Podziel się

Jakub Wesołowski chciał zostać... piłkarzem. Aktor wychowywał się w rodzinie, w której sport traktowany był bardzo poważnie. Mały Kuba od dziecka grał więc w piłkę i wiele lat wiązał swoją przyszłość z zawodową grą. Jak to jednak zwykle bywa, życie zweryfikowało te plany i dziś możemy podziwiać Wesołowskiego na ekranach telewizorów w najpopularniejszych polskich serialach. Swoją piłkarską pasję aktor realizuje natomiast grając w Reprezentacji Artystów Polskich.

Jako młody chłopak grałem dużo w piłkę nożną i ruch zawsze mi towarzyszył. Kiedy zacząłem pracę, trudno mi było regularnie chodzić na boisko. Wtedy, żeby nie wyglądać jak worek ziemniaków, zacząłem biegać. Dobra forma potrzebna mi jest także w filmie, gdzie muszę czasami uczestniczyć w parakaskaderskich scenach - tłumaczył aktor w wywiadzie dla "Runners World".

Kuba WesołowskiKAPiF

Teraz aktor poświęcił się całkowicie nowej miłości - crossduathlonowi. Jest to połączenie biegania i jazdy na rowerze. Wesołowski bardzo ciężko trenuje i ciągle dokłada sobie kilometrów do dystansów. Jak sam twierdzi, na początku miał obawy, czy jego organizm to wytrzyma, jednak teraz jeśli rano nie za­apli­ku­ję sobie od­po­wied­niej dawki wy­sił­ku, to podobno źle się czuje. Aktor przyznaje też, że całkowicie oszalał na punkcie tej dyscypliny.

Teraz liczy się dla mnie tylko jeden sport. To crossduathlon, czyli bieganie i rower. Najpierw się biegnie przez 3 kilometry, potem jedzie na rowerze przez 10 km, a potem znowu biegnie kolejne 3 kilometry. Wszystko po górach" - wyjaśnia Wesołowski i dodaje, że brał już udział w Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie i przygotowuje się do kolejnych zawodów - zapowiedział gwiazdor.

Kuba WesołowskiKAPiF

Aktor próbował swoich sił także w tańcu. Wesołowski wziął udział w programie "Taniec z Gwiazdami" i tańczył w parze z Edytą Herbuś. Ostatecznie udało mu się zająć trzecie miejsce.

Kuba WesołowskiKAPiF

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (12)
'Gdyby nie kask, pewnie bym zginęła','pot, łzy i satysfakcja'. Te gwiazdy uzależniły się od sportowych emocji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tomekkowalczyk

  Oceniono 17 razy 13

  Dobrze, że gwiazdy promują sport. Skoro ludzie się na nich wzorują powinni to w taki sposób wykorzystywać i mieć jakiś pozytywny wpływ.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 5

  jedynym sportem jaki uprawiam jest jezdzenie rowerem do sklepu-ale zapalencow wytrwałych podziwiam.

 • kupacelebryty

  Oceniono 3 razy 3

  Najlepsze jest to zdjęcie Jabłczyńskiej z Putinem na siłowni..

 • Artur Soltysik

  Oceniono 1 raz 1

  ostatnie 2 slajdy to oczywiście reklama - ale wy się nie zmienicie nigdy... Na szczęście nie jestem tak głupi, żeby kupować abonament na te wasze brednie polegające na wciskaniu ludziom propagandy i reklam (właściwie to to samo)

 • Artur Soltysik

  Oceniono 2 razy 0

  dlaczego nie zdelegalizujecie sportu? Przecież uzależnia i jest niebezpieczny dla zdrowia i życia? Gdzie brakuje logiki wychodzi wasza hipokryzja...

 • qula

  Oceniono 2 razy 0

  boze,ten wieczorek jest zajebisty,uwielbiam go.

 • muminos1975

  Oceniono 13 razy -1

  dajcie spokój, jakbym nic w zyciu nie mial do roboty to tez bym biegał w lajkrze

 • czik

  Oceniono 4 razy -2

  Dowbor ma jakiś taki niefajny kolor oczu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane