Kim Kardashian znowu maltretuje swoje stopy. Nigdy się nie nauczy?

Kim Kardashian na spotkanie ze znajomym wybrała tym razem płaskie obuwie, które ponownie wpijało się w jej opuchnięte nogi. Czy ona musi tak męczyć swoje stopy?
Kim Kardashian Kim Kardashian KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

Kim Kardashian

Kim Kardashian jest już w zaawansowanej ciąży, a planowany poród ustalony jest na za kilka tygodni. Podejrzewamy, że gwiazda do samego rozwiązania będzie pokazywać się publicznie w eleganckich stylizacjach. Tak też było na obiedzie w restauracji La Scala w Beverly Hills, gdzie umówiła się ze znajomym. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że Kim kolejny raz wbiła się w za ciasne buty. Sandałki Gucci trzymały jej biedne kostki w żelaznym uścisku.

May 24, 2013: Kim Kardashian meets a friend for an early dinner at La Scala Restaurant in Beverly Hills, California today. Credit: Karl Larsen/INFPhoto.com Ref: infusla-52|sp|KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

Kim Kardashian Kim Kardashian KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

Kim Kardashian

Celebrytka nie ma litości dla swoich stóp. O dziwo, zrezygnowała już z niebotycznie wysokich szpilek na rzecz płaskich sandałków, lecz jej spuchniętym nogom byłoby zdecydowanie wygodniej w zwykłych japonkach. Wiadomo jednak, że Kim Kardashian stawia na elegancję ponad wszystko, tym bardziej kiedy może być przyłapana przez fotoreporterów, co w praktyce oznacza, że zawsze musi wyglądać modnie. Nawet jeśli ma przez to cierpieć.

May 24, 2013: Kim Kardashian meets a friend for an early dinner at La Scala Restaurant in Beverly Hills, California today. Credit: Karl Larsen/INFPhoto.com Ref: infusla-52|sp|KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

I ponownie Kim w za ciasnych butach. I ponownie Kim w za ciasnych butach. INFPHOTO.COM/infusla-207/BullPics

Kim Kardashian

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kim męczy swoje stopy. Jakiś czas temu, w trakcie kręcenia swojego reality show "Keeping Up With The Kardashians", ubrana w obcisłą białą sukienkę, nie mogła odpuścić sobie wysokich obcasów. Wcisnęła swoje stopu w przezroczyste plastikowe buty, a efekt wcale nie był przyjemny.

May 16, 2013: Kim Kardashian who has a bad case of swollen feet due to pregnancy swelling. She is seen going to Stanley's Restaurant to film her TV show 'Keeping Up With The Kardashians', with her mother Kris Jenner in Los Angeles, California today. Mandatory Credit: INFPhoto.com Ref: infusla-207|sp|INFPHOTO.COM/infusla-207

Kim Kardashian Kim Kardashian Screen Twitter.com

Kim Kardashian

Wygląda na to, że Kim Kardashian nigdy nie da spokoju swoim stopom i nie wyciąga wniosków ze swoich doświadczeń. Kolejnym tego przykładem było zdjęcie, które gwiazda wrzuciła na swojego Twittera. Widać na nim jej opuchnięte stopy z odciśniętymi paskami od butów Givenchy. Naprawdę współczujemy jej stopom.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kim Kardashian znowu maltretuje swoje stopy. Nigdy się nie nauczy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 55 razy 37

  o matko, kobieta jest w ciąży i puchną jej nogi. nawet jakby na bosaka latała to i tak miałaby opuchliznę. przecież to normalne.

 • nikiblack

  Oceniono 49 razy 17

  Te stopy jedynie w płetwach będą wyglądać dobrze...

 • ossa

  Oceniono 56 razy 8

  To jest jakieś monstrum, karykatura kobiety z tłustym, nieproporcjonalnym cielskiem, nabotoksowaną maska zamiast twarzy i kolagenowymi pontonami w miejscu ust. O deficytach w mózgu szkoda nawet pisać.

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 1

  Powinna zarzucić onuce...

 • marta0322

  Oceniono 18 razy 0

  Taka wielka Ameryka, takie wielkie "stars", takie wielkie pieniądze.. A butów dobrać nie potrafi i nie widzi jak w nich wygląda.

 • dinto

  Oceniono 16 razy -2

  'Metka z Polaka współczesnego, którą mają wywiesić na Pałacu Kultury ma zawierać najważniejsze cechy, które powinny charakteryzować współczesnego obywatela Trzeciej RP, wesołego jak gej i postępowego jak paraliż.'

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX