Siostry Steczkowskie w komplecie. Zobacz, jak wyglądały na konferencji DKMS!

Wszystkie siostry Steczkowskie razem to naprawdę rzadki widok. W poniedziałek w hotelu Hampton by Hilton można je było zobaczyć w komplecie podczas wspierania akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Ładnie się prezentowały?
Krystyna Steczkowska, Cecylia Steczkowska, Justyna Steczkowska, Agata Steczkowska, Magda Steczkowska. Krystyna Steczkowska, Cecylia Steczkowska, Justyna Steczkowska, Agata Steczkowska, Magda Steczkowska. Kapif

Siła sióstr

To, że cała piątka zebrała się razem, to zasługa Magdy Steczkowskiej.

W rejestrze dawców szpiku figuruję od dawna, więc kiedy Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu Hampton by Hilton planowała o planowanej akcji z DKMS, zaproponowałam swoje wsparcie - powiedziała Magda Steczkowska na konferencji. - Udało mi się namówić w tym wydarzeniu moje siostry: Justynę, Agatę, Krystynę i Cecylię.
Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. Kapif

Justyna Steczkowska

Najsłynniejszą z sióstr jest oczywiście Justyna Steczkowska. Jako jedyna z sióstr paradowała na imprezie w kapeluszu. Gustowny?

Magdalena Steczkowska. Magdalena Steczkowska. Kapif

Magda Steczkowska

Magda Steczkowska, zaraz po Justynie, to najbardziej rozpoznawalna siostra w rodzinie. Jest wokalistką zespołu Indigo. 1 listopada 2011 roku wraz z pozostałymi pasażerami Boeinga 767 przeżyła chwile grozy, kiedy samolot musiał awaryjnie lądować bez wysuniętego podwozia.

Tego, co przeżyliśmy, nie da się opisać. Nie jestem w stanie za wiele powiedzieć. Jestem ciągle w szoku - czytamy jej emocjonalne wyznanie na portalu Se.pl.
Krystyna Steczkowska. Krystyna Steczkowska. Kapif

Krystyna Steczkowska

Krystyna Steczkowska nie jest tak popularna, jak jej siostry, Magdalena i Justyna. Mogliśmy ją zapamiętać jako skrzypaczkę w zespole złożonym z muzycznego klanu Steczkowskich. Na imprezach może nie pojawia się tak często, jak sławne siostry, ale co jakiś czas można ją zobaczyć w towarzystwie męża, Miszy Hairulina.

Misza Hairulin, Krystyna SteczkowskaKapif

Cecylia Steczkowska. Cecylia Steczkowska. Kapif

Cecylia Steczkowska

Cecylię Steczkowską również mogliśmy zapamiętać z rodzinnego zespołu jako skrzypaczkę.

Agata Steczkowska. Agata Steczkowska. Kapif

Agata Steczkowska

Agata Steczkowska jest osobą niezwykle zaangażowaną. Prowadzi autorską fundację "9 Fenomenów" zajmującą się między innymi wspieraniem i animowaniem działalności kulturalno-oświatowej, działaniami na rzecz osób niepełnosprawnych i ochrony środowiska. Fundacja Steczkowskiej prowadzi warsztaty, spotkania i działalność edukacyjną.

Więcej o:
Komentarze (17)
Siostry Steczkowskie w komplecie. Zobacz, jak wyglądały na konferencji DKMS!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 40

  W zasadzie wyglądają jak siostry Steczkowskie.

 • asiulka

  Oceniono 64 razy 34

  Nie wyparłyby się siebie, bo rysy mają podobne. Justyna i Magda są najbardziej znane i sa przykładem na to, że z brzydkich kaczątek wyrastają łabędzie. Może nie super łabędzie, ale im starsze tym są ładniejsze.

 • nitkaid

  Oceniono 29 razy 21

  Ładne figury, ale twarze... hmm... mnie ten typ urody nie powala, delikatnie mówiąc :P

 • lili28

  Oceniono 12 razy 12

  Agata najmniej podobna do pozostalych siostr....A ta Krystyna grala chyba na skrzypcach w tym programie na TVN co sie dowcipy opowiadalo...Jej maz tez tam przygrywal...Ale fakt-wszystkie maja specyficzna urode...

 • remek

  Oceniono 10 razy 6

  Na tym zdjęciu widać, że nogi Justyny są mocno przereklamowane. Krótkie i nie do końca proste. Bez obcasów nie istnieje. Taka prawda, ale prawdą jest również to, że jest szczupła i ubrana na medal.

 • Gość: Konik ktory lubi wozic kobiety na plecach

  0

  Tu jeszcze z Agata. Teraz po tej ksiazce byloby Im trudno stanac z Agata na jednym zdjeciu.
  Ksiazka bardzo bogata! Polecam.

  Wszystkie utalentowane, ale Justyna wybitna artystka!

 • Gość: Adirondacks

  0

  Kocham wszystkie Steczkowskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX