końcu jednak po długim czasie zwłoki, pod koniec 2015 roku wypłaciła Błażejowi Szychowskiemu należne mu honorarium w postaci 20 tys. złotych.

Edyta Górniak
screen ze strony youtube.com

Edyta Górniak stwierdziła, że dalsze batalie sądowe nie mają sensu. Wcześniej jednak zapowiadała, że nie zostawi tak sprawy i będzie się odwoływać od wyroku, który zapadł ponoć bez jej wiedzy i obecności na rozprawie. Twierdziła również, że Błażej Szychowski, który wtedy był już po rozstaniu z Dodą, szuka sposobu, by znów zaistnieć w mediach, a pieniądze wcale mu się nie należą.

Doda, Błażej Szychowski, Dorota Rabczewski,dodapoland, twitter dody
http://twitter.com/DodaPoland

Doda i Emil Haidar Doda i Emil Haidar KAPIF.pl

Doda vs. Emil Haidar

Doda i Emil Haidar zaczęli się spotykać pod koniec 2014 roku. Dość szybko zamieszkali razem. Planowali nawet ślub. Emil Haidar w lipcu 2015 roku oświadczył się piosenkarce. Jednak kilka miesięcy później para się rozeszła. Ich związek nie trwał długo, ale był bardzo 'medialny'. Takie samo było również i rozstanie.

Doda, Emil Haidar
KAPIF.PL

Kilka miesięcy po rozstaniu Emil Haidar zażądał zwrotu wszystkich prezentów, które wokalistka od niego dostała. Chodziło głównie o ubrania, torebki i biżuterię, w tym bajecznie drogi pierścionek zaręczynowy. Sprawa trafiła na drogę sądową.

Doda
Instagram.com/dodaqueen

Wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie Doda mogła zatrzymać wszystkie prezenty za wyjątkiem pierścionka zaręczynowego.

Doda i Emil Haidar
Instagram.com/dodaqueen

Ale to nie był koniec walki między byłymi partnerami. Później było jeszcze ciekawiej. Emil Haidar oskarżył Dodę i jej przyjaciela oraz partnera biznesowego, Emila Stępnia o szantaż. Zdaniem byłego narzeczonego piosenkarki ci mieli wysłać do niego '4 smutnych panów', którzy próbowali wymusić od niego milion złotych.

Emil Haidar, Doda
KAPIF.pl

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk Weronika Rosati i Piotr Adamczyk East News

Weronika Rosati vs. Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk i Weronika Rosati zaczęli się spotykać w 2013 roku, zaś 2 lata później rozeszli się. Aktorka już jakiś czas po rozstaniu złożyła do prokuratury wniosek o ściganie swojego byłego partnera w związku z wypadkiem samochodowym z 2013 roku. Chodziło o refundację jej kosztów leczenia i przepisy ubezpieczyciela.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk
Instagram.com/weronikarosati

We wrześniu 2013 roku Piotr Adamczyk i Weronika Rosati mieli wypadek samochodowy. Aktorka siedziała na miejscu pasażera, kierował jej partner. Ich auto wpadło do rowu. Adamczykowi nic się nie stało, jednak aktorka doznała poważnych obrażeń nogi.

Weronika Rosati, Piotr Adamczyk, Steven Spielberg
Facebook.com/RestauracjaStaryDom

Jak przyznała później, wypadek miał dla niej bardzo negatywne skutki, zarówno jeżeli chodzi o zdrowie, jak i również o rozwój kariery zawodowej, która stanęła w miejscu. Poważny uraz nogi, którego doznała, spowodował, że aktorka musiała się poddać wielomiesięcznej i kosztownej rehabilitacji.

Weronika Rosati, Piotr Adamczyk
Facebook.com/HELENA MODJESKA ART and CULTURE CLUB in Los Angeles

Małgorzata Leitner, Joanna Krupa Małgorzata Leitner, Joanna Krupa KAPIF.pl

Joanna Krupa vs. Małgorzata Leitner

Joanna Krupa latem 2017 roku zwolniła swoją ówczesną menedżerkę, Małgorzatę Leitner. Media sugerowały wówczas, że powodem rozstania pań jest parcie na szkło agentki modelki, która zapragnęła wypłynąć na szerokie wody i sama zostać gwiazdą.

 Radosław Majdan, Katarzyna Sowińska, Joanna Krupa i Małgorzata Leitner
KAPIF

Menedżerka nie odniosła się do tych nieprzychylnych komentarzy, natomiast Joanna Krupa poszła o krok dalej i już wtedy sugerowała oszustwo.

Będę na pewno bardzo uważnie przyglądać się ludziom, z którymi pracuję. Nie dopuszczę do sytuacji, żeby niektóre rzeczy działy się bez mojej zgody. Jeśli będę zmuszona, powiem więcej na temat okoliczności naszego rozstania - mówiła wtedy Joanna Krupa w rozmowie z magazynem 'Party'.

 małgorzata leitner marcin tyszka joanna krupa
www.FORUMGWIAZD.com.pl

Portal 'Fakt' informował w październiku 2017 roku, że sprawa ma trafić do sądu, a poszło oczywiście o pieniądze. 

Joanna zaczęła niedawno przeglądać stare faktury i się przeraziła. Założyła sprawę w sądzie przeciwko Leitner, bo uznała, że rachunki się nie zgadzają. Chce walczyć nawet o kilkaset tysięcy złotych - miał ujawnić wtedy w rozmowie z 'Faktem' znajomy Krupy.

Małgorzata Leitner, Joanna Krupa
KAPIF

Kayah i Bregović Kayah i Bregović x-news

Kayah vs. Goran Bregović

Wspólna płyta Kayah i Gorana Bregovića ukazała się w 1999 roku i od razu stała się hitem. 'Prawy do lewego' śpiewano prawie na każdym polskim weselu, a 'Śpij kochanie śpij' znają chyba wszyscy Polacy. Po sukcesie krążka, muzycy pokłócili się i nie utrzymywali ze sobą kontaktów. W mediach rozpisywano się o ich konflikcie.

Goran Bregović i Kayah
Karolina Lewandowska

Jak powiedziała sama Kayah, poszło o pieniądze.

Goran do dziś nie rozliczył się ze mną. Nie pałam entuzjazmem w stosunku do tego człowieka. Muszę powiedzieć, że jest bardzo specyficznym facetem, który lubi wszystko kontrolować. Jednocześnie potrafi być bardzo nieelegancki - wyznała w 2015 r. w 'Radiu Złote Przeboje'.

21.08.1999 SOPOT FESTIWAL KONCERT KAYAH GORAN BREGOVIC                                          FOT. AREK SCICHOCKI DIG004
AREK ŚCICHOCKI / AGENCJA GAZETA

W kwietniu 2017 r. dziennikarze 'Faktu' poinformowali, że Bregović był dłużny wokalistce nawet... 350 tysięcy złotych! W związku z odnowieniem współpracy muzycznej pod koniec 2017 roku, miał w końcu spłacić ostatnią część długu. 

Dogadali się. Goran część pieniędzy dał jej w gotówce, a część spłaci jej dzięki nowym koncertom, bo Kayah będzie miała po prostu większą stawkę od niego. Wcześniej podpisała z nim niekorzystne umowy, w wyniku których ich zarobki wpływały na jego konto - zdradziło źródło 'Faktu'.

15.09.2017 Gdynia Arena . Koncert Kayah i Bregovic .
fot . Renata Dabrowska / Agencja Gazeta
RENATA DĄBROWSKA

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz Screen z Facebook.com/Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz vs. Izabela Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Marcinkiewicz byli małżeństwem przez 5 lat. Poznali się w 2008 roku. To dla niej były premier Polski rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną. Para wzięła ślub w 2009 roku w Barcelonie, zaś w styczniu 2016 roku rozwiodła się.


fot. za youtube.com/kazandiza

Kazimierz Marcinkiewicz twierdzi, że mimo iż już od dawna nie jest z Izabelą Marcinkiewicz, wciąż w całości pokrywa koszty jej utrzymania.

Oświadczam, że Iza Olchowicz jest od 2010 roku na moim wyłącznym utrzymaniu, choć nie żyjemy już wspólnie od ponad 4 lat. W tym roku otrzymała już ode mnie 35 tysięcy złotych. Nie rozumiem, dlaczego systematycznie i bez opamiętania szkaluje mnie przy pomocy tego samego szmatławca - napisał w lipcu 2017 roku na swoim Facebooku Kazimierz Marcinkiewicz.

Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz
Kapif

Izabela Marcinkiewicz twierdzi jednak coś zupełnie innego. 

Sama nie jestem w stanie ubrać się ani umyć. Potrzebuję codziennej opieki, a nie mam od nikogo wsparcia, bo moi rodzice są schorowani. Ten pan będzie różne rzeczy pisał na Facebooku i gdziekolwiek jeszcze. Ale ludzie mogą sami ocenić, co jest prawdą, a co nie. Sąd zasądził alimenty na moją korzyść, ale pan Marcinkiewicz ich nie płaci, albo płaci długo po terminie. Nie wiem, skąd wzięła się ta kwota w jego oświadczeniu. Chyba że za chwilę zajrzę na swoje konto i znajdę tam wpłacone wszystkie zaległości. Na razie jednak twierdzę, że ten pan jest mi winien jakieś dwanaście tysięcy złotych - żaliła się Isabel.

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, Kazimierz Marcinkiewicz
KAPiF

Więcej o:
Komentarze (11)
Haidar walczył z Dodą o zwrot pierścionka zaręczynowego. To tylko początek listy gwiazd, które kłócą się o pieniądze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 17

  Rozgwiazdy.

 • burek_polny

  Oceniono 12 razy 12

  Kaziutek jest moim faworytem! ;)

 • Gość: obiektywnie patrząc

  Oceniono 5 razy 5

  ja bym ich nawet za darmo nie chciał, no ale cóż...

 • Gość: lili

  Oceniono 1 raz 1

  no cóż.. dobrze, ze nie kłocą się publicznie która ma ładinejszą fryzurę,czy lepszą figurę dzięki iqacai bo to by było mega śmieszne. Jak to mowią bogatym zawsze mało pieniędzy.

 • Gość: kosmita

  Oceniono 1 raz 1

  musiał/-a się AG walnąć w główkę i dlatego ujrzał/-a gwiazdy

 • Gość: agataww

  0

  Bardzo lubię Panią Edyte Górniak jej talet i zawsze jest piekna

 • Gość: Surin

  0

  Co bedzie jak gwiazdy wejda na pulap zarobkuw jenyfer lopez.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX