Podziel się

Romina Power urodziła się w 1951 roku w Los Angeles. Jest córką aktorskiej pary - Tyrone'a Powera i Lindy Christian. Jako nastolatka zaczęła tworzyć swoje pierwsze utwory, grała w musicalach. Jej kariera nabrała tempa oczywiście po spotkaniu z przyszłym mężem. Oprócz wspólnej twórczości, Romina Power wydała też kilka solowych płyt.

Romina PowerScreen Youtube

Po rozwodzie także nie próżnowała. Prowadziła program we włoskiej telewizji, była jurorką w jednej z edycji włoskiego "Tańca z gwiazdami", wydała kilka książek, wyreżyserowała film na podstawie jednej z nich - "Upaya". Poświęciła się też malarstwu, w latach 2006-2007 miała kilka wystaw, głównie w Mediolanie.

W 2007 roku Romina Power kupiła dom w Sodonie w Arizonie i zdecydowała się na stałe przeprowadzić do Stanów. Udzieliła wywiadu magazynowi "Diva e donna", w którym stwierdziła, że we Włoszech nie może się rozwijać, bo cały czas jest postrzegana przez pryzmat piosenek, które nagrywała z Bano.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (19)
Ich 'Felicita' nucił cały świat. Romina Power i Al Bano po 19 latach wracają na scenę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wizjinerka

  Oceniono 106 razy 92

  Moim zdaniem to jeden z najcudowniejszych duetów na Świecie. Piosenki melodyjne, ale nie banalne. Jeżeli po latach rozłąki para zdecydowała się na wspólny występ, to chyba znaczy, że szala miłych wspomnień przeważyła. Jeżeli po rozstaniu ludzie nie potrafią się na siebie patrzeć, a miłych wspomnień jest jak na lekarstwo, to nic ich nie skłoni do wspólnego występu.

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 72 razy 58

  On jako że Włoch - zawsze uroczy ! Nawet jako 70-latek wygląda świetnie ,może fascynować. Ona również ładnie się starzeje. Oboje musieli przeżywać bolesne odejście córki,ale (jak większości w takiej tragedii) nie udało im się pozostać razem.

 • dominique_roark

  Oceniono 58 razy 54

  Romina to moj ideał urody. Prześliczna osoba, ale jej ojcem był megaprzystojny Tyrone Power. Niedaleko pada jablko od jabłoni.

 • kola dupajew

  Oceniono 33 razy 29

  Takie śpiewające pary pojawiają się na świecie raz na sto lat.
  Piękna Romina ze swoim niepowtarzalnym, uroczym uśmiechu i przystojny Bano.
  Szkoda tylko,że czas tak szybko pędzi przed siebie. Za to jednak wspomnienia pozostają.

 • Gość: elizabet

  Oceniono 8 razy 6

  Oboje są ciagle piekni spiewają cudowne piosenki, są lekiem na zbolałą duszę.

 • Gość: Maria

  Oceniono 3 razy 3

  Lorenda nie z tej bajki obnaża się eksponuje kokietka ,Albano zafascynował ją majątkiem i portfelem każda kobieta chce mieć bogatego wpływowego faceta ona pasuje do kabaretu. Albano i Romina to para z dorobkiem artystycznym zawodowym i dorobkiem rodzinnym szkoda że fundamenty im runęły tragedia rozerwała więzi razem dużo przeżyli a zarazem stracili poprzez 19 letnią rozłąkę jednak każdemu życie pisze scenariusze.

 • Gość: matka 40

  Oceniono 4 razy 2

  cudowna para,będąc małolatą zawsze chciałam takie długie włosy jak ona,i mając 40 stke,mam i nawet dłuzsze...he,he

 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz 1

  Al Bano @ Romina Power. Co za piękna para! Romina śliczna kobieta, Al Bano piękny mężczyzna. Jak oni pięknie patrzyli na siebie, ile miłości w oczach! Cudo!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane