Daniel Radcliffe drastycznie zmienił fryzurę. Brytyjski portal: Powinien mieć jeszcze garb

Daniel Radcliffe z długimi, brązowymi włosami swobodnie opadającymi na ramiona? Tego jeszcze nie było. Zobacz, jak wygląda!

Daniel Radcliffe

Daniela Radcliffe'a, czyli filmowego Harry'ego Pottera pamiętamy z krótkiej, starannie wypielęgnowanej fryzury, w której każdy kosmyk jest pod kontrolą. Jednak w ostatnią sobotę 24-letni aktor zaskoczył wszystkich, gdy pojawił się bez zapowiedzi w Cineworld Haymarket w Londynie na pokazie swojego najnowszego filmu "Na śmierć i życie" ("Kill Your Darlings"), w którym zagrał poetę Allena Ginsberga. Zaskoczenie było podwójne, ponieważ Radcliffe miał długie włosy! Wyglądał nieco tajemniczo i o to chyba chodziło!

Daniel RadcliffeREUTERS/FRED THORNHILL

Daniel Radcliffe. Daniel Radcliffe. Bulls

Daniel Radcliffe

Sprawa szybko się wyjaśniła. To po prostu przygotowania do nowego filmu! Aktor bierze udział w nowej ekranizacji opowieści o Frankensteinie. Długie włosy oczywiście nie są naturalne.

Żeby wyglądać jak XIX-wieczny dżentelmen, gwiazdor musiał doczepić sobie długie włosy do swoich, zazwyczaj krótszych - czytamy wyjaśnienie na stronie portalu Dailymail.co.uk.

Daniel RadcliffeBulls

Daniel RadcliffeBulls

Daniel Radcliffe. Daniel Radcliffe. Youtube.com

Daniel Radcliffe

To nie był pierwszy raz, kiedy Daniel Radcliffe pojawił się publicznie w nowej filmowej fryzurze. Dwa dni wcześniej aktor wziął udział w programie "Graham Norton Show", gdzie pozwolił sobie na nieco makabryczny żart.

To są prawdziwe włosy zmarłego człowieka... Pochodzą od zmarłego człowieka lub kogoś, kto przekazał swoje włosy.

Dailymail.co.uk przypomina jednak, że grana przez Daniela Radcliffe'a postać miała w oryginale nie tylko długie włosy, ale również pokaźny garb.

Oprócz swoich nowych włosów, uważa się, że gwiazdor jako Igor powinien nosić również protezę garbu, takiego jaki miał niesławny garbaty asystent - zauważa redakcja portalu.

Daniel RadcliffeYoutube.com

Więcej o:
Komentarze (8)
Daniel Radcliffe drastycznie zmienił fryzurę. Brytyjski portal: Powinien mieć jeszcze garb
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta3475

  Oceniono 55 razy 45

  Jego wygląd , jego sprawa. On, w porównaniu do innych gwiazd , mógł afiszować się ze swoim majątkiem , bujać w obłokach i stać się "playboy'em" . Mnie cieszy , że niezmiennie przez te lata pozostaje sobą , ma swój styl, jest bardzo inteligentnym,ciepłym i normalnym mężczyzną.
  Dobrze, że nie skończył tak, jak większość innych gwiazd :)

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 9

  ciekawe czy dalej umie latać.

 • observatorka

  Oceniono 7 razy 5

  co za idiotyzm. przecież sami piszecie, że to stylizacja na potrzeby roli.

 • mirmil

  Oceniono 7 razy 5

  Według mnie wygląda ok, tak normalnie :)

 • vahoo

  Oceniono 5 razy -1

  Brytyjski portal napisał ..."Powinien mieć jeszcze garb." I Plotek to cytuje ! Ludzie ,gdzie jest godność człowieka ? To ma być cywilizowany kraj ! ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy -16

  Wygląda, nie przymierzając, jak menel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX