Zapowiadało się na zwykłe wyjście ze studia. Tym razem jednak zobaczyliśmy coś interesującego

Edyta Górniak opuściła studio telewizyjne, ale dopiero wtedy rozpoczął się prawdziwy spektakl. Uśmiech diwy, wiatr we włosach, jesienne słoneczniki i... no, właśnie. Najlepsze zaczęło się, kiedy poczuła bruk pod stopami. Sami zobaczcie!
Edyta Górniak Edyta Górniak East News

Edyta Górniak

Po sobotnim występie w "Pytaniu na śniadanie" Edycie Górniak dopisywał humor. Z budynku Telewizji Polskiej wyszła uśmiechnięta. Uwagę zwracał nie tylko jej uśmiech, ale i eleganckie szpilki. To o nie chodzi (by tak rzec), ale nie uprzedzajmy wypadków. Zresztą, "wypadek" to nie jest najszczęśliwsze słowo.

Edyta GórniakEast News

Edyta Górniak Edyta Górniak East News

Fani

Spotkanie z fanami, zwyczajowo przed wyjściem z budynku oczekującymi na swoich idoli. Diwa robi sobie z nimi zdjęcia. A za chwilę w jej dłoni pojawi się piękny...

Edyta Górniak Edyta Górniak East News

Słoneczniki

... piękny bukiet słoneczników. Jednak chodzenie w szpilkach po bruku to jak jeżdżenie maserati po polnych drogach. Za chwilę zrozumie to także Edyta Górniak.

Edyta Górniak Edyta Górniak East News

Boso, ale z uśmiechem

Edyta Górniak zdaje się frunąć. Najwyraźniej spotkanie z fanami ją uskrzydliło. Od strony technicznej było to jednak możliwe z jednego powodu. Właściwie z dwóch. Diwa trzyma je w lewej ręce.

Edyta GórniakEast News

Edyta Górniak Edyta Górniak East News

Szpilki

Nosiły szpilki razy kilka, ponieśli i szpilki. To rozsądny manewr. Spacer w nich po bruku mógłby się skończyć w najlepszym razie złamaniem... obcasa. Na szczęście tuż obok czekał elegancki kabriolet, którym diwa odjechała w sobie tylko znanym kierunku.

Edyta GórniakEast News

Więcej o:
Komentarze (7)
Zapowiadało się na zwykłe wyjście ze studia. Tym razem jednak zobaczyliśmy coś interesującego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • olalola

  Oceniono 44 razy 38

  "Zapowiadało się na zwykłe wyjście ze studia. Tym razem jednak zobaczyliśmy coś interesującego"

  Zaciekawiona tytułem przeglądam zdjęcia.....
  1 raz , 2 ,3......I doszło do mnie , że zdjęła buty.... To według " redaktorów " Plotka jest zaskakujące. No aż dziw bierze. To pewnie jak sama się ubierze uważane jest za sensację?

 • siwistak

  Oceniono 28 razy 26

  cały czas czaiłem czy w co nie wdepnie

 • antydoda

  Oceniono 21 razy 5

  Diwa hahaahahahahahahahahahahah

 • takitiki

  Oceniono 2 razy 2

  no tak, sensacja bo zdjela buty.

 • sensacja

  Oceniono 29 razy -1

  Infantylna czterdziestolatka wzbudza tylko zażenowanie i współczucie.

 • cerrie

  Oceniono 31 razy -11

  Trochę to wygląda, jakby dzwoneczek urwał się z kreskówki i postanowił pofruwać sobie boso po łące (A raczej po bruku), wyśpiewując przy tym "Motylem jestem". Kobiety jednak są dziwne. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego kobiety tak lubią nosić buty na wysokich obcasach. Przecież ani to wygodne, a i nogi od tego się wykrzywiają, nie mówiąc już o zmasakrowanych stopach. A Górniak jak już jest taka odważna dama na szpileczkach, to mogła się w nich przejść po tym bruku, a nie je ściągać. No co? Jak kobieta decyduje się na wydziwianie i noszenie kompletnie niepraktycznego obuwia (Które może i ładnie wygląda ale na zdjęciu. Natomiast jeśli chodzi o stosowanie ich w praktyce, to jest tylko męczenie się z niewygodnym obuwiem), to chyba musi się liczyć z tym że może sobie złamać nogę. No wybaczcie. Albo ubiera się wygodne buty dostosowane do każdej sytuacji. Albo liczy się z tym, że będzie się uchodziło za próżną divę, która z g***em się nie wąchała i prędzej na bosaka przejdzie się po rozżarzonych węglach, niż zrezygnuje ze swojego wizerunku wylaszczonej królowej obciachowego zwracania na siebie uwagi. Po prostu dlatego ja nie noszę szpilek, bo ich nie znoszę. A jakby tak cały chodnik był wybrukowany, to co? Na bosaka szłaby przez całe miasto? Bo królowa nie potrafi się rozstać ze szpilkami? A nie... Przepraszam... Pewnie jaśnie diva nie polazłaby tam, gdzie musiałaby swoje wypasione autko parkować dalej niż kilkaset metrów od budynku. No sorry, ale znowu chcąc nie chcąc wylazła z niej próżność...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX