Fałszowanie w Opolu to nie pierwsza wpadka Joanny Moro. Jakie jeszcze ma na koncie?

Joanna Moro to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Za sprawą serialu o Annie German trafiła do pierwszej ligi polskich aktorek. Do tego jest bardzo lubiana i na każdym kroku komplementowana na wspaniałą rolę. Aktorką jest świetną, ale piosenkarką już niekoniecznie, co pokazała w Opolu. Ale to nie jedyna jej wpadka.
Joanna Moro. Joanna Moro. KAPiF

Joanna Moro w Opolu

Legendarny festiwal, wielka scena, występ na żywo przed wielomilionową publicznością... To wszystko chyba przerosło Joannę Moro. Jej wykonanie utworu "Człowieczy los" z repertuaru Anny German spotkało się z wielką krytyką. "Katastrofa", "upadek ideału", "wielka wpadka", "porażka", "kompromitacja" - takie określenia jej występu pojawiły się w internecie.

Tak to czytam wszystko i, mimo sympatii do niej, widzę, że się dziewczyna strasznie zagubiła i chyba za bardzo zżyła z rolą, wierzy w medialne, kuszące bajki, bierze się za rzeczy, których nie umie. Smutne - skomentowała sytuację Karolina Korwin Piotrowska.

Występ na żywo był nieudany, ale na próbie było naprawdę nieźle:

Szkoda. Mamy nadzieję, że Joanna Moro będzie miała jeszcze okazję pokazać, że naprawdę umie śpiewać.

Joanna Moro Joanna Moro WBF

Pokaz Riny Cossack

Na początku czerwca Joanna Moro pojawiła się na pokazie Riny Cossack w pięknej kobaltowej sukni. Co z daleka wydawało się naprawdę udaną stylizacją, z bliska traciło na uroku - aktorka na dekolcie kreacji miała wielką plamę.

Joanna MoroWBF

Kuba Wojewódzki, Joanna Moro. Kuba Wojewódzki, Joanna Moro. X-news

Joanna Moro u Kuby Wojewódzkiego

W programie Kuby Wojewódzkiego też przydarzyła jej się mała wpadka. Aktorka, specjalne dla Kuby, założyła buty na wysokim obcasie:

Specjalnie założyłam takie obcasy, bo normalnie w takich nie chodzę. Dla ciebie to zrobiłam, wiem, że lubisz takie wysokie dziewczyny. Ja bym chciała, żeby tutaj twoja kochana Wodzianka przyniosła mi moje prywatne buty, bo bym się lepiej czuła, bo te są takie specjalnie dla ciebie - powiedziała.

A gdy pokazywała rzeczone buty, na podeszwie mogliśmy zobaczyć metkę:

joanna moroTVN

Kuba Wojewódzki, Joanna MoroX-news

Więcej o:
Komentarze (17)
Fałszowanie w Opolu to nie pierwsza wpadka Joanny Moro. Jakie jeszcze ma na koncie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 137 razy 111

  No i co z tego? A kto jest idealny? Nawet Górniak miała wpadkę z hymnem, a ona nie chce być druga German, tylko jak sadzę zafascynowała się odtwarzaną postacią. Plamy na sukience tez się każdemu trafiają, wystarczy kropla wody. A czepianie się słówek zwłaszcza po Wojewódzkim jest chore. Korwin-Piotrowska zagubiona jest już od wielu , wielu lat, w ramach błądzenia trafiła do Top Model, medialnie istniej tylko dzięki krytykowaniu innych a jak by się sobą zajęła bardziej by to jej na korzyść wyszło.

 • dziwne

  Oceniono 93 razy 77

  Moro Moro Moro Moro. Wszędzie pełno Moro. Nie wiem o co chodzi. Najpierw wynosicie ją nad piedestały a potem po niej jedziecie. To, że ktoś zagrał German nie znaczy, że się nią stał. Macie gimnazjalne poczucie rzeczywistości w tej swojej dedachtorowni.

 • floyd

  Oceniono 68 razy 40

  German czy Niemen lub Grechuta to byly osoby zdarzajace sie raz na 100 lat. Wykonanie p. Moro jest zupelnie przyzwoite. Najlatwiej kogos wysmiac. Ciekawe jak zaspiewalaby to Steczkowska lub Gorniak czy jak Lenin zawsze zywa Maryla

 • lojzo

  Oceniono 47 razy 39

  A czemu Plotek zamiast wymieniać domniemane wpadki Moro nie wymieni fałszów zawodowych piosenkarzy i piosenkarek z Opola i nie tylko? Bylo ich znacznie więcej niż ona jedna. Co za słabe ma nazwisko i można po niej jechać?

 • fanizymiko

  Oceniono 35 razy 25

  Nie tylko pani Moro fałszowała w Opolu:))

  http://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko

  Jezeli jej kariera potoczy się tak samo dobrze jak tego wykonawcy to bedzie swietnie:))

 • liczydlo

  Oceniono 13 razy 13

  W Opolu! Zakłócenia techniczne wpłynęły na interwał głosowy - Joanny Moro, podczas wykonywania utworu - Anny German "Człowieczy Los". Wszystkie próby, przed występem wypadały znakomicie.

 • liczydlo

  Oceniono 9 razy 7

  Opole 2013. Opole Kocham Cię! Gala Jubileuszowa 50. Od pierwszego do ostatniego występu nie było ani mgnienia, sztuczności, sztywności czy nieporadności w wykonaniu Joanny Moro! Nie chcę oceniać, starych wygów' od sceny i estrady kto oglądał to widział! Wyśmienita, spontaniczna konferansjerka!

 • liczydlo

  Oceniono 10 razy 6

  Opole 2013 r. Super Premiery. Występ Joanny Moro, „Człowieczy Los” - Anny German. Kilka taktów, cisza w amfiteatrze! po uzmysłowieniu sobie melodii, niekończący się aplauz publiczności. Pięknie i Godnie Pani Joanna Moro, przypomniała pamięć o światowej sławy artystce Pani Annie German.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX