Magdalena Małecka i Anna Seniuk

Anna Seniuk z Magdą Małecką

Anna Seniuk z Magdą Małecką WBF

Podziel się

Magdalena Małecka, córka uwielbianej aktorki jest muzykiem, a mianowicie skrzypaczką. Poszła w ślady swojego ojca, Macieja Małeckiego, kompozytora i pianisty. Magda gra na skrzypcach w zespole "Opium String Quartet". Teraz wraz z mamą wystąpią we wspólnym projekcie. Anna Seniuk będzie prezentowała utwory według poematu Stanisława Balickiego, a Magda będzie towarzyszyć mamie i grać na altówce suity Jana Sebastiana Bacha.

 

Magdalena Małecka, Anna Seniuk córka, matkaScreen z Facebook.com

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (26)
Syn Anny Seniuk jest aktorem. A kim jest jej piękna córka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dinto

  Oceniono 118 razy 92

  Magdalena Malecka dyplomy kilku uczelni i jako jedyna Polka dostała się do orkiestry Unii Europejskiej. A ostatnio ze swoim kwartetem smyczkowym OP&UM wydała płytę "Back to Metody" z polską muzyką.Piekna rasowa kobieta, przynajmniej widac ja nawet w ostatnich rzedach Filharmonii. Gratulacje dla Anny Seniuk i jej utalentowanej Corki.

 • dr.dildo

  Oceniono 85 razy 69

  Może i nie najpiękniejsza ta Magdalena ale przynajmniej utalentowana, ambitna...i o takich warto pisać. Nie to co prosiaki Grycanki.

 • agga22

  Oceniono 63 razy 57

  Dajcie spokój... Jest muzykiem, a nie aktorką, gwiazdą porno, hostessą i nie zarabia na życie tym jak wygląda. Odniosła sukces dzięki talentowi i wielu latom ciężkiej pracy a teraz jakieś sfrustrowane nastolatki krytykują jej figurę. Jak rozumiem, waszym zdaniem każdy muzyk, pracownik naukowy, bankowiec i informatyk musi wyglądać jak model(ka).
  Poza tym - jest niesamowicie podobna do matki, jak dwie krople wody...

 • aniol

  Oceniono 59 razy 33

  Pisząc o niej , ze jest piękna, zrobiono jej krzywdę. Celowo aby zainteresować tematem i skierować dyskusje nie na temat jej inteligencji a na temat wyglądu. Przykre to i źle świadczy o redaktorze.

 • jasniepani

  Oceniono 32 razy 22

  Ładna kobieta,a przede wszystkim utalentowana i mądra.Podobna do mamy.Sprawia wrażenie osoby niezwykle sympatycznej.Liczy się to co ma w głowie i jakim jest człowiekiem.
  Ładną (powiedzmy ładną,mało wymagającym panom się podoba) to mamy w tej chwili Siwiec.Jeszcze przez jakiś czas pozostanie ładna.Potem na skutek ciągłego poprawiania urody będzie wyglądać jak niejedna tu pokazywana botokslala.No i co ta Siwiec i miliony jej podobnych klonów ma do zaprezentowania ? Tylko ten wybielony odbyt i goły cyc ?

 • zenio.karaluch

  Oceniono 28 razy 12

  aFjna ta córka, może "piękna" to przeasada:P, ale sympatycznie wygląda. Natomiast jej wiek mnie zszokował - wygląda na 45+

 • kotek_na_plotku

  Oceniono 10 razy 6

  nie jest skrzypaczką. jest ALTOWIOLISTKĄ. Ale to za trudne słowo. Na pewno redakcja nie zna takiego słowa, ani nie wie nawet, że kwartet smyczkowy składa się z dwojga skrzypiec, altówki i wiolonczeli. Nie wie nawet, że istnieje taki instrument, jak altówka.
  nie jest tez jedyną Polką w EUYO, ta orkiestra istnieje od lat i grał tam nie jeden Polak i Polka.

 • szary212

  Oceniono 12 razy 6

  "...jest muzykiem, a mianowicie skrzypaczką" - rozumiem, że język nasz jest niełatwy, ale na litość boską - jak można walić takie kliszowate koszmary bez mrugnięcia okiem?
  Tak pisał mój syn w II klasie podstawówki!
  Macie świetny temat - i jak zwykle zarżnęliście go na amen
  Poczytajcie może jakieś książki czy coś, żeby zobaczyć, jak da się pisać
  Internet to nie jest jedyna istniejąca literatura, wbrew pozorom

 • gretagarbo

  Oceniono 5 razy 5

  Musę powiedzieć, że śliczna dziewczyna, bo widziałam na własne oczy. Miesiac temu Anna i Magdalena były w mieście, w którym mieszkam, odbył się wieczór poezji i muzyki http://niebywalesuwalki.pl/2013/03/dwie-twarze-znanej-aktorki-anna-seniuk-z-corka-w-suwalkach/
  Anna Seniuk czytała wiersze, potem wykonała sztukę - poemat Stanisława Balińskiego 'Wieczór w Teatrze Wielkim'. A wszystko to oprawione w piękną muzykę Magdaleny. Zgadzam sie, ze take osobowosci trzeba pokazywac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane