Kamil Stoch ma piękną żonę. Jakie jest prywatne życie mistrza

zuz, varg
19.12.2009 14:30
A A A
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch (Ewa Bilan-Stoch/EastNews)

Wiedzieliście, że jest taka ładna?
Tak wygląda żona mistrza (6)

Tagi:

Komentarze (23)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  babsko

  Oceniono 171 razy 161

  To najlepsze co moze spotkac faceta z sukcesami-zona ktora z nim byla zanim te sukcesy (i kase) mial. No bo z dobrze skaczacego dzieciaka moze byc skoczek albo i nie.
  Wie, ze jesli mu sie noga podwinie(Boze bron) to i tak ona z nim bedzie.Takie szczescie mial Boniek i Malysz.

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  seipsam

  Oceniono 94 razy 30

  Kiedy coś mi się nie udaje, wtedy oddaje się pod opiekuńcze skrzydła Pana Boga. Wiem wtedy, że jest przy mnie, czuję to – mówi Kamil Stoch, tegoroczny mistrz świata w skokach narciarskich.
  25-latek z Zakopanego jest osobą wierzącą w Pana Boga. Wiarę wyniósł z domu, od rodziców i dziadków. Choć starty w Pucharze Świata mu tego nie ułatwiają, w każdą niedzielę stara się uczestniczyć we Mszy św. Jeśli nie jest to możliwe, wtedy pozostaje modlitwa. Kiedy szczególnie rozmawia z Panem Bogiem? – Kiedy coś mi się nie udaje, wtedy oddaje się pod opiekuńcze skrzydła Pana Boga. Wiem wtedy, że jest przy mnie, czuję to. Modlę się o to, by żadnemu z zawodników nic się nie stało. Bym umiał cieszyć się ze zwycięstwa i godnie przyjął porażkę. Dziękuję za wszystko Panu Bogu, bo Jemy wszystko zawdzięczam – mówi Kamil Stoch. Kim był dla Kamila bł. Jan Paweł II? – Żałuję, że nie spotkałem się osobiście z Ojcem Świętym. Jeszcze niedawno nie do końca chyba rozumiałem znaczenie, jakie ma Jego nauka. Dopiero później dotarło do mnie bardzo ważne przesłanie, jakie zostawił młodym ludziom: „Musicie od siebie wymagać, nawet, gdyby inni od was nie wymagali”.

  Stoch mówi również o relacjach w drużynie polskich skoczków: „Mamy bardzo dobrą atmosferę w grupie. Bardzo się lubimy, wspieramy i jesteśmy przyjaciółmi. To ważne. Myślę, że ta drużyna już się wykształciła, bardzo mnie to cieszy” - mówi lider naszej kadry i tegoroczny mistrz świata.

  Świetne świadectwo!

 • avatar

  ska3kanelly

  Oceniono 38 razy 26

  Co tam żona, to Stoch jest ładny. Dolne zdjęcie na slajdzie number 3 to mój faworyt.

 • avatar
 • avatar

  kopalny

  Oceniono 35 razy 21

  A czyje to zwłoki walają się w drewutni państwa Stochów ? foto nr.5 na dole

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX