Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży. Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...

W piątek w polskich mediach zawrzało. Wszystko za sprawą plotek o ciąży ulubienicy telewidzów, Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka jak na razie nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła doniesieniom, ale odwołała wyjazd do Stanów Zjednoczonych ze spektaklem 'Kotka na gorącym blaszanym dachu'. Tłumaczyła się 'ważnymi powodami osobistymi'. Na gali rozdania Orłów oczy wszystkich skierowane były na jej brzuch. Powiększył się?
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska musiała zdawać sobie sprawę, że będzie jedną z najbardziej obleganych gwiazd na gali rozdania Orłów 2014. Piątkowe plotki o ciąży podsyciły ciekawość mediów. Fotoreporterzy uparcie polowali na zdjęcie powiększonego ciążowego brzuszka, ale im się nie udało. Aktorka zasłaniała się podczas zdjęć rękoma, a nawet gdy tego nie robiła, spod obszernej kreacji nie można było dopatrzyć się żadnych zaokrągleń.

Małgorzata Kożuchowska

WBF

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska WBF

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka wybrała na ten wieczór luźną kreację, która mogła ukryć pierwsze krągłości. Fani nie mogli jednak narzekać. Głębokie wycięcia sukni odsłoniły jej zgrabne nogi. Nie wiemy czemu, ale Kożuchowska pokazuje je dość rzadko, nacieszcie więc oczy!

Małgorzata KożuchowskaKapif

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka była w wyśmienitymi humorze. Tryskała energią, śmiała się, żartowała. Czyżby wpływ na jej znakomite samopoczucie miała ciąża?

Więcej o:
Komentarze (11)
Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży. Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • puch.marny

  Oceniono 71 razy 57

  I co? Powiększył się ten, psia mać, brzuszek? Bo nie chce mi się czytać kogoś, kto o brzuchu dorosłej kobiety mówi "brzuszek".

 • ala_dwa

  Oceniono 47 razy 43

  ufff. Ciąży gratuluję z całego serca. Ale od 5. minuty bycia w ciąży zaczęło się... Teraz każde pierdnięcie przyszłej mamy wzbudzi "zrozumiały szum". Jeszcze dwa dni walenia tą ciążą i nie wejde do netu

 • agatka.wariatka

  Oceniono 48 razy 14

  Słabe role, żenujące wprost. Potem reklama, a na koniec trzeba podtrzymać celebrycką sławę domniemanym zapłodnieniem. Myślę, że rozgłaszanie takich wiadomości jest równie niesmaczne , jak późniejsze pozowanie z dzieckiem. Kożuchowska nic sobą ,niestety, nie reprezentuje i dziwię się, że w ogóle pojawia się na gali uhonorowania prawdziwych aktorów. Normalnie powinno jej być wstyd za to , jak bardzo mało osiągnęła w porównaniu z np. swoją koleżanką ze studiów Agatą Kuleszą. Jej "kreacje" aktorskie są żenujące,a kreacje na niej są takie jak ona nudne do boleści.

 • pan.malowany

  Oceniono 15 razy 11

  Wie ktos jak przetlumaczyc na angielski "brzuszek ciazowy"?

 • rrrzodkiewka

  Oceniono 35 razy 5

  Ulubienica telewidzów?
  Nie znam osobiście nikogo, kto by ją chociaż trochę lubił.
  Od czasów brawurowej kreacji w Kilerze nie zrobiła ani jednego filmu, który pozytywnie zapadłby w pamięc. Seriale pominę wymownym milczeniem.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 31 razy 1

  A z innej beczki, to dlaczego na litośc boską odsłania stopy? Zdjęcie drugie poniżej jest wprost ohydne. Krzywe palce, zachodzące na siebie. To ma być ta klasa?:)

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy -3

  Za kilka lat nikt nie bedzie wiedzial co to za jedna i wtedy bedzie ja bolalo...to jedyna pociecha dla wszystkich , ktorzy jej nie lubia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX