To dopiero niecodzienny widok! Kim Kardashian chowa się przed paparazzi!

Trudno w to uwierzyć, ale Kim Kardashian, naczelna celebrytka całego świata, nieustannie zabiegająca o uwagę mediów, chowała twarz przez fotografem! Czy takie sytuacje w najbliższym czasie będą się zdarzały coraz częściej?
Kim Kardashian Kim Kardashian X17ONLINE.COM/Jack-Juliano-RS/X17online.com

Ma teraz więcej na głowie

Figura będącej w 5. miesiącu ciąży Kim Kardashian zmienia się z tygodnia na tydzień. Jednak celebrytka, oprócz troski o stroje, musi teraz szczególnie dbać o swoje zdrowie. Nic więc dziwnego, że nie zawsze ma czas na dopracowanie swojego wyglądu. Przed ciążą raczej byłoby nie do pomyślenia, żeby Kardashianka dała się fotografom przyłapać na ulicy w byle jakich ciuchach.

Kim Kardashian gives the paps a glimpse of her baby bump as she leaves the gym wearing a black see thru top. April 10, 2013 X17online.com *** Local Caption *** Kim KardashianX17ONLINE.COM/Jack-Juliano-RS/X17online.com

Kim Kardashian Kim Kardashian AKM IMAGES/ANDY/AKM-GSI

Przestała się uśmiechać do fotografów

Paparazzi, do niedawna największy sojusznik celebrytki, stał się nieoczekiwanym problemem. Kiedy ostatnio widzieliście zdjęcie Kim Kardashian bez nieodłącznego uśmiechu na twarzy?

Studio City, CA - Kim Kardashian wraps up her morning fitness session and proudly displayed her growing belly wearing a sheer top with her workout gear. Kim kept the rest covered with a black jacket and a jacket around her waist with black skin tight pants.  AKM-GSI     April 10, 2013  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Kim KardashianAKM IMAGES/ANDY/AKM-GSI

Kim Kardashian Kim Kardashian X17ONLINE.COM/Fabio/X17online.com

Kim Kardashian

Kim Kardashian będzie się chyba jednak musiała pogodzić z tym, że zdjęcia, na których jest nieumalowana lub w niestarannej kreacji, mogą teraz zacząć dominować w mediach.

Kim Kardashian Kim Kardashian AKM IMAGES/ANDY/AKM-GSI

Kim Kardashian

Paparazzi w końcu śledzą każdy jej ruch.

Kim Kardashian Kim Kardashian X17ONLINE.COM/Fabio-Jack-Juliano-RS/X17online.com

Warto mieć dystans do siebie

Dlatego warto zachować dystans do swojego wyglądu nawet, jeżeli się jest Kim Kardashian. Paparazzi na czas ciąży na pewno nie odpuszczą.

Kim Kardashian. Kim Kardashian. Instagram

Słit focia w lustrze

Kim Kardashian udowadnia jednak, że stać ją na dystans do swojego wyglądu, choć wyraża to w charakterystyczny dla siebie sposób. Skoro już musi być fotografowana bez makijażu i niechlujnym stroju, to niech przynajmniej zdjęcia robi ktoś zaufany, czyli ona sama!

Kim KardashianInstagram

Więcej o:
Komentarze (3)
To dopiero niecodzienny widok! Kim Kardashian chowa się przed paparazzi!
Zaloguj się
 • kijusia

  Oceniono 78 razy 46

  nie jest tak gruba jak ja pokazuja wyglada normalnie jak kobieta w ciazy a wczesniejsze zdjecia chyba poszerzaja specjalnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX