Żona Wiśniewskiego zrobiła mu niespodziankę! Wprowadziła ekipę i... zmienili mu dom!

Dom Michała Wiśniewskiego i jego żony Dominiki uległ pewnej zmianie po działaniach ekipy remontowej z nowego programu 'Kowal Gwiazd'. Teraz piosenkarz może pochwalić się naprawdę imponującą bramą.
Kowal Gwiazd Kowal Gwiazd Screen Youtube.com

Kowal Gwiazd

"Kowal Gwiazd" to nowy program emitowany od pierwszego czerwca w telewizji TVR, który odsłoni zakątki domów polskich gwiazd i ich metamorfozy realizowane przez artystów uczestniczących w tymże programie.

Kowal GwiazdScreen Youtube.com

Bohaterami pierwszego odcinka są Dominika Tajner Wiśniewska oraz jej mąż Michał Wiśniewski, pod jego nieobecność którego Dominika zleci uczestnikom programu przygotowanie niespodzianki w postaci bramy wjazdowej do ich posesji w podwarszawskich Łazach. Brama miała być wzorowanej na tej Michaela Jacksona.

Kowal GwiazdScreen Youtube.com

Dom Michała WiśniewskiegoScreen Twitter.com

Kowal Gwiazd Kowal Gwiazd Screen Youtube.com

Kowal Gwiazd

W ramach programu, pod okiem kamer, zwiedzimy, wspólnie z prowadzącym program raperem Gorzkim, również wnętrza domu Wiśniewskich, wypełnione dziełami sztuki popularnych i znanych artystów, takich jak choćby Rafał Olbiński.

Kowal GwiazdScreen Youtube.com

Kowal Gwiazd Kowal Gwiazd Screen Youtube.com

Kowal Gwiazd

Większość tych obrazów to prezenty weselne, mało kto jednak wie, że Michał zamiłowanie do sztuki ma we krwi. Jego biologiczny ojciec był bowiem jednym z najlepszych w Polsce kopistów, co zresztą Juliusz Machulski wykorzystał w filmie "Vinci".

Kowal GwiazdScreen Youtube.com

Kowal Gwiazd Kowal Gwiazd Screen Youtube.com

Kowal Gwiazd

Jakie były efekty pracy młodych specjalistów? Michał Wiśniewski niczego się nie spodziewał, a brama bardzo mu się spodobała. Wam również?

Kowal Gwiazd - Michał WiśniewskiScreen Youtube.com

Kowal Gwiazd Kowal Gwiazd Screen Youtube.com

Kowal Gwiazd

Premierowe odcinki programu "Kowal Gwiazd" można obejrzeć w TVR w każdą sobotę o godzinie 18:30, a spóźnialscy powtórki oglądać będą mogli w telewizjach regionalnych w soboty. Celem programu jest promocja młodych artystów praktykujących rękodzieło oraz jakość polskich produktów, wyróżniającą się na tle zalewającej świat chińszczyzny.

Zwiastun odcinka:

Pomaganie jest trendy Pomaganie jest trendy Pomaganiejesttrendy.pl

Kowal Gwiazd

Produkty wykonane dla gwiazd ukazywać będą się w limitowanej serii 11 egzemplarzy, z czego jedna trafi do gwiazdy programu, a 10 pozostałych widzowie zakupić będą mogli poprzez dobroczynny portal www.kupujipomagaj.pl, a dochody z aukcji trafią na rzecz fundacji wspierającej dzieci autystyczne "Nowa Nadzieja", w ramach ogólnopolskiego projektu gwiazd "Pomaganie jest trendy".

Pierwszy odcinek:

Więcej o:
Komentarze (12)
Żona Wiśniewskiego zrobiła mu niespodziankę! Wprowadziła ekipę i... zmienili mu dom!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cosma

  Oceniono 86 razy 78

  Z czego on żyje ..nie mam pojęcia.../Chyba ..że - na koszt teścia i żonki.....

 • puch.marny

  Oceniono 72 razy 64

  "(...) mało kto jednak wie, że Michał zamiłowanie do sztuki ma we krwi. Jego biologiczny ojciec był bowiem jednym z najlepszych w Polsce kopistów (...)"

  Czyli co, jeśli mój ojciec był najlepszym w PL ogrodnikiem, to ja mam zamiłowanie do zioła we krwi?

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 59 razy 51

  jak na bankruta, któremu komornik zlicytował dom to, sądząc po tych zdjęciach, całkiem nieźle mu się wiedzie.

 • dominique_roark

  Oceniono 48 razy 36

  Stracił majątek, to ożenił się z bogatą.

 • browaryr

  Oceniono 50 razy 32

  chałupe to mu chyba Apoloniusz zafundował??

 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 19

  A ten czerwonogłowy to zrobi coś kiedyś w kierunku zarobkowym? Czy do końca życia będzie brał udział w koszmarnych reklamach sklepu z pralkami?

 • lenore

  Oceniono 26 razy 18

  Nie rozumiem, przeciez Michal mial jakies kosmiczne dlugi, a tu taka hacjenda. W POlsce to komornicy tylko scigaja babcie, co z glodu bulke ukradna w sklepiku...

 • pan.malowany

  Oceniono 29 razy 17

  Pajac znowu skacze a juz bylo tak spokojnie i milo...

 • atunad

  Oceniono 10 razy 8

  "Brama miała być wzorowanej na tej Michaela Jacksona." - Jakaś nowa odmiana przymiotników?????? Błąd w każdym zdaniu. Koszmar.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX