Magdalena Małecka i Anna Seniuk

Anna Seniuk z Magdą Małecką

Anna Seniuk z Magdą Małecką WBF

Podziel się

Magdalena Małecka, córka uwielbianej aktorki jest muzykiem, a mianowicie skrzypaczką. Poszła w ślady swojego ojca, Macieja Małeckiego, kompozytora i pianisty. Magda gra na skrzypcach w zespole "Opium String Quartet". Teraz wraz z mamą wystąpią we wspólnym projekcie. Anna Seniuk będzie prezentowała utwory według poematu Stanisława Balickiego, a Magda będzie towarzyszyć mamie i grać na altówce suity Jana Sebastiana Bacha.

 

Magdalena Małecka, Anna Seniuk córka, matkaScreen z Facebook.com

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (26)
Syn Anny Seniuk jest aktorem. A kim jest jej piękna córka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dinto

  Oceniono 117 razy 91

  Magdalena Malecka dyplomy kilku uczelni i jako jedyna Polka dostała się do orkiestry Unii Europejskiej. A ostatnio ze swoim kwartetem smyczkowym OP&UM wydała płytę "Back to Metody" z polską muzyką.Piekna rasowa kobieta, przynajmniej widac ja nawet w ostatnich rzedach Filharmonii. Gratulacje dla Anny Seniuk i jej utalentowanej Corki.

 • dr.dildo

  Oceniono 85 razy 69

  Może i nie najpiękniejsza ta Magdalena ale przynajmniej utalentowana, ambitna...i o takich warto pisać. Nie to co prosiaki Grycanki.

 • agga22

  Oceniono 63 razy 57

  Dajcie spokój... Jest muzykiem, a nie aktorką, gwiazdą porno, hostessą i nie zarabia na życie tym jak wygląda. Odniosła sukces dzięki talentowi i wielu latom ciężkiej pracy a teraz jakieś sfrustrowane nastolatki krytykują jej figurę. Jak rozumiem, waszym zdaniem każdy muzyk, pracownik naukowy, bankowiec i informatyk musi wyglądać jak model(ka).
  Poza tym - jest niesamowicie podobna do matki, jak dwie krople wody...

 • aniol

  Oceniono 59 razy 33

  Pisząc o niej , ze jest piękna, zrobiono jej krzywdę. Celowo aby zainteresować tematem i skierować dyskusje nie na temat jej inteligencji a na temat wyglądu. Przykre to i źle świadczy o redaktorze.

 • jasniepani

  Oceniono 32 razy 22

  Ładna kobieta,a przede wszystkim utalentowana i mądra.Podobna do mamy.Sprawia wrażenie osoby niezwykle sympatycznej.Liczy się to co ma w głowie i jakim jest człowiekiem.
  Ładną (powiedzmy ładną,mało wymagającym panom się podoba) to mamy w tej chwili Siwiec.Jeszcze przez jakiś czas pozostanie ładna.Potem na skutek ciągłego poprawiania urody będzie wyglądać jak niejedna tu pokazywana botokslala.No i co ta Siwiec i miliony jej podobnych klonów ma do zaprezentowania ? Tylko ten wybielony odbyt i goły cyc ?

 • zenio.karaluch

  Oceniono 28 razy 12

  aFjna ta córka, może "piękna" to przeasada:P, ale sympatycznie wygląda. Natomiast jej wiek mnie zszokował - wygląda na 45+

 • kotek_na_plotku

  Oceniono 9 razy 7

  nie jest skrzypaczką. jest ALTOWIOLISTKĄ. Ale to za trudne słowo. Na pewno redakcja nie zna takiego słowa, ani nie wie nawet, że kwartet smyczkowy składa się z dwojga skrzypiec, altówki i wiolonczeli. Nie wie nawet, że istnieje taki instrument, jak altówka.
  nie jest tez jedyną Polką w EUYO, ta orkiestra istnieje od lat i grał tam nie jeden Polak i Polka.

 • gretagarbo

  Oceniono 5 razy 5

  Musę powiedzieć, że śliczna dziewczyna, bo widziałam na własne oczy. Miesiac temu Anna i Magdalena były w mieście, w którym mieszkam, odbył się wieczór poezji i muzyki http://niebywalesuwalki.pl/2013/03/dwie-twarze-znanej-aktorki-anna-seniuk-z-corka-w-suwalkach/
  Anna Seniuk czytała wiersze, potem wykonała sztukę - poemat Stanisława Balińskiego 'Wieczór w Teatrze Wielkim'. A wszystko to oprawione w piękną muzykę Magdaleny. Zgadzam sie, ze take osobowosci trzeba pokazywac.

 • szary212

  Oceniono 11 razy 5

  "...jest muzykiem, a mianowicie skrzypaczką" - rozumiem, że język nasz jest niełatwy, ale na litość boską - jak można walić takie kliszowate koszmary bez mrugnięcia okiem?
  Tak pisał mój syn w II klasie podstawówki!
  Macie świetny temat - i jak zwykle zarżnęliście go na amen
  Poczytajcie może jakieś książki czy coś, żeby zobaczyć, jak da się pisać
  Internet to nie jest jedyna istniejąca literatura, wbrew pozorom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane