Piękne, atrakcyjne i chętnie pokazują swoje wdzięki. Oto najseksowniejsze gwiazdy latynoskich seriali

27.12.2013 20:31
Mają piękne ciała i nie wstydzą się ich odsłaniać. Znamy je z latynoskich tasiemców. Wiele z nich to prawdziwe seksbomby! Zapraszamy do galerii, w której zgromadziliśmy zdjęcia najbardziej gorących gwiazd latynoskiej telewizji.
1 Angelique Boyer Angelique Boyer Youtube.com

Angelique Boyer

Właścicielka tych imponujących piersi to Angelique Boyer, pochodząca z Francji, 25-letnia gwiazda latynoskich seriali. Jako 2-latka wyjechała z rodzicami do Meksyku i tam dorastała. Jest doskonale znana polskiej publiczności z takich telenowel jak "Dzikie serce", "Otchłań namiętności" czy "Zbuntowani".

Angelique BoyerTVNovelas.com

Jej udział w serialu "Zbuntowani" zapisał się w pamięci widzów także z innego powodu - aktorka przeżyła wtedy dwa romanse, w tym jeden z Christianem Chavezem, który w ten sposób chciał zdementować plotki o tym, że jest gejem.

Angelique BoyerMaxim.com

2 Eiza Gonzales Eiza Gonzales Youtube.com

Eiza Gonzalez

Eiza Gonzalez jest córką meksykańskiej modelki, Glendy Reyna. Ma 23 lata, a polscy telewidzowie kojarzą ją z telenoweli "Prawdziwe uczucie". Mało brakowało, a oglądalibyśmy ją również w "Zakazanym uczuciu", jednak przegrała casting z obecną w niniejszym zestawieniu aktorką Aną Brendą Contreras.

Eiza GonzálezInstagram.com

Gwiazda, pomimo młodego wieku, już uznała, że jej uroda domaga się poprawek. Hollyscoop.com zestawił ze sobą zdjęcia Eizy Gonzalez przed i po operacji. Myślicie, że zmiana była potrzebna?

Eiza GonzálezYoutube.com

3 Gabriela Spanic Gabriela Spanic Mademan.com

Gabriela Spanic

40-letnia wenezuelska aktorka i modelka Gabriela Spanic jest doskonale znana polskim telewidzom. "Porywy serca", "Virginia", "Kraina namiętności" i "Kobieta ze stali" to tylko niektóre z telenowel, które mogliśmy oglądać z udziałem seksownej aktorki. Gabriela Spanic jest właścicielką bujnych piersi, które lubi zasłonić jedynie skąpym bikini.

Gabriela SpanicMademan.com

Aktorka przez 6 lat była żoną o 11 lat starszego wenezuelskiego aktora Miguela de Leona. Potem wchodziła w różne związki, między innymi z Johnem Cusackiem. Ma 5-letniego syna, którego ojcem jest Neil Perez. Para rozstała się, zanim dziecko przyszło na świat, a Perez zażądał przeprowadzenia testu na ustalenie ojcostwa.

Gabriela SpanicMademan.com

 

4 Ana Brenda Contreras Ana Brenda Contreras Youtube.com

Ana Brenda Contreras

Ana Brenda Contreras to doskonale nam znana aktorka. Grała w serialach "Zaklęta miłość", "Zakazane uczucie" i "Teresa".

Ana Brenda Contrerasmat. promocyjne

Sławę jednak zdobyła nie jako aktorka, lecz dzięki programowi "Pop stars", będącego odpowiednikiem znanego nam "Idola". Wraz ze swoim zespołem dotarła aż do finału, co pozwoliło jej potem nagrać album studyjny. Latynoska piękność szybko jednak odnalazła swoje powołanie jako aktorka.

Ana Brenda ContrerasCosmopolitan

 

5 Dulce Maria Dulce Maria Mat. reklamowe

Dulce Maria

Dulce Maria urodziła się 23 lata temu w Meksyku jako Dulce Maria Espinosa Savinon, ale oczywiście, było to zbyt długie do zapamiętania, więc dwa ostatnie człony nazwiska usunęła ze swojego pseudonimu artystycznego.

Dulce MariaYoutube.com

Jak to często się zdarza, Dulce Maria próbowała swoich sił także jako piosenkarka. Pierwsze swoje kroki na muzycznej scenie stawiała w 1996 roku z zespołem K.I.D.S., który cieszył się sporą popularnością wśród nastolatków. W 2010 roku wydała swój pierwszy solowy krążek, który niemal z miejsca stał się przebojem, wskakując na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się albumów.

Dulce Mariamat. promocyjne

6 Laura Carmine Laura Carmine fot. reklama

Laura Carmine

Laura Carmine to, ściśle rzecz biorąc, Amerykanka. Jako dziecko zamieszkała w Puerto Rico, a potem zaczęła studiować marketing międzynarodowy. Studia jednak przerwała i wyjechała do Meksyku, gdzie szybko udało jej się dostać do tamtejszego show-biznesu. Seksowna, nie wahająca się grać ciałem Carmine, szybko zawojowała tamtejszy rynek.

Laura CarmineYoutube.com

Laura CarmineYoutube.com

Polscy widzowie znają zmysłową Laurę Carmine z następujących oper mydlanych: "Mój grzech", "Ja, ona i Eva" oraz "Nieposkromiona miłość".

Laura Carminemat. promocyjne

7 Altair Jarabo Altair Jarabo mat. promocyjne

Altair Jarabo

Altair Jarabo to kolejna meksykańska piękność w naszym zestawieniu. Aktorka urodziła się 27 lat temu w Mexico City, a swój filmowy debiut zaliczyła w 1993 roku w serialu El Penon del Amaranto jako Karina. Polscy miłośnicy latynoskich oper mydlanych znają ją jednak z nieco późniejszych produkcji.

Altair Jarabomat. promocyjne

Seksowna Meksykanka grała między innymi w takich serialach: "Do diabła z przystojniakami", "Mój grzech" i "Otchłań namiętności". Aktorka chętnie występuje w bikini.

Altair Jarabomat. promocyjne

8 Jimena Navarrete Jimena Navarrete AP

Jimena Navarrete

Jimena Navarrete, zmysłowa 25-latka z Meksyku to nie tylko modelka i aktorka. W 2010 roku zwyciężyła w konkursie piękności Miss Universe, rok wcześniej zwyciężając w konkursie Nuella Belleza Jalisco, zostając miss stanu w Guadalajarze.

Jimena Navarretemat. promocyjne

Jako aktorka, Jimena Navarrete zadebiutowała w telenoweli "Senor de los Cielos". W 2011 roku została oficjalną twarzą L'Oreal i Old Navy.

Jimena NavarreteReuters

9 Danna Paola Danna Paola Youtube.com

Danna Paola

Danna Paola z Meksyku ma zaledwie 18 lat, a na koncie już imponującą listę telenowel, w których zagrała. Polscy widzowie mogą ją kojarzyć z produkcji "Rywalki od serca", w której zagrała jako zaledwie 13-latka.

Danna Paolamat. reklamowe

Młodziutka seksbomba bardzo poważnie myśli o swojej karierze. Wie, jak ważny jest wygląd i planuje powiększenie biustu. To bardzo ważne, gdy chce się pozować i brać udział w bardziej odważnych sesjach.

Danna PaolaTwitter.com

Danna Paola jest również utalentowaną piosenkarką. Nagrała cztery albumy studyjne, wzięła udział w nagraniu kilku podkładów muzycznych do filmów i w kilku innych projektach muzycznych. Sami posłuchajcie, jak śpiewa.

Komentarze (9)
Piękne, atrakcyjne i chętnie pokazują swoje wdzięki. Oto najseksowniejsze gwiazdy latynoskich seriali
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 39 razy 33

  Latynoski maja takie same pierogi jak i pozostale panie....

 • aerie

  Oceniono 16 razy 12

  Z pewnością, to mają na swym koncie najwięcej operacji plastycznych.

 • robert28l

  Oceniono 23 razy 9

  A gdzie Natalia Orejro???

 • hjalmar

  Oceniono 7 razy 7

  Nieznośna lekkość delikatnego muśnięcia fotoszopem.

 • potp

  Oceniono 6 razy 6

  pierwszy slajd 3 zdjęcie płaski biust, słaba talia i biodra, czy to ta sama osoba co wyżej?

 • andre11

  Oceniono 28 razy 0

  Latynoski to bez wątpienia najpiękniejsze i najgorętsze kobiety świata:)

 • limo

  Oceniono 8 razy -2

  altair ma grube uda i zero biustu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX