Barbara Kurdej-Szatan w spektaklu u boku Kuby Wojewódzkiego jako BRUNETKA!

Czasy, kiedy piękną Barbarę Kurdej-Szatan kojarzyła się tylko z rezolutną 'blondynką z Playa', mogą się skończyć szybciej niż tort na kinderbalu. Nie tylko rozwija się jako aktorka, ale też w spektaklu 'Zagraj to jeszcze raz, Sam' występuje jako... brunetka!
Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Kuba Wojewódzki. Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Kuba Wojewódzki. WBF

Barbara Kurdej-Szatan

Co za metamorfoza! "Blondynka z Playa" została "brunetką z teatru". Barbara Kurdej-Szatan w ostatnią niedzielę zadebiutowała w Teatrze 6 Piętro w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" Woody Allena. Znana dotychczas głównie z szalonych reklam jednego z operatorów telefonii komórkowej, zastąpiła w roli Nancy Małgorzatę Sochę, która aktualnie poświęca się wychowywaniu córeczki (zob.: Małgorzata Socha po urodzeniu córki wróciła na salony w wielkim stylu. Co za figura!). Nancy w spektaklu jest kruczoczarną brunetką. Oprócz tej roli, Kurdej-Szatan miała tego wieczoru za zadanie wcielić się jeszcze w 8 innych postaci!

Barbara Kurdej-SzatanWBF

Barbara Kurdej-Szatan. Barbara Kurdej-Szatan. WBF

Brawa i kwiaty

Talent komediowy "brunetki z teatru" doskonale poznaliśmy w reklamówkach telewizyjnych. Teraz przeniosła go na deski teatru. Zastępstwo za Małgorzatę Sochę musiało być udane, ponieważ publiczność nagrodziła artystów gromkimi oklaskami. Kurdej-Szatan dostała też moc kwiatów!

Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki. Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki. WBF

Razem z Wojewódzkim

To, że Barbara Kurdej-Szatan przygotowywała się do roli w spektaklu, nie było specjalną tajemnicą. Kilka tygodni temu dyskutowała o tym z Kubą Wojewódzkim w jego show (zob.: Kuba Wojewódzki zapytał Barbarę Kurdej-Szatan o problem z alkoholem: Wyniosłaś to z domu?).

Proszę państwa, będziemy grali razem w teatrze! Niestety... będziemy grali razem - westchnął wtedy "teatralnie" Kuba Wojewódzki, który również jest częścią obsady "Zagraj to jeszcze raz, Sam".
Sprawdzę, jak sobie radzisz na scenie - uśmiechnęła się wtedy Kurdej-Szatan do Wojewódzkiego.
Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki, Anna Cieślak, Daniel Olbrychski. Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki, Anna Cieślak, Daniel Olbrychski. WBF

Nie jest nowicjuszką

Barbara Kurdej-Szatan nie jest nowicjuszką na scenie. Ma już na koncie kilka ról teatralnych, między innymi w "Procesie" na podstawie powieści Franza Kafki oraz we "Śnie nocy letniej". Oprócz tego zagrała także w kilku serialach i filmach, między innymi w "Plebani" oraz w "Na dobre i na złe".

Barbara Kurdej-Szatan. Barbara Kurdej-Szatan. WBF

Kolejne zastępstwo

Niewykluczone, że Barbarę Kurdej-Szatan czeka kolejne zastępstwo. Chodzą słuchy, że może ona zastąpić Joannę Koroniewską w serialu "M jak miłość" (zob.: Czy Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Koroniewską w "M jak miłość"? Aktorka mówi, że tak!).

Na razie to jest nieoficjalne. Wszystko się może zmienić, ale na tę chwilę trwają rozmowy, że tak - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Wiadomosci24.pl.
Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki. Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki. WBF

Blondynka czy brunetka?

Podoba się Wam Barbara Kurdej-Szatan jako zalotna brunetka? A może wolicie ją jako szaloną blondynkę?

Barbara Kurdej-SzatanKapif

Więcej o:
Komentarze (9)
Barbara Kurdej-Szatan w spektaklu u boku Kuby Wojewódzkiego jako BRUNETKA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 37 razy 5

  Przefarbowanie włosów to chyba nie jest jakaś umiejętność dana nielicznym?

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 1

  yyy szatan nie baba:)

 • jason.

  Oceniono 1 raz -1

  Wygląda jak moja była kiedy ją zobaczyłem na facetyzbooku sia puszczała z innym...

 • pata.m

  Oceniono 4 razy -2

  blond jej się mimo wszystko wymknął spod peruki

 • browaryr

  Oceniono 6 razy -2

  eee redeachcja!!wywalcie spam!

 • russel

  Oceniono 45 razy -15

  Co mnie obchodzi ta irytująca baba. Reklamy playa to porażka. Żałosne skecze, głupie miny, nasze "wielkie gwiazdy" gościnnie, a treść reklamy... no właśnie. Nie wiadomo o co biega, bo wygłupy skutecznie przesłaniają treść. Gorsze spoty robi chyba tylko tmobile.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX