Pan Tik-Tak bawił dzieci w całej Polsce. Co dziś robi i jak wygląda Krzysztof Marzec

Pamiętacie jeszcze ulubieńca młodych telewidzów z lat 90.?
Krzysztof Marzec Krzysztof Marzec Youtube.com

Pan Tik Tak

Jedna z kultowych postaci lat 90., (Zobacz: Polskie IKONY lat 90. Oni KSZTAŁTOWALI nasz SHOW-BIZNES [część 2]) znany jako Pan Tik Tak, w rzeczywistości wcielał się w rolę Krzysia Tik Taka. Krzysztof Marzec bawił i uczył dzieci w całej Polsce. Ówczesny członek zespołu ZOO komponował piosenki do wielu produkcji, a także dla zespołu Fasolki. Pewnie tego nie wiedzieliście, ale kompozytor z wykształcenia jest prawnikiem. Wraz z zakończeniem pracy nad programem Tik Tak Krzysztof Marzec zniknął z ekranów.

Krzysztof MarzecYoutube.com

Krzysztof Marzec Krzysztof Marzec Youtube.com

Przed Tik Takiem

Zanim Krzysztof Marzec dołączył do załogi Tik Taka był gitarzystą zespołu ZOO, w którym swoją karierę muzyczną zaczynał także Robert Janowski. Podczas dalszej współpracy z zespołem Marzec został wokalistą. Formacja nie odniosła jednak większego sukcesu i w połowie lat 80. rozpadła się. Marzec przyjął ofertę brania udziału w programie dla dzieci. Nie było to jednak jego pasją.

Dzieci mnie zaczepiały w kolejce w sklepach, po prostu już miałem troszeczkę czasami za dużo tego, jak to się mówi, po kokardę - wyznał w wywiadzie dla programu "Na językach".

 

Krzysztof MarzecYoutube.com

Krzysztof Marzec Krzysztof Marzec Youtube.com

Ogromna pasja

Znajomi z planu, a jednocześnie twórcy programu Tik Tak, wiedzieli, że Marzec nie spełnia się występując w programie. Krzyś Tik Tak nigdy nie ukrywał, że jego największą pasją jest gra na gitarze. Swoim zamiłowaniem dzielił się z innymi, nauczając gry na ulubionym instrumencie. Po zakończeniu pracy nad programem dla młodzieży mężczyzna przez wiele lat współpracował z telewizją. Komponował muzykę do innych programów, takich jak "Jedyneczka" czy "Domisie".

Krzysiek na tej gitarze szaleje, robi to co zostało w jakiś sposób przecięte przez wejście w Tik Taka. W nim to granie na gitarze tkwiło zawsze, on to bardzo lubi robić - wypowiedzieli się dla programu "Na językach" twórcy programu "Tik Tak".

Krzysztof MarzecYoutube.com

Krzysztof Marzec Krzysztof Marzec Youtube.com

Krzyś Tik Tak teraz

Dziś mężczyzna całkowicie oddaje się swojej pasji grając w zespole The Plants. Zespół powstał w 2009 roku, od tamtego czasu skład formacji wielokrotnie się zmieniał. Krzysztof Marzec dołączył do zespołu w 2011 roku. Mimo znacznej różnicy wieku muzyków, współpraca układa się świetnie. Gitarzysta pasją muzyczną zaraził również swoje córki, a gitary, które kolekcjonuje nazywa "swoimi dziewczynkami".

Krzysztof MarzecYoutube.com

Więcej o:
Komentarze (12)
Pan Tik-Tak bawił dzieci w całej Polsce. Co dziś robi i jak wygląda Krzysztof Marzec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta3475

  Oceniono 130 razy 128

  Brakuje dziś takich programów.. Teraz TVP myśli tylko o zyskach,oglądalności... Kiedyś było wiele programów dla dzieci,pamiętam je z dzieciństwa i zawsze będę je ciepło wspominać:) Może dziś faktycznie nie sprawdziłyby się..czasy się zmieniły ..

 • marianna22

  Oceniono 83 razy 61

  Myślę, że jego wygląd zmienił się tak bardzo, że teraz już nikt go nie rozpoznaje i nie zaczepia na ulicy.

 • pro

  Oceniono 27 razy 27

  szkoda że nie nosi już ty okularów ;(

 • do_not_disturb

  Oceniono 37 razy 17

  Dla mnie to był zawsze Pan Tik, bo miał takie śmieszne tiki...

 • omega889

  Oceniono 21 razy 15

  Teraz to pewnie zrobili by z niego jakiegoś pedofila a nie Pana Tik Taka!

  Pamiętam jeszcze tą piosnkę, co to były za czaderskie czasy :)

 • noltee

  Oceniono 84 razy 12

  O Marcu w Grudniu? Trochę się spóźniliście.

 • Gość: nostalgia.pl

  0

  Ciekawy ten artykuł ale również zauważcie pod jego tytułem datę ... jeśli to jest data powstania artykułu to gratulację twórcom plotka, że mają tak znakomitych jasnowidzów. Artykuł powstał (no chyba że jest to data założenia użytkownika ale to byłoby głupie) w 2009 roku a o Krzysiu piszecie co robi w 2011 :) .... a więc jak: wróżki czy artykuł był edytowany ale wtedy data powinna być tez edytowana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX