Czy TE zdjęcia wyglądałyby jak z TO z 'Bilda', gdyby zrobiono je sekundę później?

Cytując slogan z dawnej reklamy 'prawie, robi wielką różnicę'. Księżna Kate już nie raz prawie zaliczyła taką wpadkę, jaką nagłośnił 'Bild'.
Księżna Kate Księżna Kate Bild.de/AP

Księżna Kate

Niemiecki tabloid "Bild" upublicznił zdjęcie z oficjalnej wizyty pary książęcej w Australii, kiedy wiatr podwiał sukienkę księżnej Kate, a oczom wszystkich ukazały się jej całkiem nagie pośladki. Wcześniej jednak żona Williama już raz balansowała na granicy wpadki. Na zdjęciach z agencji fotograficznych zawsze ujęcie zatrzymywało się w krytycznym momencie. Nie pokazano nigdy tak dużo jak teraz.

Można sobie postawić pytanie, czy "Bild" pokazał pierwsze TAKIE zdjęcie, a może pierwszy raz przedostało się ono do prasy? Nie można wykluczyć, że dziś głęboko w szufladach szefów  tabloidów są pochowane zdjęcia, na których widać ujęcie o gorącą sekundę późniejsze od tych, które oglądamy w oficjalnych źródłach.

Puśćmy wodze wyobraźni i zastanówmy się, co byśmy zobaczyli, gdyby znane nam zdjęcia zrobiono sekundę później.

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Podczas wizyty w jednej ze szkół w londyńskiej dzielnicy Tower Hamlets księżna miała na sobie żakiet od MaxMary, rękawiczki od Cornelii James, zamszową torebkę Russell and Bromley, szpilki od Alexandra McQueena oraz niezbyt trafioną - jak na tę pogodę - plisowaną, lekką spódnicę marki Orla Kiely. Przysporzyła ona Kate niemałych problemów, kiedy zerwał się wiatr.

Księżna KateAP

Księżna KateAP

Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Bulls

Księżna Kate

Księżna Kate musiała stawić czoła potężnemu wiatrowi na lotnisku w Calgary. Przegrała, jednak w żadnej agencji nie ma jej zdjęcia, które pokazywałoby coś więcej, poza tym, co widzimy.

Księżna KateBulls

Odważny dekolt Kate sporo odkrywał. Odważny dekolt Kate sporo odkrywał. REUTERS/Morne de Klerk/Pool

Księżna Kate

Czy jakiś paparazzo ma może gdzieś ujęcie, na którym widać więcej niż na zdjęciu z agencji?

Księżna KateREUTERS/Morne de Klerk/Pool

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Brzmi trochę jak teoria spiskowa dziejów, ale dlaczego fotograf nie ustawił się en face do księżnej, gdy grała w siatkówkę w trakcie akcji charytatywnej fundacji SportsAid.

Księżna KateAP

Księżna Kate, książę William i książę George Księżna Kate, książę William i książę George AP/David Rowland

Księżna Kate

Gdy księżna Kate schodziła na płytę lotniska w Nowej Zelandii mogła łatwo przegrać walkę z wiatrem. A może przegrała tylko o tym nie wiemy?

Kate Middleton Kate Middleton AP

Księżna Kate

Rodzina Królewska wielokrotnie pokazała, że potrafi strzec interesów i dbać o poszanowanie godności swoich członków. Magazyn "Closer", który opublikował zdjęcia księżnej Kate toples przekonał się, co znaczy gniew Pałacu Buckhingam (Zobacz: Rodzina Królewska o zdjęciach Kate toples: To jest nie do pomyślenia! Cienka granica została przekroczona). Materiał jednak dalej publikowały inne europejskiej pisma np. włoskie "Chi" (Zobacz: Jest więcej zdjęć NAGIEJ Kate! "Nawet telefon od samej królowej nas nie powstrzyma".

 Kate i William, Kopia orzeczenia sądu, closerAP

Gazecie i paparazzo wytoczono proces. Nakazano też zwrot nagich zdjęć. Czy nawet najdotkliwsza kara przewyższy zysk ze sprzedaży magazynu? Publikacja "Bilda" pokazuje, że ciągle im się to opłaca i nie przeraża ich nawet surowość królewskiego sztabu prawników. Czy będzie więcej zdjęć? Czas pokaże. Jeżeli jednak mamy coś podejrzewać to jedynie to, że paparazzi raczej nie dadzą Kate spokoju.

Więcej o:
Komentarze (10)
Czy TE zdjęcia wyglądałyby jak z TO z 'Bilda', gdyby zrobiono je sekundę później?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moris

  Oceniono 177 razy 55

  Każdemu może się zdażyć, że wiatr kieckę podwieje, ale jak z tego co wiem, to np. królowa ma w swoich strojach specjalne obciążenia, żeby się spódnice ładne układały i żeby wiatr ich nie podwiewał. Więc myślę, że Kate też mogłaby z takiego patentu skozystać, a nie łapać te kiecki przy każdym podmuchu woatru. No a jak już wie, że jej będzie podwiewać, to niech sobie całe majty załozy, a nie stringi i potem tyłkiem świeci. Nie czepiam się, ale jak ktoś jest na "stanowisku" to pewne rzeczy nie uchodzą.

 • carpe_diem

  Oceniono 46 razy 28

  Zdjęcie z Bilda to fotomontaż! W dodatku anatomicznie niedorzeczny , rażąco sztuczny.

 • fajnolla

  Oceniono 8 razy 8

  Zauważyliście na zdj.nr 4 jakie Katie ma znamiona,a w ogóle skad taka masa znamion na szyi,twarzy i dekoltach u młodych kobiet,celebrytek też:), to jakas plaga, czy efekt solarium? A w ogóle ksieżna to piekna i miła kobietka,ale jakos mi jej żal:(

 • agushik

  Oceniono 12 razy 4

  a u nas na slowacji pokazali takie zdiecia : http://www.cas.sk/galeria/399304/alzbeta-ii-musi-po-ostrej-fotografii-zurit-kate-sexi-nohami-dlhodobo-drazdi-kralovnu?foto=3

 • fajnolla

  Oceniono 9 razy 1

  Piękna kobietka i tyle.Ale czy zauważyliście,że teraz tyle młodych kobiet ma mnóstwo znamion na szyi,dekolcie i gdzie sie da.Jako żywo "dzieści" lat temu tego sie nie widziało,wzglednie bardzo rzadko.

 • Jan Fenzlan

  Oceniono 4 razy 0

  E takie tam małe warsztaciki , majster jest ważny...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX