'Meg Ryan, czy to ty?'. Pytają zagraniczne media. Niestety tak. Powód? 'Nowa' twarz

Jeżeli przykro zaskoczyła Was metamorfoza Renée Zellweger, to lepiej nie oglądajcie najnowszych zdjęć Meg Ryan. Jej nowa twarz określana jest jako 'szokująca' i niestety, to określenie jest bardzo adekwatne.
Meg Ryan Meg Ryan Bulls

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

Czerwony dywan, paryski Fashion Week, fotoreporterzy, nagle wchodzi ona. No właśnie, kto? W czarnej koronkowej sukience do zdjęć pozuje nie kto inny jak Meg Ryan. Trudno ją rozpoznać jednak nie ze względu na stylizację, lecz to, co stało się z jej twarzą.

Meg Ryan, czy to ty? - pyta już na samym początku artykułu HollywoodLife. - Szokujące - czytamy dalej.

Odpowiedź zasmuca. Tak to 53-letnia Meg Ryan.
Meg Ryan Meg Ryan Bulls

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

Nawet wtedy, gdy aktorka uśmiechała się albo marszczyła brwi, jej twarz pozostawała nieruchoma.

Twarz pozbawiona zmarszczek - stwierdza zachowawczy zawsze w formie Daily Mail.
Meg Ryan Meg Ryan Bulls/PR Photos

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

O tym, że Meg Ryan zmienia się i to nie jedynie w wyniku naturalnych konsekwencji, wynikających z upływu czasu, można było stwierdzić, już wówczas, gdy przekroczyła 40-stkę. W 2007 roku widocznie podniosły się jej policzki i nieco zmienił kształt nosa. Niestety, na tym się nie skończyło.

Meg Ryan Meg Ryan Bulls/PR Photos

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

Meg Ryan nieczęsto pojawia się publicznie, a w ciągu ostatnich kilku lat liczba jej wystąpień na czerwonym dywanie wyraźnie zmalała. Niemniej jednak każde kolejne zdjęcia aktorki wprawiały w coraz większą konsternację. Czoło z roku na rok stawało się coraz bardziej nieruchome, usta coraz większe, a policzki wydatniejsze. Jednak nikt chyba nie przypuszczał, że Ryan zmieni się aż tak bardzo w ciągu 5 lat (Zdjęcie po prawej zrobiono w 2010 roku).

Meg Ryan Meg Ryan East News

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

W 2012 roku roku Meg Ryan sporo schudła. Ubytek wagi przy drobnej posturze aktorki był bardzo widoczny. Uwagę zwracały przede wszystkim ręce, na których było widać każdą najdrobniejszą żyłkę oraz oczywiście twarz.

Meg Ryan Meg Ryan Bulls/East News

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

W 2013 Meg Ryan zmieniła się tak bardzo, że nawet oszczędny w tego typu osądach Daily Mail pisał o Ryan, że ma "opuchnięte wargi" i "twarz Jokera".

Meg Ryan, JokerScreen z Gatewayredbirds.com

Meg Ryan Meg Ryan Bulls/East News

Co się stało z twarzą Meg Ryan?

Choć Meg Ryan sama nie wypowiadała się na temat ewentualnych zabiegów medycyny estetycznej, to w internecie często głos zabierają eksperci, którzy nie mają wątpliwości, że dzisiejszy wygląd aktorki nie jest dziełem natury.

Wstrzyknęła sobie wypełniacz w usta, a cudownie gładkie czoło to efekt podania zbyt dużej dawki botoksu w czoło - cytuje anonimowego informatora "The Globe" portal CelebdirtyLaundry. - Nie można też wykluczyć korekty nosa i chirurgicznego uniesienia powiek.
Więcej o:
Komentarze (38)
'Meg Ryan, czy to ty?'. Pytają zagraniczne media. Niestety tak. Powód? 'Nowa' twarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kasia82kasia82

  Oceniono 128 razy 88

  nie możecie porównywać jej obecnej twarzy z tą sprzed 20 lat. wiadomo, że kiedyś była piękna i młoda. moim zdaniem takie ciągłe porównywanie obecnych zdjęć gwiazd z tymi z młodości skłania je do tych wszystkich zabiegów i operacji plastycznych.

 • Gość: mmagi

  Oceniono 52 razy 32

  Jesteście stuknieci tam w tym plotku,kobieta ma 54 lata i tak też wyglada,zeby miała nie wiem jakie zmarchy to musiała by miec 74:/

 • Gość: lipiec

  Oceniono 42 razy 26

  no i dobrze, w końcu robi to za swoja kasę, może dobrze się z tym czuje...i na 500% "przejmuje się" tym co wypisują jakieś plotki, smrodki itp.

 • Gość: XCOMx

  Oceniono 14 razy 12

  Przecież wygląda lepiej niż do niedawna z tymi kaczymi ustami. Teraz jest OK i przecież podobna do siebie nie jak Rene Z.

 • Gość: ka

  Oceniono 13 razy 11

  Jakby trochę przytyła to by jej sie zmarszczki tłuszczem wypełniły i wygładziły twarz...

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 9

  Generalnie tylko te kołki co robia plotka się nie starzeją, a wręcz przeciwnie odmładzają się z każdym przeżytym rokiem. Wszyscy inni śmiertelnicy mają odwrotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX