Mówią na siebie 'frendziary' i udają pary. Tak wyglądają przyjaźnie gwiazd!

Świat show-biznesu nie różni się pod tym względem od świata tzw. 'normalnych' ludzi: wszyscy pragną mieć przyjaciół. Zobacz, które gwiazdy postanowiły być ze sobą na dobre i na złe!
Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil. Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil. Kapif

Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil

Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil znają się doskonale. Obaj byli jurorami w "X-Factor" i obaj pracowali w radiu Eska Rock. Mozil był też gościem showmana w jego programie telewizyjnym. Obaj jednak spotykają się nie tylko zawodowo. Kiedy na wiosnę Mozil otwierał swoją restaurację, wśród bawiących się na imprezie gości był również druh świeżo upieczonego restauratora, Kuba Wojewódzki.

To się nazywa mieć stajla! Czesław Mozil otworzył własną restaurację - bez kamer, fotografów i Anny Popek - napisał Wojewódzki na swoim Facebooku.

Kuba Wojewódzki, Czesław Mozilfot. TVN

Panowie razem również chadzają na koncerty. W lecie panowie wybrali się na koncert Depeche Mode. Towarzyszyli im Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski.

Kuba WojewódzkiFacebook.com

Agnieszka Szulim, Nergal. Agnieszka Szulim, Nergal. Screen z Instagram

Agnieszka Szulim i Nergal

Agnieszka Szulim świetnie się bawiła swego czasu pozwalając wszystkim sądzić, że ma romans z Nergalem. Tymczasem Nergal okazał się "tylko" serdecznym druhem gospodyni programu "Na językach", której serce, jak wiadomo, bije dla Maćka Żakowskiego. Zresztą, Nergal również włączył się do zabawy i na swoim profilu na Facebooku opublikował swoje zdjęcie z wielce wymownym tekstem.

Czarny Aniol Ruchania - dywizja 3-city pozdrawia Szulimowa bande!;)

Nergal, Agnieszka SzulimScreen Facebook.com

Iza Kuna i Renata Dancewicz Iza Kuna i Renata Dancewicz Kapif

Izabela Kuna i Renata Dancewicz

Na blogu Izabeli Kuny w galerii przyjaciół Renata Dancewicz zajmuje jedno z pierwszych miejsc. Ich przyjaźń ma już prawie 20-letni staż.

Renata często mówiła Izie, że dostanie wreszcie rolę na miarę swojego talentu. I tak rzeczywiście się stało. Jako Gośka z "Lejdis" udowodniła, że jest wielką aktorką. Odtąd na brak ról nie narzeka. A lekcji, jak radzić sobie z wielką popularnością, udzielała jej Renata - czytamy na portalu Styl.pl wypowiedź osoby z otoczenia przyjaciółek.

Iza Kuna i Renata DancewiczKapif

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz Kapif

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz

Poznały się na planie filmu "Rób swoje, ryzyko jest twoje". Wtedy poczuły specyficzną więź, którą zaczęły pogłębiać. Co ciekawe, nie lubią określenia "przyjaciółka".

Nie znoszę takich pompatycznych określeń, jak przyjaźń, przyjaciółka. Podoba mi się słowo frendziara - powiedziała kilka lat temu Katarzyna Bujakiewicz w rozmowie z portalem Kobieta.onet.pl.
Powoli wchodziłyśmy wzajemnie w swoje życie. Nasze frendziarstwo nie jest udawane. Znamy swoje rodziny, swoje koleżanki z dzieciństwa - dodała Przybylska.
Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska Kapif

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska, choć to rzadkie w świecie modelingu, są od lat wiernymi przyjaciółkami. Obie supermodelki mogą w każdej chwili liczyć na wzajemne wsparcie.

Nawet gdy Kamila dzwoni w środku nocy i słyszę w słuchawce: "Malinka, przyjeżdżaj", nie zastanawiam się ani chwili - mówiła Kamila Szczawińska w rozmowie z portalem Kobieta.onet.pl.
Raz byłyśmy skłócone na śmierć i życie. Nie odzywałyśmy się do siebie przez pół roku! Ale to wszystko dlatego, że nieżyczliwi ludzie chcieli nas poróżnić - dodaje Kamila Szczawińska
Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska Kapif

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska przyjaźnią się od lat. Wspierają się w najtrudniejszych chwilach, a kiedy związek Szelągowskiej i Adama Sztaby chwiał się w posadach, Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka zawsze byli obok.

Dorota Szelągowska, z którą się przyjaźnię, napisała w swojej książce dedykację dla nas. Jest w niej kilka słów o nas... Że "jesteśmy najlepszą parą, jaką ona zna". Przyjemnie nam się zrobiło - powiedziała kiedyś Kukulska w wywiadzie dla "Show".

Natalia Kukulska, Dorota SzelągowskaKapif

Robert Rozmus i Piotr Gąsowski Robert Rozmus i Piotr Gąsowski WBF

Robert Rozmus i Piotr Gąsowski

Roberta Rozmusa i Piotra Gąsowskiego łączy nie tylko praca zawodowa, ale i wieloletnia przyjaźń. Panowie, wraz z Hanną Śleszyńską i Wojciechem Kaletą tworzą zasłużony dla polskiej rozrywki zespół Tercet, czyli Kwartet. Obaj panowie chętnie spędzają razem wolny czas tym bardziej, że mieszkają na tym samym osiedlu - na warszawskich Kabatach.

Piotr Gąsowski i Robert RozmusKapif

Piotr Gąsowski, Robert RozmusKapif

Katarzyna Zielińska i Wojciech Medyński Katarzyna Zielińska i Wojciech Medyński Kapif

Katarzyna Zielińska i Wojciech Medyński

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że są parą. Jak wiemy, w ubiegłym roku Zielińska wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego, a z Medyńskim łączą ją po prostu przyjacielskie stosunki. Zresztą, co się dziwić spekulacjom, skoro oboje publicznie okazują sobie takie serdeczności!

Katarzyna Zielińska, Wojciech MedyńskiKapif

Katarzyna Kwiatkowska i Kazimiera Szczuka Katarzyna Kwiatkowska i Kazimiera Szczuka Kapif

Kazimiera Szczuka i Katarzyna Kwiatkowska

W przeciwieństwie do "frendziar", one bez oporów używają słowa "przyjaciółka", choć zdają sobie sprawę, że nie zawsze może to brzmieć poważnie.

Jak facet powie o drugim facecie "mój przyjaciel", brzmi to miło i godnie, ale "moja przyjaciółka" ma dość blisko do psiapsiółki, z którą je się ciastka i papla, jak zwalczać cellulit. Ale zgodnie z zasadą "żeńskim końcówkom mówimy tak!", idźmy w to. Jesteśmy przyjaciółkami. Kasia w mój rodzinny krąg przyjacielski weszła dosłownie z marszu, jakby od lat z nami była - powiedziała Kazimiera Szczuka w rozmowie z portalem "VIVA!".
Mamy podobny styl imprezowania. Kazia wciągnęła mnie w swój krąg. Okazało się, że od lat się o siebie ocierałyśmy i mamy kilku wspólnych znajomych - dodała Katarzyna Kwiatkowska.

Katarzyna Kwiatkowska, Kazimiera SzczukaKapif

Więcej o: