Księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci. Wygląda na bardzo ZMĘCZONĄ

Chyba powoli zaczynamy się przyzwyczajać do nowego wizerunku księżnej Kate. Kiedyś wesoła i roześmiana, dziś jest głównie poważna, zanurzona w refleksjach, nieobecna. Tak było również na londyńskich obchodach poniedziałkowego Dnia Pamięci.
Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna Kate, która cztery miesiące temu została mamą, wygląda na przemęczoną. Wychowanie dziecka w połączeniu z obowiązkami księżnej dają jej w kość. Kate nigdy nie wyglądała na tak smutną. Być może to refleksja spowodowana obchodami Dnia Pamięci, ale nam wydaje się jednak, że nie tylko to zajmuje myśli młodej mamy.

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Swego czasu mówiło się o tym, że cierpi na depresję porodową. Temat ucichł, ale Kate nadal nie sprawia wrażenia szczęśliwej żony i mamy. Macierzyństwo ją przerasta? Może ma po prostu za mało czasu dla siebie?

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Poważna księżna Kate? To do niej naprawdę niepodobne i może sugerować, że księżna ciężko znosi ostatnie dni. Być może wcale nie chodzi też o macierzyństwo, ale o to, że prasa na całym świecie dała jej się we znaki.

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate

Nawet kiedy księżna obdarzyła szczęśliwców uśmiechem, było widać zmęczenie na jej twarzy. Kiedyś uśmiech nie znikał z twarzy księżnej. Dziś robi to coraz rzadziej, a szkoda, bo jej uśmiech naprawdę rozbraja, a Kate wygląda wtedy najpiękniej. Oprócz księżnej na obchodach nie mogło również zabraknąć królowej Elżbiety, która wyglądała bardzo elegancko i dostojnie.

 

Królowa ElżbietaAP

Królowa ElżbietaAP

Księżna Kate Księżna Kate Reuters

Księżna Kate

Co mogło wywołać taki smutek na twarzy księżnej Kate? Kilka dni temu księżna pojawiła się na przygotowaniach do Dnia Pamięci, a oczy wszystkich skierowane były na jej zwykle perfekcyjną fryzurę. Tym razem Kate pokazała się w odrostach, a na jej głowie fotoreporterzy dostrzegli również pierwsze siwe włosy (Księżna Kate już ma SIWE WŁOSY! Niedawno skończyła 31 lat). Temat ten podchwyciły zagraniczne media. Myślicie, że młoda mama ma dużo nerwów?

Księżna KateReuters

Księżna KateReuters

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci. Wygląda na bardzo ZMĘCZONĄ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 83 razy 71

  bzdura, normalnie wyglada.

 • ng1993

  Oceniono 58 razy 50

  Jak sama nazwa wskazuje to był Dzień Pamięci więc nic dziwnego ,że coś rozpamiętywała (no chyba nie liczyliście ,że będzie roześmiana i promienna ) .

 • do_podziwu

  Oceniono 48 razy 34

  " zanurzona w refleksjach" - mozliwe, lepsze to jak "glupoty" mowic - w Naszym kraju z okazji Swieta Narodowego - politycy przescigaja sie w "rozsmieszaniu" wyborcow - juz 10.11. jeden doprowadzil mnie do "ataku smiechu" .

 • jagger2009

  Oceniono 23 razy 13

  raz piszecie ze ma siwe wlosy teraz ze zmeczona dajcie spokoj ma prawo byc zmeczona jak kazdy z as I was

 • jason.

  Oceniono 10 razy -6

  Za długo srała w swoje gniazdo i ktoś musi to posprzątać a może wypadło na nią...

 • stedo

  Oceniono 27 razy -9

  Bezguścia i bez stylu ci Brytole. W dzień zakończenie wojny pomniki ku czci ozdabiają sztucznymi kwiatami z bibuły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX