Kim jest tak naprawdę i jak wyglądała kiedyś? Kobieta z brodą sensacją i zwyciężczynią Eurowizji

11.05.2014 08:16
Conchita Wurst

Conchita Wurst AP/Reuters

Piękna suknia, długie włosy, staranny makijaż i... broda. Tak prezentowała się na Eurowizji reprezentantka Austrii, Conchita Wurst, najsłynniejsza w tym kraju drag queen. Co o niej wiemy?
Komentarze (284)
Kim jest tak naprawdę i jak wyglądała kiedyś? Kobieta z brodą sensacją i zwyciężczynią Eurowizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • konrado12344

  Oceniono 3656 razy 2774

  Podstawowa sprawa: myślę że większości nie przeszkadza to że na eurowizji występuje drag queen. Nie one pierwsza i nie ostatnia. Chodzi o natarczywe promowanie jednego wykonawcy właśnie w imię.. hmm nie wiem czego? Ale w końcu to tylko głupi duńczycy czego się można spodziewać po narodzie "neutralnych" tchórzy. Ta ustawka z płytą i orgazm prowadzącej "szoł" gąski w trakcie rozmowy z conchitą były żałosne. Nie mówiąc o polskim komentatorze który tylko ok 100 razy przypomniał widzom że conchita MUSI wygrac eurowizję. Nie wspomnę o żałosnym "losowym" podaniu wyników i wszyskie kamery na zatrwożoną conchitę, random order my ass!!!! Piosenka była przeciętna, gdyby ją zaśpiewał przygrubawy koleś z wąsem nikt by jej nawet nie zauważył. Prawda jest taka że we wczorajszym konkursie jedyna piosenka, która wybijała się ponad europejską disco-miernotę była własnie piosenka "my słowianie". Ale wg europejskiej awangardy piekna kobieta z cudownym buistem to seksizm a koleś przebrany za kobietę z brodą to szczyt europejskiej tolerancji i wg głupich duńczyków trzeba to koniecznie powiedzieć bezmyślnemu motłochowi. Szkoda że na eurowizji nie można głosować przeciwko konkretnej piosence - możecie być pewnie że conchita ocierała by się o końcową piątkę, tak by europejczycy pokazali gdzie mają nachalną promocję.

 • fanizymiko

  Oceniono 1998 razy 1622

  Koleś w sukience pokona "zdrowe" Słowianki:)))

  A Bruksela narzeka na wymieranie Europejczyków.

 • koja

  Oceniono 1503 razy 1081

  Thomas Neuwirth nie osiągnął sukcesu jako normalny facet więc zapuścił sobie brodę, ubrał sukienkę i proszę, ma to czego chciał. Krytykują Polskę za seksistowski występ. Lepiej być seksi niż dziwolągiem. Conchita"Kieubasa" albo jest bardzo cwany,albo ma bardzo zryty beret. Ciekawi mnie,które kraje to kupią i dadzą mu najwyższą notę?

 • Oceniono 439 razy 327

  a pamiętacie Miriam? piekna kobieta z penisem, tutaj piekna/ piekny koleś z penisem i z broda, tylko po co ta broda to jest transseksualista, czy facet z brodą i penisem czy to i to, misz masz mam w głowie, pogubiłam się,

 • cerrie

  Oceniono 556 razy 236

  No dobra. Jeśli już ktoś chce być innej płci. To jak dla mnie powinien wybierać, czy chce być facetem czy kobietą. No bo tak to trudno nawet wiedzieć jak się zachowywać w stosunku do takiej osoby, w jakichkolwiek kontaktach z nią. No bo nie wiadomo czy traktować ją jako kobietę czy mężczyznę. Ale może dlatego iż jestem kobietą z krwi i kości, trudno mi jest zrozumieć takiego człowieka. Ja ponieważ zostałam wychowana wśród ludzi o określonej orientacji seksualnej, więc trudno by mi było się odnaleźć w kontekście człowieka o dwóch płciach.

 • te_cafe

  Oceniono 314 razy 226

  Gdyby nie te sztuczne rzęsy... byłby brzydszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane