Dzi¶ jest wzorem elegancji. A kiedy¶: ubrania żywcem wyjęte z 'Matrixa' i pełniejsze kształty. Metamorfoza Alicji Bachledy-Curu¶

Alicja Bachleda Curu¶ w czwartek zaskoczyła nas now± fryzur± - przyciemniła jasne dotychczas pukle i zaprezentowała się w nieco krótszej fryzurze w odcieniu czekoladowego br±zu. Jednak to tylko kropla w morzu zmian, jakie przeszła w ci±gu ostatnich lat. Zobaczcie, jak się zmieniła.
Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Kiedy Alicja Bachleda-Curu¶ pojawiła się na otwarciu Galerii Kazimierz w Krakowie, nie mogli¶my oderwać wzroku od jej nóg! Kiedy¶ też chętnie nosiła mini, ale stawiała na styl rodem z "Matriksa"- w czarnej skórze od stóp do głów. Jej nogi, mimo że zawsze były szczupłe, dzi¶ prezentuj± wyj±tkowo smukło. ABC w 2003 i 2014 roku.

Aktorka niew±tpliwie zawsze była seksowna, ale nie w każdej sytuacja i potrafiła epatować swoj± atrakcyjno¶ci±.

Nie mam swojej definicji erotyki, ale wydaje mi się, że jest silnie zwi±zana ze sfer± uczuciow±. Natomiast je¶li chodzi o te poż±dliwe spojrzenia, to jestem przecież aktork±. Byłoby mi pewnie trudno, gdybym chciała wykonywać ten zawód, nie bior±c pod uwagę tego, że narzędziem mojej pracy jest ciało. Na tym polega profesjonalizm. Oczywi¶cie w kontek¶cie rodziny i mojej tendencji do przejmowania się tym, co kto pomy¶li ? to na pewno nie ułatwia. Z drugiej strony mam do mojego zawodu duży szacunek. Więc jeżeli już się w co¶ angażuję, to oddaję się temu w stu procentach - mówiła w Gala.pl.
AKPA/ WBF AKPA/ WBF Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶

Alicja Bachleda-Curu¶

Dzi¶ aktorka ma poci±gł± buzię, kiedy¶ była bardziej pucołowata. Aktorka w 2001 i 2014 roku. ABC zdaje sobie sprawę z tego, ze jest atrakcyjna.

Interesuję się mężczyznami i oni się mn± interesuj± - mówiła w rozmowie z "Pani".
 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Kiedy¶ jej buzia wydawała się pełniejsza. Tak wygl±dała w 1999 i 2014 roku. Aktorka przyznała w wywiadzie, że dzi¶ jest mniej "spięta" niż kiedy¶.

Co¶ w tym chyba jest, bo już kilka osób mi to powiedziało. Jestem w dobrym momencie, wokół mnie wydarzyło się dużo fajnych rzeczy, pozytywnych, daj±cych siłę. Jestem ciekawa każdego dnia. Ale też naprawdę zadowolona i wdzięczna za to, co spotkało mnie dotychczas. Życie mnie bardzo łaskawie potraktowało - mówił w "Pani".
Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Również ramiona ABC wydaj± się znacznie smuklejsze. Aktorka w 2001 i 2014 roku.

Aktorka wyznała, że sama przyrz±dza posiłki, również dla swojego syna.

Codziennie - polski nawyk - gotuję Heniowi zupę.Z domu wyniosłam kucharsk± postawę, że zupa musi być. Niestety, Henio nie przepada za typowymi polskimi smakami, pierogami, bigosem ani goł±bkami - mówiła w ksi±żce "Hollywood PL".
 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Bachleda Curu¶ ma dzi¶ znacznie szczuplejsz± pupę. Tak wygl±dała w 2004 i 2014 roku.


 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Choć trudno w to uwierzyć na premierę "Pianisty" w Teatrze Narodowym aktorka przyszła w swetrze i butach przypominaj±cych klapki. Kilka lat póĽniej na Festiwalu Filmowym w Gdyni pokazała zarazem klasę i pazura, a jej obcisłe spodnie podkre¶lały zgrabn± figurę.

 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ Forum

Alicja Bachleda-Curu¶

Zaledwie kilka miesięcy po urodzeniu syna, Henry'ego miała lepsz± figurę niż przed ci±ż±! Na premierze filmu "Ondine", w którym zagrała u boku ojca swojego dziecka, Colina Farrella, zaprezentowała się w ¶ci¶le przylegaj±cej żółtej sukience od Herve Legera, która podkre¶liłaby każd± niedoskonało¶ć figury. Takiej jednak nie było. Farrell przyznał, że aktorka błyskawicznie odzyskała figurę po ci±ży. Tak ABC wygl±dała w 2007 roku i w 2010 roku.

W rozmowie z "Sunday World", którego wówczas udzieliła razem z Farrellem, przyznała, że schudła, bo nie smakuje jej irlandzkie jedzenie!

 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ Kapif

Alicja Bachleda-Curu¶

Przez wiele lat niewiele odeszła od wizerunku niewinnej blondwłosej Zosi z "Pana Tadeusza". Tak wygl±dała w 2000 i 2014 roku.

 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPa/ Kapif/ WBF

Alicja Bachleda-Curu¶

Próbowała też różnych upięć. W końcu jednak zaskoczyła zmian± i kilka dni temu przefarbowała włosy na czekoladowy br±z. Tak wygl±dała w 2005 i 2014 roku.

Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ East News

Alicja Bachleda-Curu¶

Bachleda-Curu¶ diametralnie zmieniła styl ubierania się. Kiedy¶ na medialne imprezy zakładała buty w szpic albo adidasy. Dzi¶ w nawet zwyczajnych stylizacjach potrafi wygl±dać stylowo. ABC w 2002 i 2014 roku.

Aktorka przywi±zuje wagę do swojego wygl±du, ale możecie być pewni, że na swoje sukienki zapracowała sama.

Spotkałam wiele kobiet, które bardzo nisko siebie oceniaj± i upatruj± swojego szczę¶cia w tym drugim człowieku, który zapewni im ładny dom, drogi samochód, luksusowe wakacje czy sukienki i diamenty. Ja w sobie lubię to, że ciężko mi jest przyjmować cokolwiek, że tak naprawdę czuję się komfortowo tylko z tym, co sama sobie wypracowałam - mówiła w Gali.pl.
 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA

Alicja Bachleda-Curu¶

Kiedy¶ suknie z czarnej satyny wydawały jej się doskonałe na wieczorne wyj¶cia. Prawdziwa ABC zaczęła się jednak od tej pamiętnej sukienki Maciej Zienia, któr± miała na sobie w 2010 roku na festiwalu Filmowym w Gdyni.

 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ East News

Alicja Bachleda-Curu¶

Prawda, że te stroje s± podobne? A jednak prawie robi duż± różnicę. Tak Alicja Bachleda Curu¶ wygl±dał w 2005 i w grudniu 2013 roku.

Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ PR Photos

Alicja Bachleda-Curu¶

Trudno w to uwierzyć, ale w takim grzecznym komplecie pojawiła się na pokazie pokazie mody Maciej zienia w 2004 roku. W 2012 roku u boku Colina Farrella zaczęła pokazywać się w odważniejszych kreacjach. Może ta suknia nie układała się idealnie na biu¶cie, ale zapowiadała pocz±tek pozytywnych zmian w jej stylizacjach.

 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPA/ WBF/ Kapif

Alicja Bachleda-Curu¶

W pewnym momencie zaczęła mieć słabo¶ć do przesadnej elegancji i wbijała się w garsonki, których dzi¶ nie powstydziłaby się sama prezydent Warszawy. Teraz pokazuje, że na wielkich wydarzeniach można prezentować się zarazem seksownie i stylowo. Tak wygl±dała w 2005, 2006 i 2014 roku.

Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPa/ Kapif

Alicja Bachleda-Curu¶

Tak ubrała się na premierę filmu w 2003 roku (po lewej), a tak zaprezentowała się na uroczystej premierze "Bitwy pod Wiedniem" w 2013 roku (po prawej).


 Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ Alicja Bachleda-Curu¶ kiedy¶ i dzi¶ AKPa/ PR Photos

Alicja Bachleda-Curu¶

Na eleganck± galę  Viva Najpiękniejsi w jeansach? Widać, że ABC szukała swojego stylu, ale to jeszcze nie było to. Zaledwie kilka lat póĽniej zdecydowanie z lepszym skutkiem eksperymentowała z mod±. Tak wygl±dała w 2005 i 2010 roku.

Więcej o:
Komentarze (23)
Dzi¶ jest wzorem elegancji. A kiedy¶: ubrania żywcem wyjęte z 'Matrixa' i pełniejsze kształty. Metamorfoza Alicji Bachledy-Curu¶
Zaloguj się
 • nuuuda

  Oceniono 200 razy 194

  ABC ma dzi¶ 31 lat. Porównujecie zdjęcia nastolatki ze zdjęciami dojrzałej kobiety i dziwicie się że się zmieniła. To może jeszcze jakie¶ jej przedszkolne fotki wyci±gniecie? I... o matko!!! była wtedy niższa :) Szok, niedowierzanie :)

 • bursztyn

  Oceniono 106 razy 106

  i jako¶ nikt nie zauważa, że kiedy¶ po prostu była inna moda. Gdyby spojrzeć po kolei na wszystkie inne większe, mniejsze celebrytki z 2003 roku, to wygl±dały podobnie jak ABC
  Za 10 lat będziecie się ¶miać z tego jak wygl±da dzi¶. Ot, cały sens plotkowych "porównywarek stylizacji".

 • duur85

  Oceniono 133 razy 83

  byla sliczna i jest sliczna

 • mmmucha

  Oceniono 89 razy 73

  w tej sukience od Zienia na Festiwalu w Gdyni wygl±dała ¶wietnie.

 • n5

  Oceniono 53 razy 49

  Zawsze wygl±dała OK. Ma super figurę i nigdy nie zrobiła nic głupiego z włosami, a to duzy plus. Jednak obecnie jest trochę zbyt szczupła, za mocno wychudła na twarzy...

 • Anna G

  Oceniono 37 razy 33

  nie gańcie jej tak, kiedy¶ modne były trochę inne ciuchy, poza tym mało która dwudziestolatka ma dobry gust

 • liloo

  Oceniono 32 razy 24

  Była ładna i jest ładna, po prostu wydoro¶lała (jaki ma sens porównywanie nastolatki z trzydziestolatk±?) Przypomina mi trochę Jane Seymour....

 • muminos1975

  Oceniono 51 razy 21

  jest piekna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX