Jacek Braciak to genialny aktor charakterystyczny. Właśnie przed kamerą zadebiutowała jego córka. I to od razu na ostro!

Gwałtowny debiut aktorski córki Jacka Braciaka, Jadwigi. W serialu 'Na Wspólnej' zagrała agresywną punkówę, która ostro dała w kość bohaterce granej przez Renatę Dancewicz. Pójdzie w ślady ojca?
Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jacek Braciak jest jednym z najlepszych polskich aktorów charakterystycznych. Chociaż rzadko grywa role pierwszoplanowe, to jego obecność na drugim planie jest ozdobą i ucztą dla oczu w każdym filmie. Aktor ma trzy córki: Jadwigę i Zofię z poprzedniego małżeństwa z Iloną Braciak oraz Marysię ze związku z Mają Hirsch. Jadwiga właśnie zadebiutowała w serialu "Na Wspólnej". To był gwałtowny start. Jadwiga Braciak wcieliła się w ostrą punkówę skonfliktowaną z Weroniką Roztocką graną przez Renatę Dancewicz. Panie zetrą się ze sobą po koncercie grupy Lobotomia.

Jacek Braciak, Maja HirschKapif

Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Jacek Braciak i Jadwiga Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jadwiga Braciak ma 21 lat. Do niedawna była uczennicą 2 SLO Nowowiejska w Warszawie. Jednak z jej profilu na Facebooku dowiadujemy się, że 29 września ubiegłego roku przeprowadziła się do Wrocławia, gdzie podjęła studia na Uniwersytecie Wrocławskim.

Jadwiga BraciakScreen z Facebook.com

Jadwiga Braciak i Jacek Braciak Jadwiga Braciak i Jacek Braciak Kapif

Jadwiga Braciak

Jacek Braciak w kontakcie z Jadwigą i pozostałymi córkami stawia na szczerość.

Przytulam, koję, a czasami jestem surowy. Jednak zawsze staram się rzeczy wytłumaczyć najlepiej, jak umiem. Nie teoretyzuję, tylko próbuję im pokazywać, co jest dobre a co złe, na swoim przykładzie - bo dzieci od razu zauważą, kiedy ojciec mówi co innego i robi co innego. Zawsze byłem szczery ze swoimi córkami, także jeśli chodzi o moje potknięcia. To najlepszy sposób na to, żeby być z nimi blisko. Najmłodsza córka ma 10 lat, a starsze 21 i 19, są już na swoim - mówił aktor w rozmowie z Elle.pl.
Jadwiga Braciak Jadwiga Braciak Screen z Facebook.com

Jadwiga Braciak

Niewykluczone, że zagranie punkówy nie było przypadkiem. Oprócz zdjęcia młodej aktorki ucharakteryzowanej na Jokera, na jej profilu na Facebooku znaleźliśmy takie oto zdjęcie. Przypadek?

Jadwiga BraciakScreen z Facebook.com

Więcej o:
Komentarze (13)
Jacek Braciak to genialny aktor charakterystyczny. Właśnie przed kamerą zadebiutowała jego córka. I to od razu na ostro!
Zaloguj się
 • kotka88

  Oceniono 60 razy 48

  Dlatego nie oglądam polskich seriali i filmów !!!! Niech się sami podziwiają .

 • Marzena Krzyszton

  Oceniono 72 razy 22

  Zapewne gdyby ktoś z nas miał taka możliwość również by wepchał swoją rodzinę.

 • zebrzec

  Oceniono 11 razy 11

  Braciak rules, ale nepotyzm kwitnie:)

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Co tu jest "na ostro"?
  Tak ostro, że można się pokaleczyć.

 • valla

  Oceniono 2 razy 2

  pewnie rownie "wybitnie utalentowana"... a ta mala corka ma takiego zeza - ze powinni sie lepiej zajac jej leczeniem a nie do tv pchac... zenada...

 • tornson

  Oceniono 1 raz 1

  Jacek Braciak to pachołek mafii finansowych, który walczy o to by złodzieje z OFE okradali ludzi!

 • muminos1975

  Oceniono 5 razy 1

  2-go, 3-cio planowy, zdanko, epizod to OK, nie nadaje sie do kilku zdań

 • Gość: Wand

  0

  Co ma występ jego córki do jego zdolności aktorskich? Tak rozumiem ten artykuł: ''Jest genialnym aktorem bo jego córka zagra w serialu''.
  On sam wcale nie jest genialny. Po prostu wykonuje swą pracę i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX