Joanna Liszowska lateksowym body dodała sobie kilogramów. To chyba jej najgorsza stylizacja!

19.12.2009 14:30
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska REPORTER/Wojciech Strozyk/REPORTER

Joanna Liszowska zawsze miała kobiece kształty, z których była dumna. 3,5 miesiąca temu urodziła drugą córkę i wróciła już do pracy. Aktorka wystąpiła na koncercie sylwestrowym Polsatu w Gdyni, gdzie zaśpiewała covery wielkich przebojów. Uwagę od jej mocnego głosu odciągała skąpa, kiczowata kreacja, która dodała jej właścicielce kilogramów...
Komentarze (50)
Joanna Liszowska lateksowym body dodała sobie kilogramów. To chyba jej najgorsza stylizacja!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • takama

  Oceniono 323 razy 227

  I tak wyglądała lepiej niż Rodowicz w tym plastikowo lateksowym czymś co miała na sobie.

 • snowball

  Oceniono 454 razy 140

  Odwalcie się od niej, palanty. Normalna, seksowna, ładna kobieta. Idźcie do domu i zacznijcie głodzić swoje dzieci - może je wymodelujecie według własnego gustu. Kiedy kobiety wreszcie przestaną słuchać kretynów powtarzających im jak powinny wyglądać?

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 198 razy 96

  Nonszalancko rozczochrane włosy,jak po wyjściu z łóżka,no i kostium kąpielowy wskazujący że" wpadła"tu jakby prosto z plaży ? Nie,nie będę jej krytykować.Gdyby pokazywali tu bandytę ,mogłabym spokojnie siedząc przed laptopem,powiedzieć - a to łobuz ! Ale pokazują seksowną (o obfitych kształtach) , kobietę,a niech tam...!

 • chlopskirozum

  Oceniono 121 razy 61

  Zazdroszczę jej pewności siebie, odwagi i zdolności olania wszystkich nienawistników, bo na pewno dobrze wiedziała, jakie będą komentarze. Marylka R. też zawsze miała ich w nosie i przetrwała wszystkich. Ważne, żeby robić to świadomie i by za tą fasadą, kryła się jeszcze inna wartość i osobowość (tego niestety nie potrafię ocenić, bo występ mnie ominął.)

 • olaboga

  Oceniono 183 razy 51

  A pod body ma sterczący gorset dwa numery za mały. Niestety sporo ciała się wylewa i marszczy. Po raz kolejny pokazała, że nie ma ani gustu, ani luster, za to ma bardzo wysoką samoocenę.

 • grazia800

  Oceniono 281 razy 49

  śliczna kobitka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane