Seksowny model i pasierbica Antonio Banderasa. Oni będą rozpalać Wasze zmysły w 'Pięćdziesięciu twarzach Greya'!

Jej babcią jest Tippi Hedren, muza Alfreda Hitchcocka, rodzicami Don Johnson i Melanie Griffith, a ojczymem Antonio Banderas. Sławę 'na własny rachunek' zdobyła jednak dopiero serialem 'Ben i Kate'. Teraz ma szansę zostać najprawdziwszą gwiazdą wielkiego formatu. Mowa o Dakocie Johnson, odtwórczyni głównej żeńskiej roli w długo wyczekiwanym filmie 'Pięćdziesiąt twarzy Greya'. Główną rolę męską zaś zagrał tam Jamie Dornan, aktor i model o fantastycznie wyrzeźbionym ciele.
Dakota Johnson i Luke Grimes Dakota Johnson i Luke Grimes Screen z Youtube.com

"Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Najbliższe Walentynki mogą przejść do historii, jak żadne inne. Tego dnia odbędzie się premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya", filmu opartego na kultowej, erotycznej książce adresowanej (nie tylko) do kobiet. Film jest szykowany przez specjalistów od marketingu na największy przebój przyszłego sezonu i najprawdopodobniej rzeczywiście tak będzie. W każdym razie już teraz możemy z dużą dozą trafności prorokować, że odtwórców głównych ról, Dakotę Johnson i Jamie Dornana, czeka wielka sława.

Dakota Johnson i Luke GrimesScreen z Youtube.com

Do internetu trafił właśnie zwiastun filmu. Już wiemy, że pomiędzy Anastasią Steele (Johnson) i Christianem Greyem (Dornan) będzie erotycznie i gorąco!

Dakota Johnson i Jamie Dornan jako Anastasia Steele i Christian Grey. Premiera filmu w 2015 r.Dakota Johnson i Jamie Dornan jako Anastasia Steele i Christian Grey. Premiera filmu w 2015 r.

Na ten film czekają miliony kobiet na świecie. Jest już zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

Przed pójściem do kina chcesz przeczytać książkę? Sprawdź >>

Dakota Johnson Dakota Johnson Fot. Pr Photos

Dakota Johnson

Kiedy się czyta, kim jest rodzina Dakoty Johnson, z wrażenia można spaść z fotela. Matką 24-letniej aktorki jest Melanie Griffith, ojcem Don Johnson, a ojczymem Antonio Banderas. Jakby tego było mało, jej babka, Tippi Hedren, zagrała w kultowym filmie Alfreda Hitchcocka, "Ptaki"!

Rzecz godna uwagi, Dakota Johnson wolałaby, żeby jej sławni rodzice nie widzieli "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Powód? Sceny erotyczne.

Nie zamierzam ich zapraszać do oglądania tego. Ja nie potrzebuję oglądać filmów, w których oni robią takie rzeczy - deklarowała w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Melanie Griffith wystąpiła niemal nago w 1986 roku w filmie "Dzika namiętność", a Don Johnson miał gorące "momenty" w "Życiu na gorąco" z 1990 roku.

Poniżej widzimy Dakotę w towarzystwie mamy i rodzeństwa. Zdjęcie zostało zrobione w 2000 roku.

Melanie GriffithEast News

Tak zaś Dakota Johnson wyglądała 3 lata później.

Dakota JohnsonFot. Pr Photos

Dakota Johnson i Jordan Masterson Dakota Johnson i Jordan Masterson Fot. Bulls

Dakota Johnson i Jordan Masterson

Jeszcze w ubiegłym roku Dakota Johnson spotykała się z Jordanem Mastersonem, członkiem kościoła scjentologicznego. Kiedy chłopak dowiedział się, że Johnson przymierza się do roli w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", zaproponował jej wsparcie i zmianę religii. Obawiał się bowiem, że udział w scenach sado-maso oraz nagły wzrost popularności, mogą mieć na nią zły wpływ.

Jordan przeczuwa, że taka rola i ogromna sława mogą oznaczać, że ona będzie potrzebować pomocy - i tu właśnie mogłaby jej pomóc scjentologia - czytamy na stronie Dailymail.co.uk wypowiedź osoby z kręgu aktorki.

Jordan Masterson członkiem kościoła scjentologicznego był od dzieciństwa. Również jest aktorem. Zagrał między innymi w "40-letnim prawiczku" oraz gościnnie w kilkunastu serialach, w tym w "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Różowych latach 70.".

Jordan MastersonFot. East News

Dakota Johnson i Matthew Hitt Dakota Johnson i Matthew Hitt Fot. East News

Dakota Johnson i Matthew Hitt

Od kilku tygodni Dakota Johnson łączona jest z Matthew Hittem, 26-letnim muzykiem z Walii. Istnieją solidne podstawy żeby sądzić, że aktorka rzeczywiście ma nowego chłopaka. Paparazzo sfotografował ich bowiem na East Village w Nowym Jorku w trakcie spaceru. Para trzymała się za ręce, co widać na zaprezentowanych zdjęciach. Według Dailymail.co.uk, w pewnym momencie Hitt objął towarzyszkę i czule pocałował!

Dakota Johnson i Matthew HittFot. East News

Dakota Johnson i Matthew HittFot. East News

Dakota Johnson i Matthew HittFot. East News

Dakota Johnson i Jamie Dornan Dakota Johnson i Jamie Dornan Screen z Youtube.com

Jest to zaj*biście niesamowite

Rola w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" była niezwykle wymagająca, nie tylko aktorsko. Aktorzy musieli się zmierzyć przed kamerą z własną nagością. Poza tym, jak wspomnieliśmy, w filmie znajdują się sceny sado-maso. Dakota Johnson wspomina jednak obecność na planie jako budujące doświadczenie.

Oczywiście, że chcę dobrze wyglądać nago. Doskonale teraz rozumiem, dlaczego ludzie to robią, ponieważ jest to zaj*biście niesamowite - wspominała w rozmowie z portalem Dailymail.co.uk.

Niemniej to, co na ekranie miało i zapewne będzie w filmie wyglądać na namiętne, erotyczne sceny, "od kuchni" wyglądało zupełnie odmiennie.

To nie była romantyczna sytuacja. To bardziej sprawa techniki, choreografii, niż... to bardziej zadanie - tłumaczyła Johnson.

W podobnym tonie wypowiada się Jamie Dornan.

Znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie czujesz się naturalnie. To nie było łatwe i wymagało zaufania.

Jednak tego pochodzącego z Irlandii aktora niewiele jest w stanie zaskoczyć.

Dorastałem w bardzo liberalnym miejscu. Nie mówię, że mieliśmy pokój do zabawy, ale seks w książce mnie nie szokował. Jest konieczny, żeby opowiedzieć tę historię. Nie wierzę filmom, które się w takich sytuacjach nie odwołują do seksu - mówił portalowi Dailymail.co.uk.

Dakota Johnson i Jamie DornanScreen z Youtube.com

Dakota JohnsonScreen z Youtube.com

Dakota Johnson i Luke GrimesEntertaninment Weekly

Jamie Dornan i aktorka Eva Mendes w reklamie Calvina Kleina Jamie Dornan i aktorka Eva Mendes w reklamie Calvina Kleina Fot. Splash News / SPLASH NEWS/EAST NEWS

Jamie Dornan

Posągowy przystojniak leżący na Evie Mendes to właśnie Jamie Dornan, odtwórca głównej męskiej roli w "Pięćdziesięciu twarzach Greya". Zdjęcie wykonano na potrzeby kampanii Calvina Kleina. Jednak oprócz bycia modelem Dornan ma na koncie między innymi niepokojącą rolę seryjnego mordercy w serialu "Upadek". Idealne predyspozycje do zagrania ekscentrycznego kochanka! Poza tym dorobek tego 32-latka nie jest zbyt imponujący: raptem kilka filmów i seriali. Niedługo zapewne się to zmieni, ponieważ z dużą dozą pewności można powiedzieć, że Dornan już za kilka miesięcy znajdzie się u szczytu popularności.

Rolę w "Pięćdziesięciu twarzach..." zawdzięcza urodzie. Brany wcześniej pod uwagę Charlie Hunnam okazał się dla fanek po prostu za brzydki... W rozmowie z Hollywoodreporter.com opowiada, jak przyjął wiadomość o otrzymaniu roli. Po prostu... poszedł spać.

Byłem wtedy w Londynie, kiedy to się wydarzyło. Była 2 w nocy, a ja czekałem na telefon. Usnąłem wkrótce potem... To nie był zwykły czas, nie mogłem wtedy chodzić na przyjęcia i imprezować. Będąca w zaawansowanej ciąży żona spała na dole, więc po prostu zszedłem do niej i położyłem się spać.

Fanki powinny być usatysfakcjonowane wyborem Dornana na bohatera filmu. Wystarczy bowiem popatrzeć, jak wygląda Dornan, kiedy zdejmie koszulkę.

Jamie DornanScreen z Twitter.com/Jamie Dornan

Jamie Dornan i Amelia Warner Jamie Dornan i Amelia Warner Fot. East News

Jamie Dornan i Amelia Warner

27 kwietnia 2013 roku Jamie Dornan wziął ślub z Amelią Warner, piosenkarką i byłą aktorką. Widzieliśmy ją między innymi u boku Charlize Theron w filmie "Aeon Flux". Amelia Warner to była żona Colina Farrella, choć... niezupełnie.

Właściwie to nie mieliśmy ślubu - nie jest to właściwie prawda. Myślę, że był on zbyt uprzejmy, żeby zaprzeczyć. Mieliśmy ceremonię na plaży w Tahiti, ale nie miała ona charakteru prawnego i my o tym doskonale wiedzieliśmy. Po prostu zrobiliśmy to będąc na wakacjach. To było piękne, głupie, słodkie, ale w żadnym razie nie było to poważne - mówiła w 2011 roku Warner.

Dornanowi i Warner w listopadzie urodziła się córka.

Amelia WarnerFot. East News

Jamie Dornan i Amelia WarnerFot. East News

Jamie Dornan i Keira Knightley Jamie Dornan i Keira Knightley Fot. East News

Jamie Dornan i Keira Knightley

Jamie Dornan i Keira Knightley byli parą w latach 2003-2005. Kiedy związek się rozpadł, Dornan napisał... piosenkę. Refinery29.com cytuje jej fragment:

Widzę twoich kapryśnych przyjaciół, jak próbują ci wykraść cnotę. Jesteś wśród nich taka słaba.

Rozstanie musiało boleć! Jego przyczyną była podobno sława aktorki, z którą nie mógł sobie poradzić jej chłopak.

Nikt o zdrowych zmysłach nie chce być sławny - powiedział wtedy Dornan.

Ciekawe, co powie za pół roku.

Jamie Dornan i Keira KnightleyFot. East News

Jamie Dornan i Keira KnightleyFot. East News

Jamie Dornan Jamie Dornan Screen z Twitter.com/Jamie Dornan

Gwiazda Twittera

Jamie Dornan to prawdziwa gwiazda Twittera. Znajdziemy tam mnóstwo jego gorących zdjęć, które fankom mogą dać przedsmak uczty dla oczu, jaka ich czeka w trakcie premiery "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Oto, jakimi zdjęciami aktor i model dzieli się na swoim profilu.

Jamie DornanScreen z Twitter.com/Jamie Dornan

Jamie DornanScreen z Twitter.com/Jamie Dornan

Jamie DornanScreen z Twitter.com/Jamie Dornan

Jamie Dornan Jamie Dornan East News

Nie lubi swojego ciała

Uwierzycie, że ten model o rzeźbie greckiego herosa ma kłopoty ze swoim ciałem?

Nie lubię swojego ciała. Kto lubi? Kiedy dorastałem, byłem niezwykle chudy i ciągle czuję się jak tamten chudy dzieciak - powiedział w wywiadzie dla Interviewmagazine.com.

Na szczęście twórcy "Pięćdziesięciu twarzy Greya" mieli odrębne zdanie. Wypowiada je w filmie Anastasia Steele.

On nie tylko dobrze wygląda, ale zapiera dech w piersiach, jest wręcz uosobieniem męskiego piękna.

Czy bohaterka filmu ma rację? W Walentynki wszystkie fanki Greya będą mogły poddać tę ocenę bezlitosnej weryfikacji. Tymczasem zawsze można popatrzeć na jego imponujący tors. Zdjęcie z plaży jest dowodem, że nie było potrzeby cyfrowo powiększać mu mięśni.

Jamie DornanFot. East News

Więcej o:
Komentarze (8)
Seksowny model i pasierbica Antonio Banderasa. Oni będą rozpalać Wasze zmysły w 'Pięćdziesięciu twarzach Greya'!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • apostazjakatole

  Oceniono 72 razy 54

  taki film to mogl szokowac czy ciekawic cwierc wieku temu, a nie w dobie wszechobecnego sexu w internecie

  premiera w walentynki , wtedy nawet kac wawa by sie sprzedal lol

 • grzesio123

  Oceniono 56 razy 18

  Oho plotek zaczyna znowu zanudzać ludzkość lansując goowno jako złoto.

 • Gość: agulka

  0

  Myślę ,że każdy z nas nosi maske . I każdy ma prawo robić to co chce . Uważam również, że nie powinniśmy oceniać ludzi skoro ich nie znamy.

 • szary212

  Oceniono 64 razy -16

  jakiś nowy dziwny trend - filmy porno udające mainstream, i puszczane w normalnych kinach Wstyd, Nimfomanka, a teraz to ....WTF is going on ?

 • cerrie

  Oceniono 123 razy -17

  Rany. Kobiety naprawdę muszą być zdesperowane, jeśli zaczytują się w takich książkach albo chcą chodzić do kina na takie filmy. Zupełnie tak jakby same nie potrafiły się postarać o ekscytujące życie erotyczne we własnych łóżkach. Wychodzi na to że postać Bridget Jones nie jest tylko wymyśloną postacią, bo mnóstwo jest takich zakompleksionych kobiet, które zamiast chodzić z facetami na randki, wolą w domu opychać się czekoladkami i lamentować jakie to one mają życie do d**y, bo myślą że fajny facet sam im spadnie z nieba, bez specjalnego staranie się ze swojej strony, aby jakiś facet się nimi zainteresował. Oraz oglądać czy czytać harlequiny bzykając się z bohaterami tychże książek we własnej wyobraźni, zamiast postarać się pozbyć się swoich kompleksów, i teorię wprowadzić w praktykę we własnym łóżku.
  Cóż... Kujony ze strachu przed tym, że nie są fajni uciekają w naukę. Maniacy gier komputerowych uciekają do swoich gier. A kobiety najwidoczniej w także nierealny świat swojej wyobraźni. Ale żeby gra komputerowa czy babskie romansidło, było bardziej ekscytujące niż zaspokajanie się w realnym świecie? ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX