Podziel się

Dokładnie 100 dni po śmierci męża Ewa Błaszczyk przeżyła kolejny dramat. Bliźniaczki były przeziębione, otrzymały tabletki. Ola się zakrztusiła, a wodą, którą popiła lek, zalała sobie płuca. Zapadła w śpiączkę. Jest w niej od 13 lat. Aktorka nie traci nadziei, że Ola wybudzi się ze śpiączki.

Nikt, kto znajduje się w podobnej sytuacji do mojej, nie sądzi, że dla jego dziecka lepsza jest śmierć. Kiedy po siódmej dobie wypłycono Olę z narkozy, jeden jedyny raz tak strasznie krzyczała: Mama! Mam w uszach ten krzyk. Nie mogę przestać walczyć - czytamy w książce Ewy Błaszczyk, "Wejść tam nie można".

Niedawno Ola została podłączona do tak zwanego "cyberoka", czyli urządzenia, które jest w stanie odczytać intencje człowieka. Dzięki temu urządzeniu okazało się, że córka aktorki mogła zachować świadomość.

Przy teście, w którym trzeba było przesunąć wzrokiem prostopadłościan i wepchnąć go w chmury, za każdym razem jej się udawało. Wiem, jakiego skupienia wymaga to ćwiczenie, jak bardzo jest męczące, bo obie z Manią je wykonywałyśmy. Mamy więc dowód, że Ola zachowała świadomość - mówiła aktorka w wywiadzie dla "Rewii".

Ewa Błaszczyk, córki Aleksandra, Marianna, Jacek JanczarskiEast News

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (15)
Straciła męża, jej córka zapadła w śpiączkę. Rok temu założyła klinikę dla dzieci. Historia Ewy Błaszczyk
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • majaeczka

  Oceniono 252 razy 218

  Zauważyłam,że bardzo często po traumatycznych wydarzeniach w naszym życiu..uruchamiane są w nas duże pokłady DOBRA!Gdyby córci p.Ewy nie dotknęłoby to nieszczęście..nie było by kliniki BUDZIK..być może nigdy nie obudziłby się te cztery osoby,które dostały szansę na nowe życie..a ile dobrego jeszcze się wydarzy?Pani Ewa.pani Dymna,pan Owsiak nieżyjący pan Kotański w/g mnie,to takie ANIOŁY 21 wieku:):):):)Święci są ..żyją wśród nas:):):):)

 • jasna0

  Oceniono 181 razy 149

  Oby Bóg wynagrodził całe dobro, które pani Ewa Błaszczyk czyni dla dzieci i obudził z tego złego snu Jej córkę

 • marycha1

  Oceniono 108 razy 102

  Dzielna kobieta, podziwiam ją. Pani Ewo, dużo zdrowia, sił i nadziei !!!

 • browaryr

  Oceniono 66 razy 16

  jak ja widze to przypominają mi sie"zmiennicy":)

 • zbynio4

  Oceniono 19 razy 15

  Na głównej straciła męża a córka po 100 dniach zapadła w śpiączkę, w artykule po kilku latach ... pytam się wiec w końcu kiedy? Ech poziom GW ... żenujący coraz bardziej.

 • profun

  Oceniono 20 razy 14

  Nie Cieślak-Jankowska-Jankowska tylko Jankowska-Cieślak. A poza tym co to za określenie: "przebywała w związku"? Może w radzieckim, na wczasach w Soczi? Tak to jest jak się gimbazę do redakcji wpuszcza.

 • Oceniono 3 razy -3

  latami w śpiączce utrzymuje się tylko dla jednego celu,
  ale faktycznie KOGO TO OBCHODZI, ŻE TO TYLKO MĘCZENIE CZŁOWIEKA,

 • mykytyn

  Oceniono 24 razy -20

  ta baba jest cwana, w środowisku jej nienawidzą, bo ja znają, los pokarał ją - tak lekko to można określić

 • mykytyn

  Oceniono 24 razy -22

  to głupia ci.pa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane