Pierwsze żony znanych mężów. Kiedyś porzucone i zranione, dziś szczęśliwe. O niektórych nawet się nie pamięta

02.12.2017 21:41
Rozwody wśród polskich gwiazd zdarzają się bardzo często. Powody bywają różne - zdrada, koniec uczucia, inne plany na życie. Wielu polskich celebrytów, którzy rozstali się z pierwszymi żonami, ułożyło sobie życie i są bardzo szczęśliwi w nowych związkach. Michał Wiśniewski i Magda Femme, Radosław Majdan i Sylwia Majdan to tylko przykłady. O niektórych pierwszych żonach jest dalej głośno, jednak o wielu z nich się nawet nie pamięta. Jak sobie teraz radzą?
1 Magda Femme i Michał Wiśniewski Magda Femme i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Michał Wiśniewski i Magda Femme

Michał Wiśniewski po raz pierwszy wstąpił w związek małżeński w 1996 roku. Jego wybranką została Magda Femme, która wówczas śpiewała w "Ich Troje". Ten związek był raczej spokojny, nie mieli wspólnie dzieci. Rozwód, do którego doszło w 2001 roku, był jej decyzją.

Po rozwodzie nie mieli dobrych relacji. Kiedy Wiśniewski w 2013 roku powiedział, że Femme chwali się tym, że była jego żoną, odpowiedziała mu na Facebooku:

Naprawdę nie mam się czym chwalić, bo nikomu jeszcze w tym kraju pokazywanie się obok Ciebie i w Twoim kontekście nie pomogło a raczej zaszkodziło - napisała.

46-letnia Magda Femme ułożyła sobie życie u boku Michała Zawidzkiego, znanego pod pseudonimem artystycznym "Syn Prezydenta". W maju tego roku para zaręczyła się. Piosenkarka dalej zajmuje się solową karierą.

2 Anna Komornicka Anna Komornicka Facebook.com/ Anna Komornicka

Zbigniew Zamachowski i Anna Komorowska

Pierwszą żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego była starsza o 9 lat Anna Komornicka. Byli małżeństwem kilka lat. On chciał dzieci, ona w tym czasie stawiała na karierę. Kobieta jest współwłaścicielką Agencji Aktorskiej PASSA, dzięki czemu mogła pomóc Zamachowskiemu zdobywać atrakcyjne role.

Aktor ponoć nie lubi rozmawiać o tym związku. Po rozstaniu wpadł w depresję. Był w tak złym stanie psychicznym, że jego bliscy bali się, że zrobi sobie krzywdę.

Czuwaliśmy nad nim. Wtedy uratowała go miłość drugiej żony, Oli - wspominał reżyser Kaziemierz Kutz w "Rewii".

Po rozwodzie Komornicka zamieszkała z byłą żoną Michała Wiśniewskiego, Magdą Femme. Była jej menedżerką oraz przyjaciółką. Mówiło się, że były w związku. Dzisiaj kobieta dalej się realizuje zawodowo i dalej prowadzi agencję.

3 Sylwia Majdan, Radosław Majdan Sylwia Majdan, Radosław Majdan agencja/East News

Radosław Majdan i Sylwia Majdan

Sylwia Majdan i Radosław Majdan poznali się podczas konkursu piękności, gdzie on zasiadał w jury, a ona startowała o tytuł Miss Ziemi Zachodniopomorskiej. Para bardzo szybko wzięła ślub 20 czerwca 1998 roku, ale po dwóch latach małżeństwa rozstali się w zgodzie i wciąż utrzymują dobre relacje.

To fantastyczny człowiek, fajny kolega, to fajny facet po prostu. Dziś nasze stosunki są wysoce kulturalne - mówiła w "DD TVN" w 2015 roku.

Pierwsza żona Radosława Majdana ponownie wyszła za mąż i urodziła syna. 40-latka jest dziś projektantką mody.

4 Piotr Kraśko z żoną Dominiką Piotr Kraśko z żoną Dominiką EAST NEWS

Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz

Piotr Kraśko jest szczęśliwym mężem pięknej Karoliny. Jego pierwszą żoną była Dominika Czwartosz, którą poznał po bolesnym rozstaniu z piosenkarką Edytą Górniak. Kobieta pracowała jako menedżer w amerykańskiej firmie. Pobrali się w czerwcu 2000 roku. Byli szczęśliwym małżeństwem, jednak rozstali się po 4 latach.

Dominika wie, że może na mnie liczyć, a ja na nią. Często nawet pomaga mi przy załatwianiu różnych spraw. Sytuacja jest jasna, etap emocjonalny zamknięty. Moja była żona pozostanie moją przyjaciółką - mówił dziennikarz po rozstaniu.

Co ciekawsze, pierwsza żona dziennikarza przyjaźniła się z Karoliną Ferenstein. Połączyła je pasja - jazda konna. Kobiecie zależało, żeby jej mąż również zaraził się miłością do koni i wysłała go na szkolenie do koleżanki. Nie zdawała sobie sprawy, że Piotr może zakochać się w pięknej instruktorce i planować z nią ślub.

Dominice udało się ułożyć życie po rozwodzie. Po raz drugi wyszła za mąż w 2011 roku za Piotra Białka. Dalej rozwija swoją karierę.

5 Anna Samusionek i Paweł Burczyk Anna Samusionek i Paweł Burczyk EAST NEWS

Paweł Burczyk i Anna Samusionek

Małżeństwo aktorów, Pawła Burczyka i Anny Samusionek, uchodziło za idealne. Jednak w pewnym momencie uczucie wygasło i para podjęła decyzję o rozstaniu. Do tej pory nie wiadomo, jaki był konkretny powód. Jedne źródła informują, że aktorka zaczęła narzekać na rutynę, kolejne głoszą, że aktor poznał swoją obecną żonę i chciał z nią spędzić życie.

Anna Samusionek wyszła ponownie za mąż w 2002 roku za Krzysztofa Zubera, z którym ma córkę Andżelikę. Rozwiedli się jednak po 3 latach w bardzo złych stosunkach. Samusionek gra w serialu "Na Wspólnej".

6 Kinga Rusin i Tomasz Lis Kinga Rusin i Tomasz Lis EAST NEWS

Tomasz Lis i Kinga Rusin

Pobrali się w 1994 roku, rozwiedli w 2006 roku. Przyczyną rozwodu była inna kobieta - przyjaciółka Kingi Rusin, Hanna Lis. Nie chcieli wtedy udzielać komentarzy. Nie było prania brudów i publicznych oskarżeń. Dopiero kilka lat później Rusin opowiedziała o ślubie z Tomaszem Lisem.

Ja byłam wtedy dziewczyneczką, miałam 23 lata. Uważam, że to było zdecydowanie za wcześnie. Moje córki też tak mówią - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Teraz Kinga Rusin jest kobietą sukcesu. Nie tylko jest gwiazdą w telewizji, lecz także wykreowała markę kosmetyków. Poza tym jest szczęśliwie zakochana.

Komentarze (22)
Pierwsze żony znanych mężów. Porzucone, zranione i... szczęśliwe. O istnieniu niektórych nawet się nie pamięta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kuki

  Oceniono 38 razy 32

  na zdjęciu obok Kingi stoi Hania, teraz Lis :D Niezła przyjaciółka

 • morenowa38

  Oceniono 32 razy 22

  Tylko debil potrafi w dwu sąsiadujących linijkach pierwszą żonę Zamachowskiego nazwać raz Komorowską, a raz Komornicką. Dno "dziennikarstwa". Totalne dno.

 • kitciwoko

  Oceniono 23 razy 13

  Majdan miał fajną dupę i rzucił ją żeby grzmocić transa, a teraz starą sprzątaczkę. Co za palant.

 • Gość: cv c

  Oceniono 14 razy 12

  Wiśniewski to miał tyle żon że sam tego nie ogarnia 😂

 • ina.benita1973

  Oceniono 15 razy 11

  Hania juz na slubie obecnego meza Lisa wygladala na mocno niezadowolona....

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 10 razy 8

  Była żona Majdana - przepiękna! <3

 • Gość: amelka

  Oceniono 2 razy 2

  ''Byli szczęśliwym małżeństwem, jednak rozstali się po 4 latach.'' Aha no bardzo szczesliwym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX