George Michael nie pokazuje się publicznie. Są nowe zdjęcia. 'Wygląda jak cień samego siebie'

George Michael 25 czerwca skończył 52 lata. Na najnowszych zdjęciach z trudem można go poznać. Muzyk znacznie przytył, co widać nie tylko w jego sylwetce, ale i na twarzy.
George Michael George Michael East News

George Michael

Na zdjęciach, które paparazzi zrobili George'owi Michaelowi pod koniec czerwca, ten był niemal nie do poznania. Muzyk w Zurychu obchodził swoje 52. urodziny. Brytyjski portal był wstrząśnięty:

Otyły George Michael w ogóle nie przypomina siebie. Wyglądał jak cień samego siebie - pisał portal "Daily Mail".

Wokalista od lat zmaga się z uzależnieniem od substancji odurzających. W zeszłym miesiącu udał się do jednej z najsłynniejszych klinik leczących uzależnienia, Kusnacht Practice w Szwajcarii. Jego urodziny, które obchodził 25 czerwca, były okazją do spotkania ze znajomymi i do pokazania się publicznie pierwszy raz po długiej przerwie.

George Michael we wrześniu 2013 i w czerwcu 2015 roku George Michael we wrześniu 2013 i w czerwcu 2015 roku Bulls/ East News

George Michael we wrześniu 2013 i w czerwcu 2015 roku

Zmiana jest tym bardziej szokująca, że jeszcze 2 lata temu muzyk był znacznie szczuplejszy, co było wyraźnie widać na jego twarzy. W jego wyglądzie jedna rzecz pozostała niezmienna.

Można go było poznać chyba tylko po jednym - siwiejących włosach i brodzie, które są jego znakiem rozpoznawczym - skomentował portal.
George Michael we wrześniu 2012 i w czerwcu 2015 roku George Michael we wrześniu 2012 i w czerwcu 2015 roku Bulls/ East News

George Michael we wrześniu 2012 i w czerwcu 2015 roku

Jeszcze w 2012 roku muzyk był swoim żywiole i zabawiał publiczność na koncertach. Dziś nie tylko nie występuje na scenie, ale też nie pojawia się publicznie. Jego rzecznik powiedział, że ma "dłuższą przerwę" - jak czytamy w Thesun.co.uk. Przez wiele lat jego wizerunek prawie się nie zmieniał, jego znakiem rozpoznawczym był także ubiór - a więc eleganckie garnitury. Muzyk mógł się też poszczycić zgrabną sylwetką, a teraz znacznie się zaokrąglił.

Klinika, w której przebywa Michael, pomaga pacjentom, którzy mają problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Pobyt w niej kosztuje podobno 190 tysięcy funtów miesięcznie.

George Michael w maju 2007 i w czerwcu 2015 roku George Michael w maju 2007 i w czerwcu 2015 roku East News

George Michael w maju 2007 i w czerwcu 2015 roku

Uśmiechnięty, z nieodłącznymi okularami przeciwsłonecznymi na nosie - właśnie taki obraz pojawia się w naszej wyobraźni, gdy myślimy o George'u Michaelu. Teraz faktycznie jest niemal nie do poznania. Muzyk miał poważne problemy ze zdrowiem w 2011 roku, gdy zachorował na zapalenie płuc. Wtedy "otarł się o śmierć", jak podaje portal "Daily Mail". W trakcie przygotowań do koncertu w Wiedniu zapadł w śpiączkę i potrzebne było wykonanie tracheotomii, aby umożliwić mu oddychanie. W tym samym roku rozstał się ze swoim partnerem, Kenny Gossem, z którym był 15 lat.

Kenny Goss and George Michael at Nobu Berkeley restaurant London, England - 15.10.2009 Credit: ZT-ImagesBulls

George Michael w 1982 i w czerwcu 2015 roku George Michael w 1982 i w czerwcu 2015 roku East News

George Michael w 1982 i w czerwcu 2015 roku

George Michael zaczynał karierę w latach 80. Wtedy jego znakiem rozpoznawczym była bujna grzywa, a nie zarost. Wokalista chętnie odsłaniał swoje ciało.

Ostatnio przestał być aktywny na Twitterze. Choć w dniu urodzin podziękował fanom za życzenia.

Moim kochanym fanom na całym świecie, dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, jestem naprawdę wzruszony - napisał.

6 maja na swoim profilu złożył życzenia urodzinowe Adele, zaś poprzedni wpis zamieścił rok temu - gdy również dziękował fanom za życzenia urodzinowe.

George Michael w 1984 i w czerwcu 2015 rokuEast News

Przypomnijcie sobie jego teledysk do utworu "I Want Your Sex", który w 1987 roku zaszokował opinię publiczną.

George Michael w 1997 i w czerwcu 2015 roku George Michael w 1997 i w czerwcu 2015 roku East News

George Michael w 1997 i w czerwcu 2015 roku

Ciemna broda, okulary - taki image przyjął w latach 90. i temu wizerunkowi był wierny przez lata.

A oto słynny teledysk do przeboju "Freedom" z 1990 roku. Zamiast Michaela w teledysku występowały modelki.

Więcej o:
Komentarze (66)
George Michael nie pokazuje się publicznie. Są nowe zdjęcia. 'Wygląda jak cień samego siebie'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 397 razy 393

  Jak może wyglądać jak swój cień, skoro jest dwa razy grubszy? Nie znacie znaczenia tego frazeologizmu?

 • Gość: ola

  Oceniono 233 razy 213

  a wezcie ze popatrzcie na swoje zdjecia z przed 30 lat czy wygladacie tak samo teraz? puknijcie sie w czereb ! kazdy z nas bedzie coraz starszy i brzydszy niestety!

 • goscniedzielny

  Oceniono 97 razy 93

  O mój Boże, to jednak prawda?!? Gwiazdy też się starzeją!

 • Gość: Cezary

  Oceniono 86 razy 82

  To chore.... zestawianie zdjęć sprzed 30 lat. Czego oczekujecie? że artyści się nie starzeją, nie zmieniają. Autorzy takich artykułów widać jak u Witkacego... "ani zmarszczek ani rozumu"....

 • Gość: tojestemja

  Oceniono 64 razy 58

  Jak dla mnie ma figurę w miarę ok, twarz nieproporcjonalnie nalana w stosunku do wagi. To wygląda nie jak otyłość czy używki,a skutek dzialania sterydów, leków immunopresyjnych. Twarz się wtedy tak zmienia.

 • Gość: binka

  Oceniono 46 razy 40

  Ciekawe ilu naszych panów wygląda tak w tym wieku....:) Porównywanie zdjęć sprzed 30 lat to chyba nieporozumienie., chociaż na niektórych wygląda teraz lepiej niż kiedyś. Dla mnie zawsze był i będzie ok, a jestem 35-letnią kobietą:) Linia brzuszka i biustu kwestią gustu;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX