Joanna Liszowska lateksowym body dodała sobie kilogramów. To chyba jej najgorsza stylizacja!

Joanna Liszowska zawsze miała kobiece kształty, z których była dumna. 3,5 miesiąca temu urodziła drugą córkę i wróciła już do pracy. Aktorka wystąpiła na koncercie sylwestrowym Polsatu w Gdyni, gdzie zaśpiewała covery wielkich przebojów. Uwagę od jej mocnego głosu odciągała skąpa, kiczowata kreacja, która dodała jej właścicielce kilogramów...
1 Joanna Liszowska Joanna Liszowska EAST NEWS/VIPHOTO

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska często trafia do rankingów najgorzej ubranych celebrytów. W sylwestrową noc przeszła samą siebie. Kiczowate lateksowe body z koralami, które wbijały się w ramiona, beżowe kabaretki, a do tego burza loków i mocny makijaż... To nie mogło się dobrze skończyć!

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS GDYNIA 31.12.2013 SYLWESTROWA MOC PRZEBOJOW 2013/2014 N/Z: JOANNA LISZOWSKAEAST NEWS/VIPHOTO

2 Joanna Liszowska Joanna Liszowska REPORTER/Wojciech Strozyk/REPORTER

Joanna Liszowska

Liszowska lubi wyglądać sexy. Często eksponuje swój biust, zakłada obcisłe stroje. (Zobacz: Myśleliśmy, że to był duży dekolt. Tym razem Joanna Liszowska...). W tym wypadku aktorka zamiast kamuflować swoje niedoskonałości, dokładnie je odsłoniła.

31.12.2013 Gdynia Sylwestrowa Moc Przebojow Nz Joanna Liszowska Fot. Wojciech Strozyk/REPORTERREPORTER/Wojciech Strozyk/REPORTER

3 Joanna Liszowska Joanna Liszowska EAST NEWS/VIPHOTO

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska to niewątpliwie piękna kobieta. Zastanawiamy się więc, kto namówił ją do takiego stroju. Wydaje się on być niewygodny i za ciasny. Stylista chyba chciał z Liszowskiej zrobić polską Beyoncé, wyszło jednak jak widać na załączonym obrazku... A może to był jej pomysł?

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS GDYNIA 31.12.2013 SYLWESTROWA MOC PRZEBOJOW 2013/2014 N/Z: JOANNA LISZOWSKAEAST NEWS/VIPHOTO

BeyoncéOkładka płyty Beyoncé

Beyonce performs at The Sound of Change Live at Twickenham Stadium in London on Saturday, June 1st, 2013. (Photo by Jon Furniss/Invision/AP Images)JON FURNISS/INVISION/AP/Jon Furniss

4 Joanna Liszowska Joanna Liszowska Kapif

Joanna Liszowska

Przypomnijmy ostatnie ekscesy stylizacyjne Joanny Liszowskiej. Tę kreację miała na sobie pod koniec listopada na finale "Got to dance. Tylko taniec".

Joanna LiszowskaKapif

5 Joanna Liszowska Joanna Liszowska Wbf

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska w listopadzie.

GOT TO DANCE Tylko Taniec, 08.11.2013, fot. WBF/Erk SchmitWbf

6 Joanna Liszowska Joanna Liszowska WBF

Joanna Liszowska

I kolejne kreacje z nagrań programu "Got to dance. Tylko taniec".

Joanna LiszowskaKapif

7 Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. Forum

Joanna Liszowska

A takie kreacje prezentowała, gdy była w ciąży.

Joanna Liszowskamat. promocyjne

Joanna LiszowskaWBF

Warszawa, 26.04.2013. Got To Dance - Tylko Taniec, drugi polfinal. N.z Joanna Liszowska - juror. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUMFORUM/Krzysztof Jarosz

Komentarze (50)
Joanna Liszowska lateksowym body dodała sobie kilogramów. To chyba jej najgorsza stylizacja!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • takama

  Oceniono 323 razy 227

  I tak wyglądała lepiej niż Rodowicz w tym plastikowo lateksowym czymś co miała na sobie.

 • snowball

  Oceniono 454 razy 140

  Odwalcie się od niej, palanty. Normalna, seksowna, ładna kobieta. Idźcie do domu i zacznijcie głodzić swoje dzieci - może je wymodelujecie według własnego gustu. Kiedy kobiety wreszcie przestaną słuchać kretynów powtarzających im jak powinny wyglądać?

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 198 razy 96

  Nonszalancko rozczochrane włosy,jak po wyjściu z łóżka,no i kostium kąpielowy wskazujący że" wpadła"tu jakby prosto z plaży ? Nie,nie będę jej krytykować.Gdyby pokazywali tu bandytę ,mogłabym spokojnie siedząc przed laptopem,powiedzieć - a to łobuz ! Ale pokazują seksowną (o obfitych kształtach) , kobietę,a niech tam...!

 • chlopskirozum

  Oceniono 121 razy 61

  Zazdroszczę jej pewności siebie, odwagi i zdolności olania wszystkich nienawistników, bo na pewno dobrze wiedziała, jakie będą komentarze. Marylka R. też zawsze miała ich w nosie i przetrwała wszystkich. Ważne, żeby robić to świadomie i by za tą fasadą, kryła się jeszcze inna wartość i osobowość (tego niestety nie potrafię ocenić, bo występ mnie ominął.)

 • olaboga

  Oceniono 183 razy 51

  A pod body ma sterczący gorset dwa numery za mały. Niestety sporo ciała się wylewa i marszczy. Po raz kolejny pokazała, że nie ma ani gustu, ani luster, za to ma bardzo wysoką samoocenę.

 • grazia800

  Oceniono 281 razy 49

  śliczna kobitka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX