Coachella 2017. Seksowne gorsety, szorty... Nam BARDZO podobała się Polka, ale to strój Rihanny przejdzie do historii

Coachella to festiwal, który przyciąga nie tylko największe gwiazdy muzyki, ale też tłumy fanów. A wśród nich nie brakuje gwiazd. Modelki, piosenkarki czy blogerki na te kilka dni w roku zaplanowały stylizacje, obok których ciężko przejść obojętnie. Jessica Mercedes w pięknej sukni, Nicole Scherzinger w gorsecie... Wygrana jest jedna. Czegoś takiego jak strój Rihanny jeszcze nie widzieliście!
Coachella to festiwal, który przyciąga nie tylko największe gwiazdy muzyki, ale też tłumy fanów. A wśród nich nie brakuje gwiazd. Modelki, piosenkarki czy blogerki na te kilka dni w roku zaplanowały stylizacje, obok których ciężko przejść obojętnie. Jessica Mercedes w pięknej sukni, Nicole Scherzinger w gorsecie... Zwyciężczyni jest jedna. Czegoś takiego jak strój Rihanny jeszcze nie widzieliście! Coachella to festiwal, który przyciąga nie tylko największe gwiazdy muzyki, ale też tłumy fanów. A wśród nich nie brakuje gwiazd. Modelki, piosenkarki czy blogerki na te kilka dni w roku zaplanowały stylizacje, obok których ciężko przejść obojętnie. Jessica Mercedes w pięknej sukni, Nicole Scherzinger w gorsecie... Zwyciężczyni jest jedna. Czegoś takiego jak strój Rihanny jeszcze nie widzieliście! Instagram.com/badgalriri/nicolescherzy/jessicamercedes
Selena Gomez i The Weeknd Selena Gomez i The Weeknd Prahl/ Lee Splash News / Prahl/ Lee Splash News/EAST NEWS
Kendall i Kylie Jenner Kendall i Kylie Jenner Jerod Harris / AFP/EAST NEWS
Emily Ratajkowski Emily Ratajkowski Sam Deitch/BFA/REX/Shutterstock / )Sam Deitch/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Maffashion Maffashion Instagram.com/juliakuczynska
Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram.com/kyliejenner
Rihanna Rihanna Instagram.com/badgalriri
Katy Perry i Jeremy Scott Katy Perry i Jeremy Scott East News/Instagram.com/katyperry
Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram.com/jessicamercedes
Paris Hilton Paris Hilton Instagram.com/parishilton
Kendall Jenner Kendall Jenner Instagram.com/kendalljenner
Hailey Baldwin Hailey Baldwin Instagram.com/haileybaldwin
Ciocia Liestyle Ciocia Liestyle Instagram.com/ciocialiestyle
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Instagram.com/nicolescherzy
Więcej o:
Komentarze (5)
Coachella 2017. Seksowne gorsety, szorty... Nam BARDZO podobała się Polka, ale to strój Rihanny przejdzie do historii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 1 raz 1

    To jakaś promocja w lumpeksie?

  • Gość: Pan Samochodzik

    0

    Maffasion the best ! Bez kitu. Dziewczyna wyrobiła się kosmicznie.

  • Gość: Gość

    0

    Posra. o ich wszystkich

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX