Już dzisiaj wielki Bal Dziennikarzy. Zobacz, jak wyglądał kiedyś

09.02.2013 07:09
Kinga Rusin, Tomasz Lis, Beata Tadla, Hanna Lis.

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Beata Tadla, Hanna Lis. East News/KAPIF

Bal Dziennikarzy odbywa się co roku i jest imprezą charytatywną. Biorą w niej udział najbardziej znane osoby w Polsce - od dziennikarzy, przez polityków, milionerów, aktorów i piosenkarzy. Całkowity dochód z tegorocznego, jubileuszowego XV Balu Dziennikarzy zostanie przekazany na wsparcie świetlic środowiskowych dla dzieci i młodzieży oraz  świetlic terapeutycznych dla chorych i wymagających rehabilitacji dzieci. Podczas Balu odbędzie się aukcja, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy oraz Fundacji 'Akogo?' Ewy Błaszczyk.
Komentarze (23)
Już dzisiaj wielki Bal Dziennikarzy. Zobacz, jak wyglądał kiedyś
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • russel

  Oceniono 65 razy 63

  57 zdjęć. Dojechałem do 10 i już czuję straszną żądzę mordu.

 • astalavista

  Oceniono 69 razy 41

  Po Rusin widać, że sporo zainwestowała w urodę. Gdyby nie sztab fryzjerów, makijażystów, stylistów, ..... nadal wyglądałaby jak wiejska dziołcha.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 39 razy 31

  Bal dziennikarzy... To jeszcze się jacyś w Polsce ostali? Uwielbiam wręcz wszelakie bale charytatywne, których koszt jest zazwyczaj wyższy niż kwota zbiórki.

 • dziwne

  Oceniono 22 razy 22

  Gestem wysoce charytatywnym to byłby fakt zrezygnowania z organizacji tego balu i przekazania kwoty przeznaczonej na ten bal która po stokroć przekracza dochód z tego balu.

 • kkmm

  Oceniono 24 razy 14

  dotrzec do 57 fotki????
  nie da rady......

 • katia1

  Oceniono 10 razy 8

  Dojechałam do 33 zdj.,trzeba być popie...ny m żeby dać tyle slajdów !!!!!!!!

 • sensacja

  Oceniono 19 razy 7

  Żeby tylko nie zapomnieli o przekazaniu datków na te świetlice dla dzieci, bo jak widać po ślubie Kwaśniewskiej bogaci nie lubią dzielić się swoimi pieniędzmi. Ciekawe, czy schronisko dla psów dostało choćby na jedną budę od gości Kwaśniewskiej i Badacha.

 • podipl

  Oceniono 6 razy 6

  ja dotrwałam aby po 57 kliknięciach umrzeć z nudów plotek jak zawsze w formie brawo za kolejny durny news i rekord slajdów ps na ostatnim jest kinga rusin i marek kujawa dno powtarzam DNO DNO DNO DNO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane