Kim Kardashian pozowała w obcisłym stroju, a Taylor Swift pokazała rozbrajające zdjęcie. Gwiazdy świętowały Dzień Niepodległości

Jak kraj długi i szeroki, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych świętowali Dzień Niepodległości. W weekend 4-5 lipca większość bawiła się z rodziną i znajomymi przy grillu, a wieczorem oglądała fajerwerki. Okazuje się, że celebryci zrobili podobnie.
Taylor Swift z Calvinem Harrisem Taylor Swift z Calvinem Harrisem Screen z Instagram.com/taylorswift/

Taylor Swift

Taylor Swift zorganizowała imprezę na Rhode Island. Pojawiła się spora grupa znajomych, w tym znani muzycy i modelki. Nie mogło zabraknąć zdjęcia z partnerem, Calvinem Harrisem. Tą fotką w weekend zachwycały się media na całym świecie.

Przyjacielskie stosunki między Szkocją i Ameryką - podpisała zdjęcie, na którym Harris nosi ją na barana.

Taylor SwiftScreen z Instagram.com/calvinharris/

Ed Sheeran i Taylor Swift Ed Sheeran i Taylor Swift Screen z Instagram.com/taylorswift/

Ed Sheeran

Ed Sheeran był jednym z gości na imprezie u Taylor Swift. Jako rodowity Anglik świętować uzyskanie niepodległości przez zbuntowaną kolonię zamierzał w czerwonej kurtce angielskiego żołnierza z epoki walk o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

Ten moment, gdy Ed pojawił się w czerwonej kurtce na 4 lipca, bo zwyczajnie nie może zapomnieć - podpisała zdjęcie Swift.

Ed SheeranScreen z Instagram.com/teddysphotos/

Kim Kardashian Kim Kardashian Screen z Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Kim nie byłaby sobą, gdyby nie eksponowała swoich zalet. Pokazała się w obcisłym body, który śmiało mógł uchodzić za uszyty z flagi.

Szczęśliwego 4 lipca!

Wieczorem z Kanye świętowała już w bardziej uroczystym stroju.

Kim Kardashian z Kanye WestScreen z Instagram.com/kimkardashian

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Screen z Instagram.com/vanessahudgens/

Vanessa Hudgens

Urodzona w Kalifornii Vanessa Hudgens swój 4 lipca spędzała na pograniczu stanów Utah i Arizona w znanej z westernów Monument Valley. Piękne krajobrazy natchnęły ją do patriotycznych wyznań i założenia pod kurtkę równie patriotycznej bluzki.

Kochani, szczęśliwego 4 lipca! Piszę do was z Monument Valley. Ameryka jest taka piękna. Ma tyle do zaoferowania i jestem dumna, że mogę nazwać ją swoim domem - napisała na Instagramie.

Potem zacytowała fragment pieśni patriotycznej "America the Beautiful", nazywanej czasem drugim hymnem USA.

Vanessa HudgensScreen z Instagram.com/vanessahudgens/

Miley Cyrus z siostrą Brandi Miley Cyrus z siostrą Brandi Screen z Instagram.com/mileycyrus/

Miley Cyrus

Miley Cyrus spędziła 4 lipca rodzinnie i bardzo "po amerykańsku". Dość rzec, że flag nie brakowało. Na zdjęciu powyżej z siostrą Brandi, na zdjęciu poniżej z mamą Tish.

Miley Cyrus z mamą, Tish Cyrus i Waynem Coyne z Flaming LipsScreen z Instagram.com/mileycyrus/

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian Screen z Instagram.com/kourtneykardash/

Kourtney Kardashian

Kourtney z flagą USA w jednym ręku i małą Penelope w drugiej pozdrawia krajan i życzy im szczęśliwego 4 lipca.

Kourtney Kardashian z córkąScreen z Instagram.com/kourtneykardash

Kendall Jenner Kendall Jenner Screen z Instagram.com/kendalljenner/

Kendall Jenner

Kendall Jenner z ręką strategicznie na piersi proponuje fanom kawę. Kompletny brak odniesień do święta byłby dziwny. Pojawiło się pod postacią zdjęcia z demonstracji hipisów przeciw wojnie w Wietnamie z 1969 roku i dopisek "kraj ludzi wolnych".

Kendall JennerScreen z Instagram.com/kendalljenner/

Nick i Joe Jonas Nick i Joe Jonas Screen z Instagram.com/joejonas/

Bracia Jonas

Bracia Jonas świąteczny weekend spędzili na imprezie u Taylor Swift.

Szczęśliwego czwartego lipca, dzieciaki

Nick i Joe JonasScreen z Instagram.com/joejonas/

Córka Gwyneth Paltrow, Apple Córka Gwyneth Paltrow, Apple Screen z Instagram.com/gwynethpaltrow/

Gwyneth Paltrow

Gwyneth 4 lipca spędzała rodzinnie, do zdjęcia z flagą pozowała jej 11-letnia córka Apple.

Mam nadzieję, że wasz 4-ty był szczęśliwy!
Justin Bieber Justin Bieber Screen z Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber

Justin Bieber na wakacjach pod palmami. Z prywatnym odrzutowcem wszędzie blisko. Sądząc po kałużach, słońca nie uświadczył.

Caitlyn Jenner Caitlyn Jenner Screen z Instagram.com/caitlynjenner/

Caitlyn Jenner

Z okazji 4 lipca Caitlyn Jenner pokój ozdobiła amerykańską flagą.

Szczęśliwego 4 lipca! Jestem dumna, że mieszkam w Stanach Zjednoczonych, gdzie wolno mi być sobą.
Emmy Rossum Emmy Rossum Screen z Instagram.com/EmmyRossum

Emmy Rosum

Aktorka Emmy Rosum Dzień Niepodległości spędzała na patriotycznych wakacjach na wyspie Nantucket, piaszczystym skrawku ziemi u wybrzeża stanu Massachusetts. Żartowała, że to dla niej mała dawka amerykańskiej tradycji.

Emmy RossumScreen z Instagram.com/emmyrossum/

Emma Roberts i Brit Elkin Emma Roberts i Brit Elkin Screen z Instagram.com/emmaroberts/

Emma Roberts

Aktorka Emma Roberts spędzała świąteczny weekend bawiąc się z siostrami - projektantkami, Karą i Brit Elkin. Jedna z nich żałowała na Instagramie, że nie ma z nimi czwartej koleżanki, Talluli Willis.

Emma Roberts i siostry ElkinScreen z Instagram.com/emmaroberts/

Tallulah Belle Willis Tallulah Belle Willis Screen Instagram.com/buuski/

Tallulah Belle Willis

Co zatem robiła Tallulah, córka Bruce'a Willisa i Demi Moore? Ku wielkiemu smutkowi koleżanek, sióstr Elkin i aktorki Emmy Roberts, nie świętowała z nimi Dnia Niepodległości. Zamiast plaży i kumpelek wybrała basen.

Robię to dla mojego kraju - napisała na Instagramie.

Spędzała czas z młodym projektantem Haroldem Kuhnem na basenie i wcinała patriotyczne ciasto.

Tallulah Belle WillisScreen z Instagram.com/haroldkuhn

Salma Hayek Salma Hayek Screen z Youtube.com

Salma Hayek

Zamiast zdjęcia z flagą, Salma Hayek, naturalizowana w USA Meksykanka wrzuciła na Instagram fragment show Davida Lettermana, w którym niedawno śpiewała hymn USA. Zachęciła swoich fanów, by do niej dołączyli.

Ashley Tisdale Ashley Tisdale Screen z Instagram.com/ashleytisdale/

Ashley Tisdale

Piosenkarka Ashley Tisdale miała podwójny powód do świętowania. 2 lipca obchodziła 30. urodziny, a 4 świętowała z resztą Amerykanów Dzień Niepodległości. Jej imprezowy weekend trwał cztery dni.

Urodzinowy weekend, trzeba się bawić!

Ashley TisdaleScreen z Instagram.com/ashleytisdale/

Sarah Stage z synem Sarah Stage z synem Screen z Instagram.com/sarahstage/

Sarah Stage

Słynna modelka "z kaloryferem w ciąży" swój Dzień Niepodległości obchodziła jak większość młodych mam, doglądając dziecka. Chłopiec dostał gustowną muszkę.

Szczęśliwego 4 lipca. Całuski ode mnie i Jamesa

Syn Sary StageScreen z Instagram.com/sarahstage/

January Jones January Jones Screen z Instagram.com/januaryjones/

January Jones

Aktorka January Jones poszła w ślady Kim Kardashian i założyła patriotyczne body.

Happy #Merica day manana - napisała.
Więcej o:
Komentarze (1)
Kim Kardashian pozowała w obcisłym stroju, a Taylor Swift pokazała rozbrajające zdjęcie. Gwiazdy świętowały Dzień Niepodległości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Marian

    Oceniono 1 raz 1

    A święto podległości dla reszty świata. Tak jakbym widział kacapów za Breżniewa.
    Powinni połączyć swoje kraje i odtąd świętować z ruskimi bo naprawde ciężko ich rozróżnić.
    Nawet ten sam kraj nad Wisłą lubią okupować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX