Joanna Liszowska lateksowym body dodała sobie kilogramów. To chyba jej najgorsza stylizacja!

majk
19.12.2009 14:30
A A A
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska (REPORTER/Wojciech Strozyk/REPORTER)

Joanna Liszowska zawsze miała kobiece kształty, z których była dumna. 3,5 miesiąca temu urodziła drugą córkę i wróciła już do pracy. Aktorka wystąpiła na koncercie sylwestrowym Polsatu w Gdyni, gdzie zaśpiewała covery wielkich przebojów. Uwagę od jej mocnego głosu odciągała skąpa, kiczowata kreacja, która dodała jej właścicielce kilogramów...
Beyoncé po polsku (8)

Tagi:

Komentarze (50)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • takama

  Oceniono 323 razy 227

  I tak wyglądała lepiej niż Rodowicz w tym plastikowo lateksowym czymś co miała na sobie.

 • snowball

  Oceniono 454 razy 140

  Odwalcie się od niej, palanty. Normalna, seksowna, ładna kobieta. Idźcie do domu i zacznijcie głodzić swoje dzieci - może je wymodelujecie według własnego gustu. Kiedy kobiety wreszcie przestaną słuchać kretynów powtarzających im jak powinny wyglądać?

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 198 razy 96

  Nonszalancko rozczochrane włosy,jak po wyjściu z łóżka,no i kostium kąpielowy wskazujący że" wpadła"tu jakby prosto z plaży ? Nie,nie będę jej krytykować.Gdyby pokazywali tu bandytę ,mogłabym spokojnie siedząc przed laptopem,powiedzieć - a to łobuz ! Ale pokazują seksowną (o obfitych kształtach) , kobietę,a niech tam...!

 • chlopskirozum

  Oceniono 121 razy 61

  Zazdroszczę jej pewności siebie, odwagi i zdolności olania wszystkich nienawistników, bo na pewno dobrze wiedziała, jakie będą komentarze. Marylka R. też zawsze miała ich w nosie i przetrwała wszystkich. Ważne, żeby robić to świadomie i by za tą fasadą, kryła się jeszcze inna wartość i osobowość (tego niestety nie potrafię ocenić, bo występ mnie ominął.)

 • olaboga

  Oceniono 183 razy 51

  A pod body ma sterczący gorset dwa numery za mały. Niestety sporo ciała się wylewa i marszczy. Po raz kolejny pokazała, że nie ma ani gustu, ani luster, za to ma bardzo wysoką samoocenę.

 • grazia800

  Oceniono 281 razy 49

  śliczna kobitka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane