'Nie jestem w idealnej formie'. Ale i tak jest dumna z pociążowego ciała. Jej zdania nie podzielają jednak graficy

Po co poprawiać coś, co samo z siebie jest już super? Naprawdę nie wiemy. Naszym zdaniem jakikolwiek retusz w przypadku Olivii Wilde jest zbyteczny.
Olivia Wilde Olivia Wilde Shape/EN

Olivia Wilde

Kto kupił w kiosku amerykańskiego "Shape'a" z Olivią Wilde na okładce, przeżył pewnie niemałe zdziwienie, łącznie z samą zainteresowaną. Graficy skrupulatnie wygładzili ciało aktorki, co dość zabawnie kontrastuje z utrzymanym w otwartym tonie wywiadem, w którym gwiazda zapewnia, że nie ma już tak dobrej sylwetki, jak kiedyś.

Nie jestem w idealnej formie. Po prawdzie, to jestem bardziej miękka niż byłam kiedykolwiek, wliczając to także niefortunny okres z czasów liceum kiedy to jednocześnie odkryłam Krispy Kreme [firma produkująca pączki oraz sieć kawiarni - przyp. red.] oraz zioło - mówiła Wilde w wywiadzie dla "Shape'a".

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Olivia Wilde Olivia Wilde Shape/Bulls

Olivia Wilde

Swoje idealne zdjęcia z magazynu Wilde skomentowała sama zainteresowana.

Moje zdjęcia w tym magazynie okazały się być zrobione w bardzo łaskawy sposób, tak aby pokazać moje najlepsze ujęcia. Zapewniam was, że ciepło to przyjęłam, ale prawda jest taka: jestem matką i w rzeczywistości wyglądam jak jedna z nich - powiedziała w wywiadzie.
Olivia Wilde Olivia Wilde EN

Olivia Wilde

Po prawdzie to ciężko dopatrzeć się wspominanej przez Wilde "miękkości". Spójrzcie tylko na jej zdjęcia w bikini, zrobione przez paparazzi zaledwie 8 miesięcy od porodu. Aktorka jest chyba dla siebie zbyt krytyczna.

Nagle - podobnie jak inne młode matki - zaczęłam sobie zadawać pytanie, czemu ciągle wyglądam, jakbym była w ciąży? Czy coś tam jeszcze utknęło?
Olivia Wilde Olivia Wilde Prohotos/EN

Olivia Wilde

Wilde o macierzyństwie, o zmianach w ciele i w swoim życiu opowiada z niezwykłą swobodą i humorem.

Po pierwsze nie widzi się swojej waginy od miesięcy, nawet jeśli stało się tak z jej winy. Jednak gdy w końcu możesz potwierdzić swoje przypuszczenia, że ciągle tam jest, to stwierdzasz, że to nie ta sama kumpelką, którą pamiętasz.
Olivia Wilde Olivia Wilde PrPhotos

Olivia Wilde

Wilde od zawsze miała nieskazitelną figurę pozbawioną grama tłuszczu. Nawet wtedy gdy była już w ciąży i występowała na czerwonym dywanie, widać było jak na dłoni, że przyszła mama kontroluje swoją wagę. Po porodzie jej głównym cele nie stało się jednak szybkie zrzucanie kilogramów. Skupiła się na dziecku, a wagę pozostawiła samą sobie.

Gdy zaczynasz pielęgnować noworodka, to czujesz , jak macica się kurczy, a brzuch staje się mniejszy (...). W końcu decydujesz się zmienić dresy, wtedy musisz się jednak zmierzyć z guzikiem od jeansów. Nagle okazuje się, że guzik został wchłonięty przez puszysty brzuszek ludzika z reklamy pianek Marshmallow. Wtedy dochodzi się do wniosku, że nadszedł czas, aby na powrót powołać do życia twoje mięśnie brzucha.
Olivia Wilde Olivia Wilde Shape/Bulls

Olivia Wilde

Dla wysportowanej przed ciążą Olivii Wilde powrót na siłownię wcale nie był aż tak prosty, jakby mogło się wydawać. Jednak mylicie się, jeśli największą przeszkodę stanowiła wizja hektolitrów potu.

To było trochę tak, jakbym wychodziła z baru karaoke na egzamin z fizyki. Gdybym nie musiała iść do pracy, wolałabym zostać i imprezować w domu z moim mężczyzną. Przez "imprezowanie" mam na myśli oczywiście niekończące się rundki "idzie raczek nieboraczek". Poza tym lubię piwo. I pizzę. A to są dwa składniki, których nie znajdzie się w całkowicie nierealnej książce "Jak wyglądać tak, jakby nigdy nie stworzyło się człowieka. Poradnik o społecznie akceptowalnym macierzyństwie".
Więcej o: