Szostak w seksownych prześwitach i zakochana Klimas z nowym partnerem. Na Gałkowo Masters 2017 zabrakło tylko JEJ

W Gałkowie jak co roku rozpoczęły się słynne na całą Polskę zawody jeździeckie Gałkowo Masters. Organizowana w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko impreza znów przyciągnęła sporo sław w charakterystycznych nakryciach głowy. Wielką nieobecną jest Kinga Rusin, która od kilku tygodni podróżuje z ukochanym na wyspach Pacyfiku. Zobaczcie, jak prezentowali się wszyscy podczas Gałkowo Masters 2017!
W Gałkowie jak co roku rozpoczęły się słynne na całą Polskę zawody jeździeckie Gałkowo Masters. Organizowana w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko impreza znów przyciągnęła sporo sław w charakterystycznych nakryciach głowy. Wielką nieobecną jest Kinga Rusin, która od kilku tygodni podróżuje z ukochanym na wyspach Pacyfiku. Zobaczcie, jak prezentowali się wszyscy podczas Gałkowo Masters 2017! W Gałkowie jak co roku rozpoczęły się słynne na całą Polskę zawody jeździeckie Gałkowo Masters. Organizowana w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko impreza znów przyciągnęła sporo sław w charakterystycznych nakryciach głowy. Wielką nieobecną jest Kinga Rusin, która od kilku tygodni podróżuje z ukochanym na wyspach Pacyfiku. Zobaczcie, jak prezentowali się wszyscy podczas Gałkowo Masters 2017! KAPIF
Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska KAPIF.pl
Karolina Ferenstein-Kraśko, Natalia Klimas Karolina Ferenstein-Kraśko, Natalia Klimas KAPIF.pl
Karolina Szostak Karolina Szostak KAPIF.pl
Natalia Klimas z partnerem Natalia Klimas z partnerem KAPIF.pl
Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska KAPIF.pl
Piotr Kraśko Piotr Kraśko KAPIF.pl
Anna Kalczyńska, Natalia Klimas Anna Kalczyńska, Natalia Klimas KAPIF.pl
Więcej o:
Komentarze (10)
Szostak w seksownych prześwitach i zakochana Klimas z nowym partnerem. Na Gałkowo Masters 2017 zabrakło tylko JEJ
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 11 razy 7

  Kalczynska kiecke pożyczyła pół metra za długą, żenada. Żona członka zarządu TVN !

 • Gość: Bar

  Oceniono 2 razy 2

  Natalia Klimas ładnie, ale buty nie pasują do sukienki. P. Sokołowska trochę tandetnie, jak z "Dynastii". Sukienka p. Kalczyńskiej za długa i taka "weselna". Nie jestem fanką urody p. Szostak - makijaż i solarium bardzo ją postarzają. Ale jak zawsze Karolina Ferenstain-Kraśko wygląda fajnie.

 • Gość: Lkl

  0

  N. KlimaS, delikatna sukienka a buty co najmniej jak do spodni. Mama projektantka to chyba nie powinno być takich wpadek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX