Przybylska, prezydentowa i bokser na otwarciu butiku Przetakiewicz

Uroczyste otwarcie butiku La Manii w gdyńskiej galerii handlowej Klif.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Michalczewski Dariusz Michalczewski Dariusz Kapif

Dariusz Michalczewski

.

Anna Przybylska

.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Dariusz Michalczewski, Joanna Przetakiewicz, Danuta Wałęsa

.

Joanna Przetakiewicz, Danuta Wałęsa

.

La Mania La Mania Kapif

La Mania

.

Joanna Przetakiewicz

.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Joanna Przetakiewicz, Anna Przybylska

.

Joanna Przetakiewicz

.

Dariusz Michalczewski

.

La Mania

.

Więcej o:
Komentarze (15)
Przybylska, prezydentowa i bokser na otwarciu butiku Przetakiewicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pudelek.pl

  Oceniono 13 razy 9

  Dzwoni komórka Przybylskiej "Halo. Dzień dobry.
  Tu Joanna Przetakiewicz, LaMania Srania. Poznaje mnie pani ? - Aa.. Tak Dzień dobry, Słucham. - Wie Pani, od kilku lat próbuję rozkręcić taka markę modową dla brzydkich kobiet. Niestety ja jestem brzydka i moje modelki też są brzydkie. Chciała panią wynająć na otwarcie mojego kolejnego butika, bo promocja tego w Galerii Mokotów się nie udaje i ogólnie łagodnie mówiąc ..klapa -Jaką ma pani propozycję..? - Moja propozycja wstępna to 80 000 zł, ale 'to tylko propozycja' .Będzie bardzo przyjemnie. Przyjedzie też emerytowany bokser z obitą mordą i całkiem żwawa żona Bolka, jeszcze przed menopauzą. - Nie, no wie Pani... Ja za 1 fotę do 'Twój Styl' biorę 60 000. Tutaj na żywo będę musiała pokazywać twarz.. 200 000 i jestem gotowa przyjechać. - Dobrze Kochana Aniu. Pogadam z siwym Janem i na pewno się zgodzi, bo bardzo cię lubi.. Podstawimy Ci Dreamliner'a do Łodzi, czy chcesz PrivateJet'a ? - Nie nie.. PrivateJet wystarczy.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 29 razy 7

  Galeria Klif... Ach ta lokalizacja. Na fotce widać, że po zakupach można napić się lury w styropianowym kubku w sieciowej lurodajni. Ekskluziw.

 • pani_malowana

  Oceniono 8 razy 6

  Remont i aranżacja lokalu to koszt min 50-100tys zł. Umowa najmu z kilkumiesięczną kaucją to kolejne ok. 100tys zł. Do tego koszty związane z otwarciem butiku z medialnym epizodem (kwota uzależniona od tego ile gwiazda Przybylska i Michalczewski sobie zażyczyli - należy więc przyjąć, że w rachubę wchodzi kolejne 100tys zł). Biorąc pod uwagę, że La Mania ma do zaoferowania mało praktyczne ciuszki (typowo balowe) ale w ekskluzywnych cenach (najtańsza szmatka kosztuje ponad 1.400zł) cudem będzie jak w skali miesiąca sprzeda się od kilku do kilkunastu sztuk generując w ten sposób obrót rzędu ok. 15-30tys zł. Ile zarobi firma La Mania jeśli co miesiąc musi opłacać czynsz rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych + media + wynagrodzenia dla pracowników ? Odpowiedz jest banalna: La Mania przez długie lata nie będzie generowała absolutnie żadnych zysków bo o zyskach jest mowa wtedy, kiedy obroty pokryją wszystkie koszty związane z uruchomieniem przedsięwzięcia + koszty utrzymania. W grę wchodzą miliony funtów wyłożone przez Kulczyka. Żeby spółka z o.o. La Mania nie zbankrutowała trzeba do biznesu dokładać przez 10-15 lat. Pomysł dobry ale dla mega bogatych snobów, którzy nie wiedzą co robić z kasą i realizują swoje marzenia bez nastawienia na zyski. W przypadku La Mania o generowaniu milionowych zysków można przestać marzyć bo jest to niestety nierealne...

 • russel

  Oceniono 13 razy 5

  Typy spod ciemnej gwiazdy.

 • americanstyle

  Oceniono 3 razy 3

  A gdzie zapodział się sponsor/przystojniak Kulczyk ?

 • emma555

  Oceniono 3 razy 1

  Ależ ten Michalczewski ma paskudną facjatę !!! Na dodatek notoryczny bywalec agencji towarzyskich - kilka lat temu był stałym klientem takiej jednej o ksywie "Ferrari" - chwaliła się w Internecie, że dużo jej płaci za usługi ale ma bardzo malutkiego i musi się porządnie napracować, żeby tego samca zadowolić. Ciekawe jakie walory dostrzegła u tego typa J. Przetakiewicz skoro jest już stałym bywalcem imprez organizowanych przez spółkę z o.o. La Mania ? Może dla odmiany teraz jemu płacą za usługi (?!)

 • krystin9

  0

  Skromniutka świta

 • exces

  Oceniono 1 raz -1

  Beznadziejne te wasze fotki. Jakość katastrofalna, o rozdzielczości nie wspomnę. To łajno nadaje się do oglądania chyba tylko na smartfonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX