Drew Barrymore do wyjścia przygotowywała się pół dnia. Ale to nie ona przeszła NAJWIĘKSZĄ metamorfozę przed Złotymi Globami

Na czerwonym dywanie prezentują się świetnie, ale to zasługa wielu godzin spędzonych wcześniej ze stylistą, fryzjerem, kosmetyczką... Zobaczcie, jak największe gwiazdy światowego kina przygotowywały się do tegorocznej edycji Złotych Globów. Jest na co patrzeć - w takim wydaniu rzadko możemy je podziwiać!
Na czerwonym dywanie prezentują się świetnie, ale to zasługa wielu godzin spędzonych wcześniej ze stylistą, fryzjerem, kosmetyczką... Zobaczcie, jak największe gwiazdy światowego kina przygotowywały się do tegorocznej edycji Złotych Globów. Jest na co patrzeć - w takim wydaniu rzadko możemy je podziwiać! Na czerwonym dywanie prezentują się świetnie, ale to zasługa wielu godzin spędzonych wcześniej ze stylistą, fryzjerem, kosmetyczką... Zobaczcie, jak największe gwiazdy światowego kina przygotowywały się do tegorocznej edycji Złotych Globów. Jest na co patrzeć - w takim wydaniu rzadko możemy je podziwiać! Screen z Instagram.com/drewbarrymore
Blake Lively Blake Lively Instagram.com/blakelively / REUTERS
Maisie Williams Maisie Williams Instagram.com/maisie_williams
Jessica Chastain Jessica Chastain Instagram.com/elizabethstewart1 / REUTERS
Drew Barrymore Drew Barrymore Instagram.com/drewbarrymore / AP
Felicity Huffman Felicity Huffman Instagram.com/felicityhuffman / AP
Emma Stone Emma Stone Screen z Instagram.com/rachel_goodwin / REUTERS
Kristen Bell Kristen Bell Screen z Instagram.com/kristenanniebell / REUTERS
Jessica Biel Jessica Biel Instagram.com/jessicabiel / REUTERS
Reese Witherspoon Reese Witherspoon Instagram.com/reesewitherspoon / REUTERS
Więcej o:
Komentarze (11)
Drew Barrymore do wyjścia przygotowywała się pół dnia. Ale to nie ona przeszła NAJWIĘKSZĄ metamorfozę przed Złotymi Globami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Pelagia

    Oceniono 31 razy 17

    Drew jest chyba jedyna kobietą ,która lepiej wygląda w maseczce ,niż w makijażu .

  • Gość: ZZ

    Oceniono 15 razy 15

    Teraz przyszłedł trynd na mumie i wszystkie warsiawskie paniusie będą robić focie w maskach kosmetycznych. Będzie kupa śmiechu. Która da początek w przaśnej pl?

  • mr_gm

    Oceniono 6 razy 6

    A Felicity Huffman po prostu wzięła kąpiel i zostawiła w tyle maseczkowe dziwolągi.

  • Gość: zez

    Oceniono 5 razy 5

    Blake Lively tym razem poszła się przespać do fryzjera (2).

  • Gość: ola

    0

    Wyglada staro w tym makijazu

  • gadolinn

    Oceniono 6 razy -4

    ktos sie jej spuscil na twarz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX