Dzisiaj to prawdziwe piękności, zobacz jak serialowe ślicznotki wyglądały kiedyś!

Czas płynie nieubłaganie i gwiazdy, które jeszcze kilka lat temu zapowiadały się na prawdziwe piękności, dzisiaj rzeczywiście stały się nimi. Zapraszamy do galerii.
Anna Przybylska. Anna Przybylska. East News

Anna Przybylska

Telewidzowie poznali Annę Przybylską w 1998 roku jako śliczną i pełną uroku policjantkę Marylkę z serialu "Złotopolscy". Miała wtedy zaledwie 20 lat. Dzisiaj Anna Przybylska jest dojrzałą, 35-letnią aktorką.

Anna PrzybylskaEast News

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. Kapif

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed jako 14-latka. Dzisiaj to dzisiaj piękna, 23-letnia dama. Pamiętacie ją jeszcze jako rezolutną nastolatkę Elizę z uroczego serialu "Rodzina zastępcza"? Aktorka grała w serialu w latach 1999-2004, debiutując jako 9-latka. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Aleksandra Szwed dorosła, pozowała do "Playboya", występowała w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Taniec z gwiazdami", oraz "Kocham Cię, Polsko".

Aleksandra SzwedKapif

Anna Mucha. Anna Mucha. Kapif

Anna Mucha

W 2003 roku Anna Mucha miała 23 lata. Chodziła z Wojewódzkim i miała już za sobą wiele ról, między innymi w "Chłopaki nie płaczą", "Pannie nikt" i "Młodych wilkach 1/2". Dzisiaj Anna Mucha to spełniona matka i aktorka i oczywiście piękna kobieta.

 

Anna MuchaKapif

 

Katarzyna Pyszyńska. Katarzyna Pyszyńska. Facebook.com

Katarzyna Pyszyńska

W tym wieku 4 lata to wieczność. 21-letnia Katarzyna Pyszyńska, czyli Emilka z serialu "Na Wspólnej" zupełnie nie przypomina siebie sprzed 4 lat. Młoda aktorka przeszła ogromną metamorfozę!

Katarzyna PyszyńskaKapif

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. Kapif

Małgorzata Socha

Tak się prezentowała Małgorzata Socha w 2004 roku, czyli w wieku 24 lat. Wciąż ma ten sam sympatyczny, nieco nieśmiały uśmiech na twarzy.

Małgorzata SochaKapif

Marta Wierzbicka. Marta Wierzbicka. Kapif

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka zasłynęła z niechęci do swoich piersi i z chęci ich pokazywania na łamach "Playboya" oraz występowania w serialu "Na Wspólnej". Można sobie porównać, jak 22-letnia obecnie gwiazdka wyglądała 5 lat temu.

Marta WierzbickaKapif

Klaudia Halejcio. Klaudia Halejcio. Kapif

Klaudia Halejcio

Poznajecie? Uśmiechnięta dziewczyna ze zdjęcia to Klaudia Halejcio w wieku 17 lat. Teraz ma 23 lata, mocno się zmieniła?

Klaudia HalejcioKapif

Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. Kapif

Katarzyna Cichopek

W 2004 roku Katarzyna Cichopek miała 22 lata i uśmiechała się od ucha do ucha. Dzisiaj uśmiech pięknej gwiazdy serialu "M jak miłość" jest nieco bardziej dyskretny.

Katarzyna CichopekKapif

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. Youtube.com

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk brawurowo wdarła się do świata aktorskiego za sprawą roli niewinnej córki gangstera w filmie "Sara". To był rok 1997, a Włodarczyk miała wtedy zaledwie 17 lat. Dzisiaj ma 33 lata i wygląda tak.

Agnieszka WłodarczykKAPIF

Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Poznajecie? Zdjęcie zrobiono w 2003 roku, kiedy Małgorzata Kożuchowska miała 32 lata. Prawda, że dzisiaj jest jeszcze ładniejsza?

Małgorzata Kożuchowska, bohoboco, apartBohoboco/mat.promocyjne

Natalia Rybicka. Natalia Rybicka. Kapif

Natalia Rybicka

Ta sympatycznie uśmiechnięta nastolatka z misiem, to oczywiście Natalia Rybicka. W 2003 roku, kiedy zrobiono to zdjęcie, miała 16 lat. Teraz ma 26.

Natalia RybickaKapif

Marta Żmuda Trzebiatowska. Marta Żmuda Trzebiatowska. Kapif

Marta Żmuda Trzebiatowska

To zdjęcie wykonano zaledwie 6 lat temu, w 2007 roku. Dzisiaj Marta Żmuda Trzebiatowska to piękna kobieta.

Marta Żmuda TrzebiatowskaKapif

Więcej o:
Komentarze (17)
Dzisiaj to prawdziwe piękności, zobacz jak serialowe ślicznotki wyglądały kiedyś!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martusia73

  Oceniono 54 razy 44

  Wielkie halo. W wiekszosci przypadkow (Socha, Kozuchowska, Cichopek, Mucha itd.) z przasnych dziewuch bez krzty stylu zrobily sie wystylizowane celebrytki. Powszechnie wiadomo, ze nawet najwiekszego paszteta mozna makijazem, strojem i fryzura zmienic moze nie w pieknosc, ale w ladna kobitke. A tu mamy do czynienia z paniami, ktore zawsze byly w sumie ladne, tylko nie do konca wiedzialy jak to podkreslic. "Nawet brylant wymaga oprawy", jak rzekla pewna dama w "Czterdziestolatku" i taka jest prawda.

 • do_podziwu

  Oceniono 47 razy 33

  "Czas płynie nieubłaganie i gwiazdy, które jeszcze kilka lat temu zapowiadały się na prawdziwe piękności, dzisiaj rzeczywiście stały się nimi". - alex, no mistrzostwo swiata - dobrze , ze bidulki doczekaly sie - nareszcie piekne . Twoja "zlota mysl" pozwoli mi spokojnie zasnac - dobranoc.

 • dziwne

  Oceniono 21 razy 19

  "Kiedyś" nie było ścianek (co widać na slajdach) a teraz wszystko obraca się w okół nich.

 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 16

  Piękności, ślicznotki...
  Cichopek, Mucha, Przybylska.
  Redaktorze Alex, bezwzględnie proszę udać się do okulisty.

 • jason.

  Oceniono 26 razy 12

  A co one niby cały dzień robią siedzą pół dnia u kosmetyczki w pracy ciepło w domu jeszcze cieplej na kontach bankowych gorąco a jak dają dupy to się można nieżle oparzyć...

 • rudi46

  Oceniono 18 razy 10

  Porada kolegi ktory posyla pana Redaktora do okulisty jest najlepszya z przeczytanych jak Kozuchowska jet teraz piekna to kto robi z siebie klauna

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 14 razy 8

  Tak,zwłaszcza Przybylska wypiękniała.Wygląda jak cyganka na tym zdjęciu ,może z ręki powróżyć !!!

 • browaryr

  Oceniono 24 razy 8

  parząc na nie to w połowie przypadkow szkła moich patrzałek nie radza sobie z tematem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX