Pamiętacie 'Nie igraj z aniołem'? William Levy wciąż łamie kobiece serca! I chętnie chwali się swoim umięśnionym ciałem

'Nie igraj z aniołem' jest jedną z najbardziej popularnych meksykańskich telenoweli. Nadawana była w latach 2008-2009. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy nastoletniej Marichuy, która ucieka z sierocińca. Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy, grający główne role w serialu.
William Levy William Levy Screen: Youtube, Instagram/willevy

William Levy

Kubańsko-amerykański model i aktor telewizyjny w telenoweli kusił swoimi pięknymi, piwnymi oczami i rozpalał serca wszystkich kobiet przed telewizorami. Dziś aktor ma 37 lat i wciąż gra, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych. Nadal głównie zatrudniany jest do ról w latynoskich serialach. Wyjątkiem w jego CV jest teledysk. Ale nie byle jaki! W 2011 roku William Levy wystąpił u boku samej Jennifer Lopez w 'I'm Into You'. Spójrzcie tylko na to ciało! Wygląda na swój wiek?

William Levy
Instagram/willevy

Maite Perroni Maite Perroni Screen: Youtube, East News

Maite Perroni

Maite Perroni jest nie tylko meksykańską aktorką, ale również i piosenkarką, a także autorką tekstów. W wieku 25 lat zagrała główną rolę w kultowej telenoweli "Nie igraj z aniołem". Obecnie ma 34 lata i naszym zdaniem nic a nic się nie zmieniła. Dla niej zdecydowanie czas się zatrzymał. ;) Maite Perroni znana jest głównie z ról serialowych, ale ma również na swoim koncie płytę, którą wydawała 4 lata temu.

Maite Perroni, Andrés Zuno
Instagram/andyzuno

Ana Patricia Rojo Ana Patricia Rojo Screen: Youtube, Instagram/ap_rojo

Ana Patricia Rojo

Ana Patricia Rojo zadebiutowała jako aktorka już w wieku 5 lat. Ma na swoim koncie role w ponad 20 telenowelach, w tym tych najbardziej popularnych. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w: "Marii z przedmieścia", "Esmeraldzie" oraz w "Małej księżniczce".

Ana Patricia Rojo
Instagram/ap_rojo

Helena Rojo Helena Rojo Screen: Youtube, Instagram/helenarojoofficial

Helena Rojo

Helena Rojo jest meksykańską aktorką. Ma 73 lata, a w serialu zagrała Cecilię Santos de Velarde. Ma na swoim koncie wiele ról, ale również głównie serialowych.

Nailea Norvind Nailea Norvind Screen: Youtube, East News

Nailea Norvind

Nailea Norvind w serialu wcieliła się w postać Viviany Mayer Montenegro de San Roman. Jak widać na jej najnowszym zdjęciu aktorka wciąż wygląda bardzo dobrze, a upływający czas jest dla niej niezwykle łaskawy.

Więcej o:
Komentarze (5)
Pamiętacie telenowelę "Nie igraj z aniołem"? Zobaczcie, jak dziś wyglądają aktorzy grający główne role
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tele

  Oceniono 5 razy 5

  Laura Zapata to nie Helena Rojo :) Helena to ta po prawej, a po lewej ktoś dał zdjęcie Laury Zapaty, siostry Thalii.

 • Gość: TATATA

  Oceniono 1 raz 1

  MA gę sbge jzuw dniu nshsn jzuw nicią jzuw jak jzuw zhs znanej smzjhezmjzhd śnie jzuw jzuw

 • Gość: Sara Grandos

  0

  Kocham JDC czyli Juana Diega Covarrubiasa Acevesa. (Diega Cacersa/Rodriga Caceresa) z ,,De que te quiero te quiero" grał również Yago Albarrána w ,,Amor bravío". Pisze z nim na jego instagramie. Przez ten czas zdążyłam się w nim zakochać piszemy przez trzy lata.

 • Gość: gość tele

  0

  kogo lubicie najbardiej z tej teneloweli ja maria peroni chociaż teraz leci nowa tenelowela maria z przedmieścia i tam wystepuje luis fernando jako hosearmando z teneloweli esmeralda polecam

 • Gość: myszka

  Oceniono 2 razy -2

  Paskudne ma role Helena Rojo. Drugi raz gra z aktorką z Anną Patrycją Rojo. Kto to mają te same nazwiska.Nie córka bo ona ma dwóch synów chyba synowa. Może ktoś wie? myszka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX