Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat. 'Zawsze miałam kota na punkcie seksu'. Wolszczak uważa, że zbyt późno zaczęła intymne życie

Dla jednych jest to najbardziej wyczekiwany moment w życiu, inni chcą mieć to szybko za sobą. Niemniej strata dziewictwa budzi wciąż wiele emocji. Jak się okazuje Natalia Siwiec dość wcześnie zaczęła swoje życie seksualne, podczas gdy Grażyna Wolszczak długo z tym zwlekała. W jakim wieku polskie gwiazdy przeżyły swój pierwszy raz?
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec pierwszy raz poszła do łóżka z mężczyzną już w wieku 14 lat. To była jej wielka miłość. Swojego chłopaka poznała na boisku, ponieważ grał w koszykówkę. Był dużo od niej starszy, bo aż o 7 lat. Siwiec to jednak nie przeszkadzało. Jej rodzice na początku nie byli w stanie zaakceptować tak dużej różnicy wieku. Para spotykała się 4 lata, co na pierwszą, młodzieńczą miłość jest dość długo.

Zawsze kochałam się w starszych chłopakach. Takich niedostępnych - to mnie kręciło. Wzdychałam nawet do męża siostry mojej chrzestnej matki. Gdy przyjeżdżał polonezem, ja stałam w oknie i mówiłam: 'Jak ja go kocham, mamusiu. Jaki on piękny'. Miałam wtedy 9 lat - wyznała swego czasu w wywiadzie dla 'Super Expressu'.

Natalia Siwiec, Mykonos
Screen / Instagram / Natalia Siwiec

Zawsze miałam kota na punkcie seksu i całowania. Robiłam wieczorki damskie, gdy miałam 10 lat z koleżankami uczyłyśmy się całować... na jabłkach - dodała Siwiec w tej samej rozmowie.
Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak stwierdziła, że zbyt późno zaczęła życie intymne.

Byłam opóźniona w rozwoju - 21, w ogóle pocałowałam się jak miałam  20 lat... - zdradziła kilka lat temu .

Grażyna WolszczakMateriały promocyjne

Doda Doda Screen z Instagram.com/dodaqueen

Doda

Doda, która nigdy nie miała oporów przed opowiadaniem o swoim życiu seksualnym, wyznała, że dziewictwo straciła... z kobietą.

Jak miałam 13 lat. Z koleżanką - zdradziła w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem podczas wizyty w jego talk-show '20m2 Łukasza'.

Co ciekawe, na seks z mężczyzną piosenkarka czekała kolejne 4 lata.

Potem ze wszystkiego zwierzyłam się mamie. Zresztą ona poszła ze mną do lekarza po tabletki antykoncepcyjne.

Doda
Instagram/dodaqueen

Anna Mucha Anna Mucha Instagram.com/ Anna Mucha/ Screen

Anna Mucha

Anna Mucha 2 lata temu wystąpiła w programie Magdy Mołek 'W roli głównej', gdzie wyznała otwarcie, że swój pierwszy raz przeżyła w momencie, gdy weszła w dorosłość. Ile miała lat?

Krótko mówiąc osiemnaście. Z dowodem osobistym. Rocznikowo.

Zaskoczeni?

Anna Mucha
Instagram.com/taannamucha/

Olga Bończyk Olga Bończyk KAPIF

Olga Bończyk

Olga Bończyk straciła wianek, gdy była znacznie młodsza niż Grażyna Wolszczak. Jednak i tak nie była zadowolona ze swojego wyniku.

17 lat miałam i wydawało mi się, że jestem ostatnią z mojego rocznika... - zdradziła Bończyk.
Tomasz Jacyków. Tomasz Jacyków. Kapif

Tomasz Jacyków

Dla stylisty Tomasza Jacykowa inicjacja seksualna była sposobem na zaakceptowanie i pokochanie siebie:

Nie lubiłem siebie jako dziecko, w momencie kiedy zacząłem się bzykać, zakochałem się w sobie absolutnie! W związku z tym myślę, że dla każdego człowieka inicjacja seksualna jest bardzo ważna - wyznał bez ogródek.

Tomasz Jacyków Materiały promocyjne

Rafał Brzozowski. Rafał Brzozowski. Kapif

Rafał Brzozowski

Uczestnik 'The Voice of Poland', autor hitu 'Tak blisko' i obecny prowadzący najnowszą edycję 'Koła Fortuny' czyli Rafał Brzozowski wczuł się w sposób, w jaki kobiety przeżywają swój 'pierwszy raz'. Według niego jest to dla nich dużo bardziej skomplikowane przeżycie niż dla mężczyzn:

Kobiety bardzo to przeżywają i to jest takie bardzo emocjonalne dla nich. Dlatego, że one oddają coś, co jest od lat upragnione, a facet podchodzi do tego na zasadzie: Ej jest, udało się!
Więcej o:
Komentarze (70)
Natalia Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat. "Zawsze miałam kota na punkcie seksu". Grażyna Wolszczak uważa, że zbyt późno przeżyła swój pierwszy raz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wielbiciel kotow

  Oceniono 57 razy 49

  > Natalia Siwiec pierwszy raz poszła do łóżka już w wieku 14 lat.
  A wczesniej gdzie sypiala?

 • Gość: dedi

  Oceniono 34 razy 34

  Seks z 14 latką w wykonaniu 21 latka był i jest przestępstwem.
  Dziwne że Ziobro po tej wypowiedzi, jeszcze nie zamknął ówczesnego 21 latka.
  a dzisiaj już 41 latka

 • Gość: mim

  Oceniono 25 razy 21

  stracila dziewictwo...z kim?jesli z mezczyzna to byl to pedofil droga Natalio,powinien byc karany,druga rzecz dzis takie dziewczynki w internecie wabia panow sponsorow za co ci panowie trafiaja za kraty,pomysl zanim sie czyms pochwalisz,a nie ma czym

 • Gość: ooo

  Oceniono 19 razy 19

  Megapatologia.

 • Gość: aza

  Oceniono 22 razy 18

  14 lat !!! Patologia. Zawsze była patologią, gdzie byli jej rodzice !!!!

 • mazen17

  Oceniono 20 razy 18

  Przestancie podać o tej babie!!!! To że jest dobra w ssaniu nie czyni z niej celebrytki.

 • Gość: -ta

  Oceniono 23 razy 17

  Polańskiego za seks z nieletnią Amerykanie do dziś ciągają po sądach. Czy określenie "nieletnia" nie dotyczy ówczesnej panny Siwiec? Jeśli ktoś ma kota na punkcie seksu, to czy nie określa się jej mianem nimfomanka, albo swojsko dz*wka? A miejsce dz*wki jest, gdzie? No, na pewno nie na łamach ogólnodostępnej prasy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX