Co się stało z Lily Allen? Nie mieści się w bikini, wszędzie coś się jej wylewa. 'Ja po prostu lubię jeść'

Brytyjska piosenkarka i aktorka została przyłapana w bikini. Allen zmieniła się nie do poznania. Przybyło jej dobrych 20 kilogramów.
Lily Allen Lily Allen East News

Lily Allen (Cooper)

Allen długo walczyła z nadwagą. Raz widzieliśmy ją odchudzoną raz trochę grubszą. Ostatnio została przyłapana w bikini z mężem i córką. Artystka zmieniła się nie do poznania. Widać, że znów przybrała na wadze. Jak teraz wygląda?

Lily AllenLily Allen/AP

Lily Allen Lily Allen (C)ELIOT PRESS/BULLS/NO CREDIT - NO CREDIT

Lily Allen (Cooper)

Lily Allen trzyma na rękach córeczkę Ethel Mary. Widać, że piosenkarka zarzuciła walkę z dodatkowymi kilogramami.

NO BYLINE - NO CREDIT NO WEB NO BLOGS UNTIL THE 28 OF SEPTEMBER Lily Allen enjoys holiday at the Villa d'Este hotel with her husband and their babies NO RUSSIAN RIGHTS Lily Allen(C)ELIOT PRESS/BULLS/NO CREDIT - NO CREDIT

Lily Allen Lily Allen /NO CREDIT - NO CREDIT

Lily Allen (Cooper)

Przyciasny kostium piosenkarki obnażył mankamenty jej figury. Tu i ówdzie coś się wylewało.

NO BYLINE - NO CREDIT NO WEB NO BLOGS UNTIL THE 28 OF SEPTEMBER Lily Allen enjoys holiday at the Villa d'Este hotel with her husband and their babies NO RUSSIAN RIGHTS Lily Allen/NO CREDIT - NO CREDIT

Dwa lata temu Allen przyznała się do zaburzeń odżywiania.

Wymiotowałam po posiłkach i nie jestem z tego dumna - powiedziała w dokumencie "Riches To Rags". - Ale dużo ludzi przychodziło do mnie i mówiło jak świetnie wyglądam. Byłam na okładkach magazynów... Jednak nie byłam szczęśliwa, naprawdę nie byłam. Chciałabym być najszczuplejszą osobą na świecie, ale nie potrafię tego zrobić bez bycia nieszczęśliwą - ja po prostu lubię jeść.
Lily Allen Lily Allen East News

Lily Allen (Cooper)

28-letnia teraz artystka od 2007 roku borykała się z nadwagą. Na swoim blogu pisała, że jest "gruba i brzydka".

Był taki okres, kiedy miałam depresję i mówiłam, że już dłużej tego nie zniosę - żaliła się.

Zamknęła się w sobie, kiedy straciła dwójkę dzieci: pierwsze dziecko poroniła, drugie straciła w szóstym miesiącu ciąży.

To naprawdę była długa bitwa - opowiedziała w filmie dokumentalnym - I myślę, że coś takiego zmienia człowieka.

W 2011 roku poślubiła Sama Coopera, po którym przejęła nazwisko. Zaszła w ciążę po raz trzeci i tym razem udało jej się donosić ciążę.

Lily AllenAG

Lily Allen Lily Allen Screen Twitter

Lily Allen (Cooper)

Allen próbowała wszystkiego, chciała poddać się liposukcji, chodziła do terapeutów, była nawet u hipnotyzera, który podobno na chwilę pomógł jej zmotywować się do ćwiczeń. Ostatecznie piosenkarka chyba zaakceptowała siebie z dodatkowymi kilogramami.

Jestem dumna z siebie, że jestem silna i nie jestem jedną z tych dziewczyn, która ma obsesje na punkcie swojego wyglądu. Teraz czuję, że to nie ważne jak wyglądam, czy jestem bardziej puszysta. Nie jestem modelką tylko piosenkarką - pisała na swoim blogu.

Dwa lata temu w magazynie Elle, artystka uchyliła rąbka tajemnicy "zdrowego" trybu życia gwiazd, które jak przyznaje w ogóle jej nie odpowiada.

Spotykam się z modelkami czy największymi gwiazdami pop i chociaż przyznaję to niechętnie, to żadna z nich nie osiągnęła swojego wyglądu pozostając zdrowa.

Rosie Huntington-Whiteley, Lily AllenScreen Instagram.com

Tak artystka prezentowała się w bikini jeszcze w 2010 roku.

Lily Allenfot. EAST NEWS

Więcej o:
Komentarze (11)
Co się stało z Lily Allen? Nie mieści się w bikini, wszędzie coś się jej wylewa. 'Ja po prostu lubię jeść'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lion80

  Oceniono 138 razy 122

  Lily wielokrotnie mówiła, że cierpiała z powodu zaburzeń żywieniowych, jak można publikować takie zdjęcia i się z niej śmiać? Nie mówię oczywiście o polskich stronach bo ona i tak tego nie zobaczy, ale jak ogląda takie rzeczy na amerykańskich portalach to może znowu popaść w jakąś chorobę. To już nie są niewinne plotki.

 • jan.trzeci

  Oceniono 71 razy 39

  Dobrze wygląda, jako szczapa w ogóle nie była pociągająca.

  Gdybym chciał bzykać chudą doopę, związałbym się z facetem.

 • nitkaid

  Oceniono 32 razy 26

  Bardzo lubię Lily Allen. Myślę, że to osoba, która ma spory dystans do siebie i innych :) To czy przytyła i z czego to wynika, kompletnie mnie nie interesuje.

 • msypa

  Oceniono 18 razy -16

  Teraz się nazywa "Kuper Lili Alen"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX