Izabella St. James jest gwiazdą 'Żon Hollywood', Crystal Harris poślubiła Hugh Hefnera. Co robią dawne króliczki 'Playboya' dzisiaj

07.06.2015 20:10
Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kristina i Karissa Shannon.

Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kristina i Karissa Shannon. PR Photos/EN

Łączy je jedno: wszystkie przewinęły się przez willę, a więc i przez życie szefa 'Playboya', Hugh Hefnera. Jedne zostały tam na dłużej, inne na krócej. Co robią i jak wyglądają teraz?
Komentarze (9)
Izabella St. James jest gwiazdą 'Żon Hollywood', Crystal Harris poślubiła Hugh Hefnera. Co robią dawne króliczki 'Playboya' dzisiaj
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kocurxtr

  Oceniono 29 razy 27

  on miał te same laski, co miliony chłopaków na świecie - tylko jego od tego ręka nie bolała :)

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 22 razy 14

  Hm... Być k**wą, ale bogatą k**wą. Czy nie wykorzystać swojej urody i parcia na szkło, motywującego do zostania ową bogatą k**wą... Naprawdę myślicie, że wszystkie te kobiety które trafiają do jego rezydencji przejmują się tym, czy inni będą je szanowali czy nie? Skoro chciały się tam dostać i się dostały, to znaczy iż osiągnęły to co chciały. A za pewne biedować nie będą, więc i w nosie mają zdanie innych. A nie zagłębiajmy się w to co o nich myślą np. ich rodziny, bo przecież nie wiemy z jakich środowisk się one wywodzą. A może są to akurat środowiska z którymi nie utrzymują kontaktów, albo środowiska podobne do nich samych. Tak więc raczej jeszcze by na nas dumnie spojrzały i z dumą powiedziały, że może i są według nas k****mi, ale za to bogatymi ku...mi.

 • Gość: pennys

  Oceniono 24 razy 12

  przepraszam bardzo ale to zwykła ku... dobranoc już

 • Gość: JWK

  Oceniono 2 razy 2

  Dorothy Stratten, playmate z 1979 roku zginęła zastrzelona przez fotografa Playboya, Paula Snydera.

 • Gość: ja

  Oceniono 4 razy 0

  Jaki facet bierze sobie kobietę 60 lat młodszą? PEDOFIL! I niech tu mi nikt nie pisze, że z wiekiem różnica się zaciera, a ta kobieta jest pełnoletnia i to nie pedofilia, bo facet stoi nad grobem, a dziewczyna mogłaby być jego prawnuczką... już z racji tego jest to nienormalne, żeby taki osobnik czuł wobec niej pożądanie. To znaczy, że jest zwichrowany. Z resztą to mnie nawet nie dziwi - jaki ma być ktoś kto latami patrzył i posiadał setki młodych kobiet - jedna lepsza od drugiej? W końcu wszystko się przeje, a "kurek" i tak nie chce stanąć, więc szuka się coraz młodszych podniet.... następna będzie w pampersie? Swoja drogą po co mu to? Czy on jeszcze może cokolwiek zrobić? Wątpię. Jedynie może popatrzeć jak jego młoda żona daje młodszemu i pofantazjować, jak to było za młodu. Żałosne. Powinien sobie zafundować dobrą opiekę geriatryczną i spędzić ostatnie chwile nad jakimś innym zajęciem - na dupy już się dość napatrzył. Ciekawe jak się czuje w momentach gdy go żonka pocałuje jak dziadziunia, pochwyci kartę kredytową i leci trwonić kasę. Nie może sobie nie zdawać sprawy z faktu, że ona się nim brzydzi... ja mam 17 lat więcej od niej i bym go nie dotknęła nawet patykiem. Pieniądze nie są najważniejsze, ale prawdziwa miłość, własne pasje, godność i honor. Ja ze swoim mężem jestem szczęśliwa, bez względu na to co w życiu mieliśmy, czy nie mieliśmy - zawsze mieliśmy i mamy siebie. To jest szczęście, a nie te kilka szmat w szafie więcej i tych świecidełek w szkatułce - do grobu tego nikt nie zabierze.

 • Gość: MCMrecords

  Oceniono 14 razy -6

  Każda dziewczyna maży,że kiedyś zostanie taką ku....Ale do tego trzeba mieć wyjebane cycę jędrną dupcie i ciasną broszkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane